One visit w ofercie Mixtura już od dziś!

Od dzisiaj (11.03.2010.) oferta PLAY MIXTURA jest dostępna w ramach jedno-wizytowego procesu MNP.

W ramach nowego procesu osoby przenoszące numer do oferty Play Mixtura będą podczas jednej wizyty w salonie:

– zawierały umowę na ofertę docelową,

– dokonywały zakupu telefonu,

– otrzymywały numer tymczasowy przypisany do ?taryfy tymczasowej?.

Taryfa Tymczasowa:

1. Abonent korzystający z numeru tymczasowego ponosi opłaty za połączenia, SMS-y, MMS-y oraz transfer danych zgodne z Cennikiem oferty Play Mixtura.

2. Aby móc wykonywać połączenia z numeru tymczasowego należy najpierw doładować konto, ponieważ początkowa wartość konta wynosi 0 zł.

3. Abonent nie ma możliwości skorzystania z dodatkowych usług oraz pakietów dostępnych w ramach Oferty Play Mixtura.

4. Doładowania konta wykonywane na taryfie tymczasowej nie skracają umowy docelowej, a tym samym nie przybliżają do końca umowy w ramach oferty Play Mixtura.

5. Pakiet złotówek zebrany w ramach taryfy tymczasowej jest migrowany na taryfę docelową, a pozostałe złotówki mają ważność 30 dni i nie skracają długości umowy.

Komentarze

 1. wroc pisze:

  Półtora miesiąca temu przenosiłem (kolejny) numer do Fresha. Niestety nie było to One Visit.
  Rano podpisałem wniosek, ale na starter musiałem czekać cierpliwie kilka godzin. Po południu gdy otrzymałem maila o możliwości odbioru karty, wróciłem do tego samego salonu. Niestety nie mieli darmowych starterów One Visit (wg regulaminu promocja miała trwać do odwołania, a trwała do wyczerpania zapasów w poszczególnych salonach). Zrobiłem sobie mały Tour de Play (odwiedziłem z 6 salonów w mieście), aż w koncu trafiłem na taki, w którym mieli jeszcze kilka starterów.
  W sumie od momentu podpisania wniosku do momentu wydania karty minęła doba. Numer został kilka godzin po złożeniu wniosku zdezaktywowany w poprzedniej sieci, a aktywny był dopiero ok. 2 godziny po odbiorze karty.
  Nie trwało to może miesiąc, tez nie tydzień. Ale nie była to ani "jedna wizyta" (gdybym uparł się na płatny byłyby dwie),
  ani "jeden podpis" – co najmniej 6, przyjmując, że każdy dokument (wniosek, oświadczenie, karta rejestracyjna) miał tylko 2 egzemplarze (Play to chyba jedyna sieć, gdzie klient podpisuje egzemplarz "dla siebie").

  Ale i tak lepiej niż pół roku wcześniej (gdy przenosiłem swój obecnie "główny" numer). Czyli reasumując: postęp jakiś jest, ale nie taki jaki reklamują

  P.S. Co do regulaminów, to "do odwołania" znaczy chyba, że promocja musi zostać "odwołana" w oficjalny sposób (tak jak np. darmowy numer ;), a jeśli np. jakichś starterów jest ograniczona ilość, to taka promocja trwa "do wyczerpania zapasów".
  BTW czy prawdą jest, że startery One Visit Fresh 9zł (darmowe, do MNP), były/są tylko w ograniczonej liczbie sztuk i jeśli w salonach się skończą, to jest równoznaczne z końcem promocji Jedna Wizyta w Play Fresh> Raportuj

 2. widex pisze:

  Jeszcze szybciej MNP. A ludzie Gadają, że to długi proces. Ja jakoś nie widziałem długiego procesu w moim MNP.Raportuj

 3. rcicho pisze:

  Czy to co pisze w punkcie nr 3. "3. Abonent nie ma możliwości skorzystania z dodatkowych usług oraz pakietów dostępnych w ramach Oferty Play Mixtura" — to znaczy ze z pakietów 500mb czy też 100mb można korzystać tymczasowo? Raportuj

  • Zbigniew pisze:

   z rozumienia czytanego tekstu masz 5 (bdb) ;) Raportuj

   • rcicho pisze:

    No nie zupełnie. Właśnie na dzis zaplanowałem sobie wizytę w salonie Play i przeniesienie mojego podstawowego numeru z Ery. Musiałem się upewnić. Poszło bez problemów, podpisalem umowe Mixtura 30 na 30 miesiecy do tego dobry telefon w niezlej cenie a zastepczego tymczasowego numeru nie bede używał. Az numer nie bedzie w Play nie muszę konta ładować. Dopiero 25 kwietnia gdy zwolni go Era wloże kartę sim i doładuję konto. Dobre warunki. Jedna z lepszych ofert z telefonem. Raportuj

  • marekmi pisze:

   Znaczy to tyle, że nie są one dostępne w taryfie tymczasowej, jak przejdziesz na taryfę docelową to będziesz mógł normalnie korzystać z tych pakietów.
   Też lubię ironię Zbigniew :) Raportuj

 4. blablabla pisze:

  A ja muszę być trochę niemiły, nudny i nachalny…niestety
  Pod poniższym adresem
  .
  znajduje się strona, która według mnie jest bez sensu. Jest nieczytelna a regulaminy w zakładce "rozwin" odnoszą się do innej i już nieaktualnej oferty.
  Taka sytuacja jest od około miesiąca. Dwa razy o tym pisałem, ale bez skutku.
  I teraz:
  Proszę o interwencję w tej sprawie. Jeżeli zaś nie mam racji i wszystko jest OK proszę o informacje.
  Nie jest też moją intencją zaśmiecanie bloga, dlatego jeśli jest inne miejsce do zgłaszania podobnych problemów, bardzo proszę o informację w tej sprawie.
  Z chęcią zgłoszę to tam gdzie trzeba, ale wcześniej muszę się dowiedzieć gdzie takie sprawy zgłaszać należy.
  Pozdrawiam Raportuj

 5. Jarem pisze:

  jakby zadbac aby konsultanci mieli coś z tego zamiast zwiekszac tylko plany, to te zapasy też tak szybko by sie nie konczyly ;]

  ciekawe czy ten post tez bedzie moderowany i nie ujrzy swiatla dziennego
  Raportuj

 6. marnet pisze:

  W Rawiczu nigdy nie obowiązywała promocja One Visit i nadal nie obowiązuje. Zawsze trzeba przyjść do sklepu Play, podpisać dokumenty, czekać na SMS z wyznaczonym terminem przeniesienia numeru, a potem (najczęściej następnego dnia) przyjść po starter (płatny oczywiście 9 zł, PF). Pytałem o przyczynę, dlaczego nie ma One Visit, to powiedziano, że zawsze z tym są problemy i dlatego nie ma. Raportuj

 7. m,m pisze:

  bzdury piszesz bo przenosiłem w lutym tego roku i starter 9pln dostałem za darmo nawet była nalepka na starterku ze nie na sprzedaż Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty