Sie gra, sie ma

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Odwieczna wojna miedzy trzema rasami ? gra ?Beast World? już w PLAY!
Wejdź do fikcyjnego świata ludzi, wampirów i wilkołaków. Dzięki BeastWorld zwykły spacer może okazać się pełną nieoczekiwanych zdarzeń przygodą. Bez względu na to, gdzie się przemieścisz, zawsze znajdziesz partnerów do gry! Aby rozpocząć przygodę, wyślij: APLIKACJA na numer 8017 (koszt SMSa to 0 zł z VAT)

?BeastWorld? jest wieloosobową grą mobilną wykorzystującą mechanizm geolokacji, gdzie położenie geograficzne gracza określa jego położenie w wirtualnym świecie gry. Gra jest mobilną odmiana gry typu RPG, zakładającą, że jej uczestnicy będą wczuwali się i odgrywali swoje postacie w wyimaginowanym świecie. Gra dostępna jest przez SMS lub aplikację, którą można ściągnąć na www.beastworld.pl/game lub wysyłając darmowy SMS o treści APLIKACJA na numer 8017.
Ataki na wrogiego gracza, czary, teleportacja czy zakupy w sklepie ? wszystko to możliwe za żetony. Rozpoczynając grę dostajesz za darmo 150 żetonów. Jeśli Ci ich zabraknie, możesz dokupić je  poprzez SMS o treści KUP na numer 7108 (1,23zł z VAT) lub poprzez subskrypcję MT. Aby aktywować cotygodniową dostawę żetonów, wyślij SMS o treści START BW na numer 60204 (Przy pierwszej aktywacji subskrypcji MT, 200 żetonów zupełnie za darmo, następnie 2,46 zł z VAT co tydzień).

Więcej informacji o grze, regulamin oraz zarządzanie kontem Twojej wirtualnej postaci na www.beastworld.pl
Regulamin gry także na play.pl

 

Komentarze

 1. e tam… polecam bardziej już to :-) . Raportuj

 2. manner pisze:

  a co sie ma jak się w to gra? ;) Raportuj

  • empatka pisze:

   luźniejszy portfel o kilka zł? :) tak poważniej wracając do tematu wpisu, chyba wyrosłam z tego typu zabaw, choć może kiedyś przetestuję kto wie:) Raportuj

 3. PrzeD pisze:

  Sie tanczy … Raportuj

 4. jahu pisze:

  Ja nie lubię gier za które trzeba w koło płacić żeby grać. Raportuj

 5. Daniel Piekarz pisze:

  wam sie naprawde az tak nudzi w tym Play?;P moze by tak jakos ulepszyc oferty albo infrastrukture sieci a nie naciagac ludzi na jakies bzdury ;P Raportuj

 6. Szczęsław Kusiciel pisze:

  Nieśmiertelnego Tetrisa, Snake, Arkanoida czy nawet Sapera i Pasjansa i tak nic nie przebije. Raportuj

 7. Paweł Bernat pisze:

  Dlaczego osoba podpisująca się jako:
  Przemysław Wiśniewski
  konsultant back office ds. obsługi klienta

  i występująca w imieniu P4 (przynajmniej wg stopki maila) kłamie na temat prób kontaktu i ponownie próbuje wyłudzić mój adres, PESEL lub numer dowodu osobistego?
  Raportuj

 8. Hotelarz pisze:

  U mnie we wsi Össa sieć Play nie ma zasięgu. Chcę mieć zasięg za darmo 4G. Raportuj

 9. Bandyto3xx pisze:

  Weźcie lepiej coś zróbcie z BOK'iem. Ile mam czekać na rozpatrzenie sprawy ? już ponad miesiąc, a dalej jak było tak jest. Powili mam już tego dosyć.
  BIS Play wersja BETA. Czego Cały czas wypuszczacie usługi nie do końca dopracowane? Raportuj

 10. Pawel pisze:

  Nie rozumiem narzekania. Usługa jest opcjonalna i nikt nikogo nie zmusza do aktywacji – a było w komentarzach na blogu chyba kilka próśb o coś podobnego. Jeśli P4 dzięki temu zarobi na infrastrukturę czy cokolwiek, to o co chodzi? Ważne, że nie zabierają usług które już są – a im większy wybór usług, tym większy wybór żeby dopasować do siebie ofertę. Raportuj

 11. Michał Newiak pisze:

  Strasznie się wiesza :) Po pięciu minutach odinstalowałem :) Desire HD

  PS: Czy na prawdę nie stać was na konto deweloperskie, że nie umieszczacie programów w Android Markecie? Raportuj

 12. My używamy http://www.meduzo.com.pl bezpłatny system i jeszcze ułatwia organizację i przypominanie o telekonferencji też SMS. Raportuj

 13. czaruś pisze:

  trollooRaportuj

 14. czaruś pisze:

  hy bananaRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty