Nowe urządzenia w ofercie Play

Udostępnij

Mam przyjemność poinformować, że od jutra do oferty podstawowej wprowadzamy nowe urządzenie:

Sony PlayStation Portable E1000

PSP-E1000 to brama do świata niesamowitych gier przenośnych za niewielką cenę. Poznaj całą masę tytułów, nie wydając przy tym tony pieniędzy. Dzięki PSP E1000 zabawa nie zna granic. Połącz rzeczywistość ze światem gry, dzięki grom takim jak EyePet czy Invizimals. Obowiązkowe tytuły za doskonałą cenę. PSP to mnóstwo tytułów i moc wrażeń. Zapisuj i odtwarzaj ulubioną muzykę i zdjęcia. Przenośna konsola Playstation Portable wyposażona w wyjście słuchawkowe i złącze USB. Posiada 64 MB pamięci RAM, 4-kierunkowy d-pad, 4 przyciski akcji, gałkę analogową i powłokę antyodblaskową.

Dodatkowo do oferty na życzenie wprowadzamy:

HTC Salsa

HTC Salsa został zaprojektowany z myślą o obsłudze serwisów społecznościowych. Smartfon zawiera przycisk /Facebook/, służący do szybkiego dostępu do funkcji serwisu społecznościowego, zintegrowanego z HTC Sense. Przycisk /Facebook/ oferuje kontekstową funkcjonalność, dając znać delikatnym światłem zawsze, gdy istnieje możliwość dzielenia się kontentem lub wpisami na Facebooku. Pojedyncze wciśnięcie przycisku pozwala uaktualnić status, wysłać zdjęcie, podzielić się artykułem, ulubioną piosenką, podać swoją lokalizację, itp. Można na przykład zrobić zdjęcie znajomym i przesłać na Facebooka jednym naciśnięciem przycisku. Wciśnięcie przycisku podczas słuchania piosenki poinformuje przyjaciół o tym, czego słuchamy. Piosenka zostanie automatycznie zidentyfikowana i podana na portalu. Urządzenie wykorzystuje system Android 2.3.3. W czasie rozmowy telefonicznej ekran wyświetla najnowszy status, zdjęcie i zbliżającą się datę urodzin rozmówcy. Te same informacje zostaną wyświetlone, gdy zadzwoni osoba będąca znajomym z Facebooka. Można wykorzystywać istniejące w telefonie informacje kontaktowe do połączeń ze znajomymi z Facebooka lub zmienić wygląd ekranu głównego za pomocą jednego z facebookowych widgetów. Wiadomości i konwersacje z komunikatora serwisu są zintegrowane w telefonie i pojawiają się razem z pocztą elektroniczną i wiadomościami SMS. Telefon umożliwia robienie zdjęć lub rejestrację wideo za pośrednictwem kamery wideo o rozdzielczości 5 megapikseli i dzielenie się nimi ze znajomymi na dotykowym ekranie o przekątnej 3,4 cala i rozdzielczości 480×320 pikseli. Przesłanie zdjęć na Facebooka odbywa się za jednym naciśnięciem klawisza Facebook. Przednia kamera VGA umożliwia prowadzenie wideorozmów.

 

LG P920 Swift 3D

LG Swift 3D to pierwszy na świecie smartfon z technologią 3D, który pozwala cieszyć się pełną grafiką trójwymiarową. Telefon Swift 3D P920 to także konfiguracja trzech dualnch technologii ? procesora dwurdzeniowego, dwóch kanałów i dwóch modułów pamięci. W odróżnieniu od jednokanałowych smartfonów wyposażonych w jeden moduł pamięci i procesor jednordzeniowy, telefon LG Swift 3D oferuje korzyści związane z jednoczesną ? a przez to znacznie szybszą ? transmisją danych między dwoma modułami pamięci i procesorem dwurdzeniowym. Użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe, korzystać jednocześnie z wielu aplikacji, grać w gry i wyświetlać filmy. Aparat fotograficzny z matrycą 5MP i dwoma obiektywami, zintegrowany w telefonie LG Optimus 3D, umożliwia użytkownikom rejestrowanie i nagrywanie niezapomnianych chwil i filmów w trzech wymiarach, niezależnie od czasu i miejsca. 4,3-calowy wyświetlacz WVGA telefonu LG Swift 3D odtwarza treści 3D bez konieczności stosowania okularów. Wyświetlanie jest bardzo wyraźne i pozbawione efektu migotania, dzięki czemu użytkownicy mogą wyświetlać treści multimedialne w technologii 2D (w rozdzielczości do 1080p) i 3D (w rozdzielczości do 720p). Specjalny, dedykowany przycisk 3D umożliwia nawigację po specjalnym trójwymiarowym menu, udostępniającym 5 zakładek dedykowanych do obsługi treści 3D, w tym galerii, aparatu, gier i aplikacji, portalu YouTube 3D i przewodnika 3D. Zarejestrowane treści 3D można w prosty sposób udostępniać na ekranie telewizora LG i monitora 3D za pośrednictwem portu HDMI 1.4. Telefon jest również zgodny z produktami opatrzonymi znakiem DLNA Certified. Poza tym użytkownicy mogą w wygodny sposób zamieszczać treści 3D na portalach i udostępniać je poprzez transmisję strumieniową za pośrednictwem dedykowanego kanału 3D na portalu YouTube (youtube.com/3D).

 

Sony Ericsson Xperia Active

Sony Ericsson przedstawił dziś model Xperia active, czyli kompaktowy smartfon zaadresowany do odbiorców lubiących aktywny styl życia. Telefon ten, z wyświetlaczem o przekątnej 3 cale, działa na najnowszej platformie Android dla smartfonów (Gingerbread 2.3). Wyposażony jest w technologię Reality Display z Mobile BRAVIA Engine, a do tego posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix z funkcją video HD, jak również mocny procesor 1 Ghz. Smartfon Xperia active jest odporny na kurz i wodę. Jako jedyny posiada funkcję „wet finger tracking”, która sprawia, że telefon pracuje doskonale nawet wtedy, gdy jego wyświetlacz lub dotykające go palce są mokre. Smartfon posiada zainstalowane aplikacje sportowe, które umożliwią odbiorcom łatwe kontrolowanie poziomu ich formy fizycznej. Użytkownicy będą mogli zaplanować własną, idealną trasę treningową stosując wbudowane funkcje: GPS, barometr i kompas. Na ekranie będzie można monitorować w czasie rzeczywistym tętno i puls (dzięki funkcji ANT+ oraz technologii sieci bezprzewodowej), a aplikacja iMapMyFitness pomoże śledzić codzienne postępy. Dodatkowo, aplikacja Facebook inside Xperia umożliwi odbiorcom dzielenie się doświadczeniami i sukcesami z przyjaciółmi.

*Wodoodporny ? telefon może znajdować się do 1 m pod wodą przez 30 minut.

 

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia ray ma wyświetlacz o przekątnej 3,3 cala i działa na Androidzie (Gingerbread 2.3). Wyposażona jest w procesor 1 Ghz, technologię Reality Display z Mobile BRAVIA Engine, aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 MPix z przetwornikiem Exmor R dla urządzeń mobilnych, a także funkcję video HD. Dodatkowo, oprócz pełnego zestawu funkcjonalności, smartfon posiada aparat fotograficzny na przednim panelu, a także odporny na zarysowania ekran o dobrej rozdzielczości i jasności, zintegrowany z klawiszami dotykowymi. Aplikacja Facebook inside Xperia Sony Ericsson pozwala na swobodę poruszania się po portalach społecznościowych.

Cennik w formacie PDF.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości