FORMUŁA iPhone z internetem

Udostępnij

Zobacz więcej

38 KOMENTARZE

 1. No oferta stała się najlepsza. ciekawe jak z dostepnością no i oczywiście ilością salonów Play które sprzedają Iphone’a bo narazie tylko parę salonów np. w Katowicahc żaden.

 2. masakra z ta oferta to chyba tylko dla tych co wogole nie dzwonia a chca miec iphona tylko po co wtedy komus telefon placic 100 i nie miec 1 minuty?? chyba wracamy do korzeni z lat 90 placz i plac

 3. Różnica w cenach słuchawek spora na niekorzyść indywidualnych, WHY!?
  Dziwna oferta, taki postprepaid z możliwą nieciekawą niespodzianką na fakturze ;-/

 4. Tylko z dostepnością Iphonów 5 pozostaje wiele do życzenia. Telefonów BRAK. Kiedy będą – NIE WIEM!!!

 5. W ramach usługi zakazane jest wykorzystanie telefonu komórkowego jako modem podłączony do
  komputera (tzw. tethering).

  Czemu ???

 6. Szczerze powiem że korzystam z 4.0 i ta oferta jakoś do mnie nie przemawia.
  Kocham tę Waszą (moją) formułkę :)

 7. Dlaczego dla dokupujących ofertę iPhone 5 16gb jest tańszy od tych którzy przedłużają – taryfa 159zł? Czy można zmienić taryfę iphone internet na iphone 4.0 w trakcie trwania umowy? Kiedy iphone będzie dostępny ?

 8. Nie rozumiem polityki firm w naszym kraju. Sprzedją coś czego nie ma. W Katowicach w ŻADNYM punkcie Play nie ma Iphone’a 5 i nie wiadomo kiedy i czy bedzie. Podobno jest tylko kilka punktów w kraju co prowadzą dystrybucję.Powodzenia Play.

 9. czy we formule przewidujecie wprowadzenie pakietów darmowych minut/smsów za jakąś drobną opłatą, czy już po wieki wieków będzie taki „goły” abonament?

 10. Tutaj chyba jest forum dla forumowiczow i sami sobie musimy odpowiadać na zadane pytania…!! Polska rzeczywistość..

 11. a mi się podoba ta oferta, obym tylko za parę tyg. mógł dostać iPhone’a 5 do przedłużenia umowy…

 12. kiedy iPhone 5 16GB bedzie dostepny w Poznaniu? czekam juz 2 tygodnie na telefon z Play w king cross marcelin i nic… nie wspominajac o fakcie, ze w formule 4.0 przy abonamencie 159zł nie kosztuje już 399, a 699 zł :/

 13. Czy wszystkie rozmowy i smsy są wliczane do miesięcznej ceny abonamentu? Mianowicie, czy przy przedłużeniu umowy wybierając pakiet dla firm 69(84,87zł), musiałbym płacić owe 80zł plus koszty połączeń i pozostałe?

 14. W nowej ofercie play(Formuła 4.0 z internetem z iPhonem) jest dostępny abonament za 109 zł. W abonamencie minuta połączenia kosztuje 29 groszy do wszystkich i 19 groszy sms do wszystkich. Czy może mi powiedzieć ile jest minut do wykorzystania w tej taryfie???

  Za pomoc z góry dzięki

 15. Nie dajcie się nabrać w tym abonamencie nie ma żadnych minut więc wychodzi ze płacicie za samego iPhone 109 miesięcznie prosta kalkulacja 109 x 24 = 2616 plus 700 zł które trzeba zapłacić na starcie=3316 bo play nie daje nic w tym abonamencie po prostu żart NAJGORSZA OFERTA NA RYNKU !!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości