BlackBerry Z30 w PLAY i zmiana cen na lepsze

Udostępnij

Od dzisiaj zmieniają się ceny niektórych modeli, a do oferty na życzenie wprowadzamy nową „jeżynkę” :-)

BlackBerry Z30

BlackBerry Z30

Z30 to najnowszy flagowiec kanadyjskiego producenta. W smartfonie BlackBerry znajdziemy 5 calowy ekran Super AMOLED z rozdzielczością 720p. Ekran został otoczony aktywną ramką, która wykorzystywana jest przez system np. do wybudzania urządzenia. Dodatkowo smartfon wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro (1,7 GHz) oraz 2 GB pamięci RAM. Producent dodał moduły LTE, NFC i Bluetooth 4.0 oraz baterię 2880 mAh. Wbudowana pamięć to 16 GB (z możliwością rozszerzenia kartami microSD). Pracą będzie zarządzał system BlackBerry 10.2. BlackBerry Z30 został wyposażony w dwie kamerki: przednią z matrycą 2 Mpix i tylną z matrycą 8 Mpix.

Cennik

Zobacz więcej

36 KOMENTARZE

   • Marcin, nie można. Usiłowałem go zamówić, ale dostałem informację, że jest jeszcze niedostępny (wspomninałem już o tym w temcie nowych obszarów działania LTE).
    A pojawił się w cenniku telefonów dostępnych w podstawowej ofercie od 11.04.2014, nie na zamówienie. Najwyraźniej ktoś się pośpieszył z cennikiem, albo zawalił z terminową dostawą.

    • gdzie można znaleźć „cennik na życzenie” ??
     ponieważ przeglądam na stronie i o z1 compact ani widu ani słychu

 1. Jeśli kończy się Wam umowa to ją wypowiedzcie. Już po kilku dniach otrzymacie ofertę z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych za 24,99 oraz do wyboru nielimitowane SMSy do wszystkich albo nielimitowane połączenia na stacjonarne :-)

 2. Pytanie za 100pkt: Czemu w cennikach nie ma formuły specjalnej? Czyżby jej dni są już policzone?

 3. Kiedy w koncu nowe abonamenty ( indywidualne ) dla firm? Zwłaszcza dla klientów trochę wiecej potrzebujących / oczekujących – uwzględniające rozmowy i net w roamingu ?? Nie wspominając o rozmowach miedzynarodowych !? Czy w koncu ktoś sie ustosunkuje do tego pytania ? Konkurencja już dawno poszła w tym kierunku a play co ? Co sie z Wami dzieje ? Jesteście / byliście na fali ale Wasze ostatnie podejście jest niesmaczne … i zaraz play poleci w dół … Moze to w koncu zmobilizuje .

  • dostałem propozycję przedłużenia umowy, mimo że kończy mi się ona za parę miesięcy. Zaproponowano mi także telefon, który mi się podoba. Ale nie przedłużę abonamentu z obecnymi ofertami bo wg mnie są gorsze niż mam obecnie. Teraz mam Formułę S(29 zł/m-c). W ramach dodatkowych minut mogę dzwonić na stacjonarne, a w nowych abonamentach (do 29.99 zł – tylko te mnie interesują) połączenia na nr stacjonarne są dodatkowo płatne.
   Dlatego ja się dołączam do prośby poprzedniej osoby o nowe abonamenty dla osób indywidualnych. Do końca umowy mam jeszcze dużo czasu więc mogę poczekać.

  • Dziś obszedłem 5 salonów Play i pytałem o Blackberry. Nigdzie nie mają i nie mieli :(
   To tak jak z Yeti: wszyscy mówią, że jest ale nikt nie widział. :D

 4. wprowadzacie w listopadzie 2014 cennik z BB Z30 w ofercie na życzenie ale doradca biznesowy poinformował mnie, że nie jest ten model dostępny.
  Dlatego zadaję pytanie: czemu ma służyć taka dezinformacja?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości