Sony Smartband, Garmin Vivofit i inne wearables w Play

Udostępnij

Moda na lifelogging i monitorowanie swojej aktywności nasila się coraz bardziej. Jedni preferują akcesoria w formie prostej opaski, inni wolą jednak, żeby takie urządzenie jak najbardziej przypominało zegarek i było prawdziwym kompanem podczas długich treningów. Od dzisiaj w naszej ofercie chcemy Wam zaproponować kilka takich gadżetów – od stylowej opaski Sony Smartband przez sportowe zegarki firmy Timex kończąc na naładowanym czujnikami i najnowszą technologią urządzeniu Garmin Forerunner 620 HRM. Stosując taki sprzęt przygotowania do biegów długodystansowych czy nawet do Ironman Triathlon będą po prostu bardziej efektywne i poprawi się Wasza motywacja do pokonywania stawianych celów.

Sony Smartband SWR10

Sony Smartband

Modele w ofercie na życzenie::

Garmin Forerunner 15 HRM

Garmin Forerunner 15 HRM

Garmin Forerunner 220 HRM

Garmin Forerunner 220 HRM

Garmin Forerunner 620 HRM

Garmin Forerunner 620 HRM

Garmin Vivofit

Garmin Vivofit

Timex T5K722 IRONMAN Road Trainer HRM

Timex T5K722 IRONMAN Road Trainer HRM

Timex T5K731 IRONMAN HRM

Timex T5K731 IRONMAN HRM

 

Cennik

Zobacz więcej

20 KOMENTARZE

  1. Doczekam się w końcu obniżki ceny xperi z1?, umowa na 3 lata po 60 zł a jest tańsza o jakieś 40% niż nowy z salonu.

  2. proponuję jeszcze sprzedaż, ubrań, nart na zimę i eko żywności. Cóż tak jest jeśli nie mamy niec do zaoferowania. Kolejna edycja BAJU BAJU w PLAJU.

  3. Panie rZeczniku a kiedy w końcu samsung galaxy alpha w sklepie internerowym się pojawi bo w cennikach jest od tygodnia a dostępności brak

  4. Marcinie, piszesz o modelu 620 HRM, czyli takim z opaską do mierzenia pulsu, natomiast na stronie internetowej znajduje się model 620 , czyli bez opaski. Czy to błąd osoby wrzucającej opis na stronę czy rzeczywiście nie ma modelu z czujnikiem pulsu w zestawie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości