Ankieta na temat blogów firmowych

Jak pewnie wiecie udało mi się dwa razy wygrać konkurs na najlepszy blog firmowy w Polsce. Hell YEAHHHHHHHHHHH!!!!!! Tak, wiem – mnóstwo mi brakuje do bycia prawdziwym blogerem, ale i tak lubię to, co robię nawet jak darów losu nie ma i nikt gry na konsole nie podsyła ;-)

W nawiązaniu do tego zapraszam już dziś chętne osoby do Warszawy na koniec maja na warsztat o blogach firmowych właśnie. Szczegóły tutaj.

Jeżeli lubicie chociaż troszkę mojego bloga, albo wręcz odwrotnie nie lubicie go wcale to proszę pomóżcie badaczom i wypełnijcie ankietę – link.

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję ;-) Wśród osób, które podeślą screena na Krzysztof.Sylwerski@play.pl „wylosujemy” koszulkę z Klemensem. Jedną jedyną ;-)

Komentarze

 1. Selector pisze:

  Cóś chyba nie plaża w Sopocie – ale tęcza w Wawie – bo warsztaty w Spoci :)Raportuj

 2. kriss pisze:

  Ten blog to kiszka, tylko info o nowych promocjach, gdzie o ludziach którzy tworzą play od „środka” o pomysłach ciężkiej pracy nad wieloma projektami ………’………???????Raportuj

 3. Kamil pisze:

  Ankieta wypełniona, poszedł screen na maila. :-)Raportuj

 4. walek pisze:

  A co to ma byc za screen? Z potwierdzeniem ze ankieta wypelniina?Raportuj

 5. Robert Olejnik pisze:

  Na szczęście nie jest długa, bo prawdę powiedziawszy nie przepadam za ankietami. No i oczywiście hat-tricka życzę ;-)Raportuj

 6. Pier de Lony - Paris pisze:

  Przecież tego bloga nie pisze i nie prowadzi tylko pan Gruszka. Wielokrotnie były tu wpisy niby od rzecznika ale treść zdradzała że pisała to kobieta. Odpowiedzi pod postami też nie są tylko rzecznika. Podejrzewam że kontem pana rzecznika operują także jego asystentki i inni bliscy blogowi pracownicy. Tak jestem spostrzegawczy i potrafie rozpoznać autora po treści wpisu. Tak po za tym to dobra robota taki blog jest bardzo potrzebny :)Raportuj

 7. diego_armando pisze:

  Ankieta wypełniona:)Raportuj

 8. Janka pisze:

  chce wrocic do play fresh ,nie chce stanu darmowego CZY JEST TO MOZLIWE ?
  JAK MAM TO ZROBIC ?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty