Ja nie skoczę? Konkurs letnia załoga lotna RBM

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Przyznam, że w całej bardzo długiej historii bloga nie pamiętam równie zakręconego konkursu. Tworząc go myślałem o mega fajnej przygodzie na wakacje dla kogoś kto lubi więcej i mocniej. Myślałem o sobie …ale organizatorzy nie mogą brać udziału w tej przygodzie.

Jak być może wiecie 16 sierpnia w Gdyni odbędzie się 5 konkurs Lotów Red Bull. Wiele razy przymierzałem się żeby wystartować w takiej akcji, ale nigdy nie miałem teamu ;-( Nasi przyjaciele z Red Bull Mobile postanowili wystawić swój zespół złożony wyłącznie z klientów RBM. Nie będziemy startować w konkursie, bo zgłoszenia są już dawno zamknięte i JURY wybrało te najlepsze. Nasz skok będzie poza konkursem, ale chcemy żeby był ultra widowiskowy.

Szukamy zatem członków ekipy ;-) Musicie mieć 18 lat, mieć kartę w Red Bull Mobile i być członkiem programu Collect, ale to chyba oczywiste dla każdego klienta RBM ;-)

Nie ukrywam, że trzeba mieć konkretne cojones nawet jak się jest dziewczyną, bo skok do wody to 6 metrów w dół… Ale wiem, że szalonych osób nie brakuje. Szukamy 4 osoby i szukamy bardzo intensywnie, bo mamy stosunkowo mało czasu. Wszystkie detale na dedykowanej stronce. Uwaga – tym razem mamy dokładny regulamin, gdzie wszystko jest bardzo dokładnie opisane!

Na uczestników czeka mnóstwo fajnych atrakcji. Oczywiście głównym elementem przygody jest sam skok, ale wcześniej musimy się do tego dobrze przygotować. Machinę stworzycie wspólnie w… Salzburgu w niezwykłym miejscu jaki jest Hangar 7. Zawsze chciałem tam pojechać ;-)

Screenshot 2015-07-12 10.42.25

Na miejscu będzie też ekipa konstruktorów, która podpowie co jak szybko będzie spadać do wody ;-)

Po drodze wpadniemy na moment do innego ciekawego miejsca jakim jest BMW Welt szukając inspiracji do osiągnięcia odpowiedniej …szybkości?

Następnie spotkamy się w naszym tajnym labie w Warszawie, gdzie pomożecie w pracy nad latającą machiną. Nie ma lekko. chcecie coś artystycznie zniszczyć to trzeba się trochę napracować ;-)

Kolejny trzeci etap to oczywiście spotkanie w Gdyni i ostatnia odprawa przed wielkim skokiem w bok ;-)

Oczywiście czekają fajne gadżety, poznacie ciekawych ludzi i… negocjuję właśnie dla każdego członka ekipy smartfona, z którym można skoczyć do wody ;-) Ale jeszcze nie uprzedzajmy faktów, bo wszystko domykamy w poniedziałek.

Ja bym się nie zastanawiał i pisał na konkurslotow@redbullmobilecollect.pl. Wysyłajcie foty, filmiki. swoje historie. Tylko please zastanówcie się dobrze czy jesteście w stanie… wskoczyć do wody z takiej wysokości ;-) Zresztą Krzysiek do Was zadzwoni i sprawdzi Wasze predyspozycje. Oczywiście zapewniamy pełną kontrolę i bezpieczeństwo. Przygotuje Was zresztą weteran tej imprezy, który nawet takie zawody wygrał ;-)

Pewnie o czymś zapomniałem, ale obiecuję, że będę wracał na blogu do tego tematu.

Komentarze

 1. bocian pisze:

  Miodzio!!Raportuj

 2. GolarzFilip pisze:

  Jak się kompletnie wszyscy chętni wysypią po rozmowie z Krzyśkiem, możecie do mnie zadzwonić ;-)
  Skakałem z 3 metrów i nie powiem- trochę było miękko w kolanach, a tu jeszcze raz tyle.
  W każdym razie odwiedzę Gdynię tak czy siak.Pozostaje kwestia czy na mokroRaportuj

 3. Mi się udało spaść, podczas wspinaczki z 15 metrów -nie polecam tego robić na twardą powierzchnię :-D Do wody – jak najbardziej :D Bez wyzwań – nie żyje się w pełni. Mój telefon – w razie czego macie ;)Raportuj

 4. diego_armando pisze:

  ja nie *****, potrzymaj mi piwo <– ostatnie słowa przed większością głupich zgonów;)

  jest nawet taki profil na twitterze (ang):D

  A sama rekrutacja super sprawa! Niestety zdrowotnie odpadam + w tym czasie będę w W-wa na Męskim Graniu:PRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty