Lepszy Red Bull MOBILE Energy – teraz 3 GB za 9 zł!

Udostępnij

Nasi ludzie z Red Bull MOBILE nie próżnują. Przypominam, że czekamy jeszcze kilka dni na Wasze zgłoszenia w szalonym konkursie artystycznego latania i skakania ;-) A teraz dwa słowa o nowej pełnej Energy ofercie dostępnej przez Internet.

Od dzisiaj jest ona jeszcze lepsza – nawet w najtańszym abonamencie do wykorzystania macie teraz aż 3 GB danych! Do tego darmowe rozmowy ze wszystkimi w RBM i Play a to wszystko bez długiego zobowiązania i za jedyne 9 zł miesięcznie. Bomba, co nie?

Najprościej zmiany opisane są w tabelce:

Zrzut ekranu 2015-07-16 o 21.13.36

Bardzo fajną opcją jest skorzystanie z oferty, w której mamy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz nielimitowane SMSy, MMSy i aż 5 GB na Internet. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące całość kosztuje tylko 9 zł! Po tym czasie całość otrzymacie za 39 zł, ale koszt pakietu możecie obniżyć – 1 kod z zawleczki Red Bulla to 1 zł rabatu :-)

Zrzut ekranu 2015-07-16 o 21.17.59

Jak będziecie przenosić numer to koniecznie rzućcie okiem na konkurs Red Bull MOBILE – możecie wskoczyć do drużyny RBM i polecieć w Konkursie Lotów 16 sierpnia w Gdyni! Przed nim zabierzemy Was na poszukiwanie inspiracji w Hangarze 7 w Austrii, warsztaty, na których zbudujemy Machinę i oczywiście na same wydarzenie. Na zgłoszenia macie czas już tylko do niedzieli.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości