To był skok ;-)

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Pewnie część z Was już ten film widziała na FB, ale wydaję mi się, że tydzień po locie warto jeszcze do tego wrócić.

[youtube]https://youtu.be/BE3D4WIuOlM[/youtube]

Nie wracam do tematu po to żeby chwalić się wynikiem bo przecież startowaliśmy poza konkursem. Ja wiem i zgadzam się, że niektórzy startują w konkursie dla beki. Nasza ekipa sama zdecydowała, że chce budować taki bolid i spróbować pobić rekord Polski i … niewiele zabrakło.

5

Robię to żeby podziękować członkom ekipy i całemu zespołowi, który ciężko pracował nad tym projektem. Dokładnie 13 osób… magiczna liczba ;-) To był ciężki projekt i nie wszyscy nam pomagali ;-(

Drugi ważniejszy chyba powód to taki, że chciałbym przypomnieć Wam wszystkim, że to Wy mogliście być członkami tej ekipy. Tak, mogliście mieć fajną wakacyjną przygodę i zgarnąć smartfona M4 Aqua Sony. Mogliście, ale Wam się nie chciało. Naprawdę nie trzeba być superbohaterem, żeby zakwalifikować się do takich projektów.

W najbliższym czasie będziemy organizować PLAY weekend i to kolejna okazja żeby poznać fajnych ludzi i spędzić weekend w ciekawy sposób. Warto żeby Wam się chciało no chyba, że wystarcza Wam siedzenie przed kompem przez dwa kolejne wieczory (sam siedzę teraz przed kompem, ale na szczęście to na plaży na Helu i jadę na naszym LTE).

Pozdro dla wszystkich, którym się chce!

PS: Krzyśka, który mi dzielnie pomaga na blogu poznałem właśnie na PLAYweekendzie ;-) Na zdjęciu Krzysztof tuż po skoku.

Screenshot 2015-08-23 20.55.03

 

Komentarze

 1. GolarzFilip pisze:

  Jakby był droższy dostęp do sieci, ludzie by nie siedzieli; taka sytuacja ;)

  Uważaj na dziki na Helu, by Ci nie wlazły za parawan, bo koniec sierpnia to ich czas wędrówek po Półwyspie.

  Serio,serioRaportuj

 2. daw pisze:

  Pozdro dla Krzyśka! :DRaportuj

 3. sebo666666 pisze:

  Pozdro dla Was chłopaki :-D Kupa dobrej roboty. Ja tylko żałuję, że moja prośba o urlop w tym terminie zakończyła się definitywnym niIEE(i nawet o tym nie myśl – zapomnij) bo chęci były ;-/ :)Raportuj

 4. Diego_Armando pisze:

  a ja z kolei apeluję żeby PW był w Październiku:) Miał być wcześniej i pod to zgrałem plany wakacyjne:D

  ps. teraz ogólnie mało ludziom się chce, widać to na wielu różnych polach:)Raportuj

 5. Katarzyna pisze:

  Czekam na informację kiedy PW i jestem pierwsza na liście: )Raportuj

 6. vhfresh pisze:

  To se polatał!Raportuj

 7. mayones pisze:

  Świetny wpis panie Marcinie :)Raportuj

 8. Było naprawdę odlotowo :)Raportuj

 9. P.S. a co do tego czy się komuś chciało czy nie, jestem przekonany, że sporo osób marzyło, żeby wziąć w tym udział. Kilku moich znajomych do tej pory mi zazdrości. Ale niestety, są wakacje i sporo osób miało już swoje plany.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty