Formuła iPhone nowe ceny

Udostępnij

O rany, coś chyba wisi w powietrzu skoro w taki krótkim czasie mamy już trzecią zmianę cen na urządzenia z nadryzioną gruszką ;-) Czas zmienić mojego wysłużonego iPhone 6 (na zdjęciu) z …Drezna

Od wczoraj zmianiliśmy ceny urządzeń  w taryfach Formuła iPhone. Zmiana dotyczy rynku prywatnego, rynku biznesowego dla klientów nowo pozyskanych MNP jak również w ofercie utrzymaniowej. Modele objęte zmianą:
Ø  iPhone 5S 16GB

Ø  iPhone 6 16GB

Ø  iPhone 6 64GB

Ø  iPhone 6 128GB

Ø  iPhone 6 Plus 16GB

Ø  iPhone 6 Plus 64GB

Ø  iPhone 6 Plus 128GB

Cennik

Po raz kolejny zdecydowałem się pomóc kolegom z iMagazine i zapraszam na wspólne oglądanie konferencji Apple już jutro wieczorem w iChwili w Warszawie. Też tam się wybieram na chwilę ;-)

Zobacz więcej

11 KOMENTARZE

  1. Coś słyszałem, że rewolucji nie będzie ;-)
    Skoro nadszedł czas na zmianę, proponuję zacząć licytację tej „drezdeńskiej szóstki” ? Myślę że z autografem Rzecznika to prawdziwa iPerełka. W każdym razie tym razem to ja jestem pierwszy ;-)

  2. Dlaczego zmniejszacie cene lg g3 w sobote a w poniedzialek wycofujecie go kompletnie ze sprzedazy? Nie mozna go nawet kupic jako telefon o ograniczonej dostepnosci. Czyzby ktos zauwazyl ze jest to dobra cena za telefon a takich nie mozna miec w play?

  3. I co komu po tym cenniku skoro w ofercie od miesięcy nie ma Iphonów (również plus) z pamięcią większą niż 16 gb..no chyba że w ofercie dla firm. Pewnie nowego 6s/6s plus w takiej wersji pamięci jak się chce będzie można kupić tylko w jakimś preorderze – o ile Play go zrobi. 16gb w dzisiejszym świecie to naprawdę ponury żart ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości