konferencja i po konferencji

pewnie widzieliście już na niektórych serwisach np. pasjgsm.pl sprawozdanie z konferencji. Moim zdaniem poszło całkiem ok. Zobaczymy co jutro napisze prasa.
Wlasnie prowadze intensywną korespondencje z jednym redaktorem z Rzeczpopolitej…hmmm pewnie jutro dowiem się, że wcale nie mamy najniższej stawki
A dziś rano słyszałem wyraźnie rekame radiową Orange – najniższa stawka do wszystkich 33 grosze netto. Ciekawe czy przestaną ja puszczać – powinni, nasze ceny w abonamencie są jakby na to nie patrzeć niższe.
Czytam sobie teraz komentarze na forach i uważam, że muszę dodać klika słów:
ot taki sympatyczny @qwerty na gsmonline.pl – no cóż mój drogi te liczby są prawdziwe i oficjalne. Naszym właścicielem jest Netia spółka akcyjna i nie możemy podawać nieprawdziwych danych. Nie musicie nam kibicować – takie są fakty.
A tak apropos mimo, ze wygrałem zakład jakoś watpię, że kolega z Orange będzie honorowy…
telepolis.pl – zdecyowanie najbardziej merytoryczna i poparta wiedzą rozmowa – mam jedną informacje dodatkową w temacie 1 minuta za 2 odebrne. Ta usługa bedzie „upsellingowo” włączana tym klientom, których ruch wskazuje, że będą z niej korzystać.
no i te ceny za transmisje danych – litości – to nie jest oferta z transmisja danych – poczekajmy na wlasną sieć i wtedy porozmawiamy o cenach. Który wlasciciel sklepu czy restauracji używa transmisji danych w komórce???
Dajcie nam szansę – przecież to dopiero pierwsza odslona oferty.
a i błędy w cenniku.. juz poprawione ;-)
jestem troche zmeczony – dziś relaks ;-)

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty