troszkę polityki

Cała Polska żyje i przygotowuje sie do wyborów. My w PLAY koncentrujemy sie tylko i wyłącznie na rowoju firmy, ale czasem bywa tak, ze to polityka sam do nas przychodzi.
Jak wiecie intensywnie promujemy nasz Pakiet 1000 SMSów/MMSów. Kampania zakladała między innymi intensywną obecność na uczelniach, bo jakby na to nie patrzeć to produkt idealny dla studentów. Nasz dom mediowy, zaczął ezerwowaz powiierzchnie reklamowe i …. No własnie. Jedna z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie i kraju nie zgodziła się na wywieszenie naszych plakatów. Podano dwa argumenty: pierwszy to walory estetyczne – nasz sympatyczny model, osobom odpowiedzialnym za marketing uczelni się nie podoba i drugi o zgrozo polityczny. Nasze hasło jest podobno – mało poprawne polityczne… przyznam, ze nie wiem co powiedzieć… O takich historiach opowiadali mi dziadkowie, wspominajac wczesną młodość tuż po wojnie…. Nic dodać nic ująć.
Pamiętajcie, już za tydzień wybory!
My w PLAY będziemy głosować ;-)

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty