Tako rzecze rzecznik Play

taniej w sieci – tekst w Rzeczpospolitej

Być może część z was czytała dzisiejszy tekst w Rzeczpospolitej. Redaktor Dec słuszne zwrócił uwage na istotna z naszego punktu widzenia zmianę w ofercie PLAY. Testowa taryfa po raz pierwszy wprowadza nizsze stawki w ramach sieci PLAY. To pierwszy krok w kierunku wprowadzenia, njabradziej chyba oczekiwanych przez naszych klientów, tańszych połaczeń w ramach sieici co jest przy okazji najważniejszym kontrargumentem w ofertach naszych konkurentów. Dlaczego dopiero teraz – tekst wyraźnie na to odpowiada – nasz sieć intenswynie sie rozwija i dlatego możemy zacząć wdrażać takie rozwiazania. Zapewniam Was, że przyszły rok przyniesie w tym zakresie duzo ciekawych propozycji.
A co do samej taryfy. Przeczytałem gdzieś w jakimś komentarzu, ze to taryfa testowa więc zwiazane to jest z potencjalnym ryzykiem dla kupujących. To normalna taryfa, nie bedziemy zmieniac jej zasad. Test polega tylko i wyłącznie na tym, że postanowiliśmy analizować jej wykorzystanie w prawdziwych warunkach rynkowych.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty