Tako rzecze rzecznik Play

www.pasjagsm.pl

:-) o rany jaka poważna dyskusja.
@Majka ;-), moim zdaniem TT, własnie sobie przypomniał o tej promocji i ruszył z ostra promocją całkiem niedawno.
Zmiana reklamy radiowej, tej szczególnie, to bardzo prosta sprawa. Mogę Cię zapewnić, ze jeżeli pojawi się taka sytuacja o jakiej mówisz, PLAY zmieni swoje radiowe spoty bardzo szybko.
Szkoda, ze nie zrobił tego Orange i w swoich radiówkach ciągle komunikuje, ze oferta biznesowa z 33 groszami netto jest najtańsza na rynku. Aga i inne dziewczyny z teamu Orange – to już nie jest najtańsza oferta ;-)
Bardzo dobrze się stało, ze lada moment zacznie obowiazywać bardzo surowa ustawa, która ukruci to koloryzowanie rzeczywistosci.
Co do piasku, to tylko latem na Helu ;-) Możemy sie tam kiedys spotkać!!!
A co do Agaty ;-) same superlatywy. Genralnie mamy bardzo fajnych i profesjonalnych „konkurentów” w tym pr’owym wyscigu. Pozdrawiam przy okazji Adama S z Plusa (najwyzszego w Europie kite surfera ) i Jacka K z Oranage ( w czym on nie jest naj ;) )
@Michał, Chryste tyle razy prosiłem nie mów do mnie PAN. Wujku brzmi lepiej ;). Pan mozesz mówić do Piotrka Baranowskiego – był lepiej ubrany na ostatniej konferencji prasowej niż Jacek czy ja ;)
Michał nie jest moją rodziną, piękna Karlina Gruszka też nie… ale to moze i dobrze ;)
@webvisitor – człowieku ile Ty masz lat skoro pamiętasz Ahoja … to było sto lat temu. Proszę przestań pisac takie rzeczy bo znowu na jakiejś konferencji zostanę zasypany pytaniami o pracujacych dla mnie moderatorów. Muszą byc bardzo utajnieni, bo ja nie znam żadnego. no ok przepraszam jest kilka osób w Second Lifie, które serdecznie pozdrawiam.
uffff to do roboty.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty