co nowego-roamingowego????

zanim do spraw interesujących i poważnych podsumujmy co dziś sie wydarzyło, bo dzien był dosyć burzliwy.
Własnie wróciłem z pieknego miasta Łódź, gdzie nagrałem ciekawy myślę program dla telewizji TOYA, emisja premierowa 20.12. Kto zna to wiec co i jak, polecam bo w nagrodę mozna PLAYSETa zgarnąć ;-) Niby blisko ta Łódź, a jedzie sie tak długo… i te radary
Wojtek P. opublikował reportaż z sesji:
nk=Magda,w,PLAY,ZONE,-,68,zdjęć
ciekawe komentarze na temat urody Magdy, no cóż szukalem oryginalnej dziewczyny i wybrałem mulatkę z Podhala, grającą zawodowo w siatkówkę. Już niedługo efekt końcowy sesji, gdzie zobaczycie co i jak ;-) Magda to bardzo fajna i skromna dziewczyna a jednoczesnie bardzo prefesjonalna modelka.
Po co ta sesja???? zamiast puszczać nudny, kolejny komunikat, postanowiłem pokazać co takiego zmieniło sie w salonach, a że poprosiłem o pomoc modelkę??? hmmm zdjęcia chyba będą dzięki temu ciekawsze dla dziennikarzy. Ja już mam przesyt tych mikołajów i reniferów, my na świeta mamy konkretna śnieżynę ( wiem, wiem już czekam na komentarze o skandalu i taniej sensacji!!!! oj chłopaki, spójrzcie czasem na świat z przymrózeniem oka)
Dziękuję wszystkim którzy wpadli dziś na naszą multimedialną kawę. Przepraszam bardzo, że nie było Jacka. Cięzko pracujemy nad budżetem. Mam nadzieję, że wpadniecie na Smolika do Melodii ;-) zapraszam gorąco.
Dziś zadzwonił Łukasz. Zadał sakramentalne pytanie: czy cos jeszcze przed świętami??? Tak…dorzucimy jeszcze prezencik roamingowy na święta i sylwestra :-) ale to jeszcze tajemnica ;-)

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty