Wesołych !!!!!!!

ufffff dobrze, ze już Święta. Jestem wyczerpany tymi wszystkimi wigiliami firmowymi i wieczornymi imprezami. Czas na krótką aczkolwiek intensywną regenerację w górach.
Życzę Wam wszystkim zdrowych wesołych i rodzinnych Świąt. Gwarantuje, ze sieć jest przygotowana i te kilka milionów smsów i mmsów, które zapewne wyślecie dotrze do odbiorców (koledzy z PLUS GSM pomogą ;-) )
Szczególnie ciepłe życzenia należa się szczególnie tym moim kolezankom i kolegom, którzy do ostatniej chcwili pracują w salonach i tym, którzy czekaja na Wasze telefony w call center.
Wszystkim dziennikarzom życzę a jednoczesnie gwarantuje dużo ciekawych tematów ;-) my nie odpoczywamy więc bądzcie gotowi i regularnie przeglądajcie depesze agencyjne.
Prosto z zasypanej sniegiem Krynicy przesyłam gorące życzenie wszystkim członkom naszej PLAY społecznosci, tym którzy czytają i tym co nie, tym co lubią i tym co krytykują – proszę nie siedźcie za dużo przed monitorem ;-)
o matko… pewnie o kimś zapomnę… a oczywiście właścicele zaprzyjaźnionych blogów i serwisów :-) wesołych, dziekuję Wam bardzo za mnóstwo życzeń.
zapraszam wszystkich z Małopolski na Jaworzynę, wilelka biała kurtka puchowa w okolicach snowparku to ja ;-)
hmmmm ciekawe co znajdę pod chinką ;-) babcia pewnie kupiła mi tradycyjnie ciepłe skarpetki, w których i tak nie będę chodził

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty