jest nas milion – DZIEKUJEMY, że JESTEŚCIE z nami

fajnie całkiem to wyszło, ciekawe czy jestescie w stanie znaleść siebie ;-) uuuuu to może nie być takie proste
Jako rzecznik PLAY, ale również jako osoba prywatna chciałem Wam wszystkim podziekować, że daliście nam szansę, że czasem przymykacie oko na nasze wpadki i trzymacie kciuki za nasz rozwój.
Osobiście specjalnie chciałem podziekować tej grupie naszych klientów, która jest tak aktywna w sieci, prowadzi i czyta blogi, komentuje nasze newsy na wszystkich portalach branżowych, czasem krytykując, czasem broniąc przed absurdalnymi opiniami anonimowych ekspertów. Super, ze z nami jesteście i znajdujecie na to czas ;-)
Dziękuję również dziennikarzom, tym internetowym i „tradycyjnym” za profesjonalną współpracę i mimo wszystko ciepłe przyjmowanie moich eksperymentów komunikacyjnych
Dziękuję również grupie ludzi, która jest w cieniu tej mojej lanserki, Ewie i Oli (która wczoraj omal nie przeszła załamania nerwowego), pracownikom wszystkich agencji współpracujących ze mną, szczególnie ekipie agencji PR Walk&Talk ;-) tylko oni są chyba w stanie realizować moje dziwne pomysły….
ufff dobra wystarczy tego słodzenia… kurcze jest 6:40…nawet nie wiecie jakim ja tak naprawde jestem śpiochem ;-)
dzis o 11 konferencja prasowa, trzymajcie proszę kciuki
a wieczorem 1000 pracowników PLAYa mam nadzieję, że zrelaksuje sie na maksa w jednym z Warszawskich klubów.
Ja zrelaksuję się w super miłym towarzystwie i z moją deską już jutro w Białce ;-)

Komentarze

  1. Konrad pisze:

    Najgorsza sieć komórkowa w Polsce, prawie całkowity brak zasięgu, nie wiadomo z jakich przyczyn wyłączają całkowicie połączenia wychodzące i przychodzące, i do tego każą czekać 3 dni na wyjaśnienie sprawy, człowiek płaci za abonament, i nie może w żaden sposób korzystać z usług. Odradzam korzystania z usług tej sieci. pozdrawiam niezadowolony klient.
    Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty