powiedział spocony Marcin Gruszka

;-) ha i znowu promocja dla niszowego ciagle magazynu Marketing&More… co tym razem??? ano publikacji doczekał się nasz performance z Pinokiem
mój ulubiony cytat: „to nie było wczesniej planowane” – powiedział spocony Marcin Gruszka…. Marku (autor) a kto na litość boską dźwigał i zamawiał tą sympatyczną statuetkę??? Marek nie czyta bloga, wiedzialby, że planowlismy niespodziankę.
Ciekawa jest również opinia Pani Szejner, szefowej agencji PR MMD (swoją drogą nie pamiętam czy ta agencja pracuje dla któregoś z op’ów)
zacytuję: „w przypadku posunieć ogólnie postrzeganych jako kontrowersyjne zwieksza się ryzyko negatywnego skutku, stąd PR unika takich form komunikacji”
no cóż, z całym szacunkiem, jestem tylko marnym amatorem, ale nie mogę sie z Panią zgodzić. Takie myślenie ogranicza, nie rozwija PR, schematy są po to by je łamać. Są brandy, które były i będą smutne, poważne i kontrowersyjne… ale czy wszysyscy muszą być tacy? NIEEEEEEEEEEEEEEE
wiem, wiem ten wpis też koliduje z zasadami…nic na to kurka nie poradzę ;-(

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty