Tako rzecze rzecznik Play

co się stało z numerem 791 000 000

Niestety okazało się, że w sieci nie brakuję niepoważnych osób. Na szczęście druga w kolejności ofera była poważna i dlatego udało nam się zdobyć ponad 7000 zł na leczenie chorej Marysi. Bardzo dziękuje raz jeszcze naszemu darczyńcy.
A może Wy też chcecie pomóc? nadchodzi czas rozliczeń rocznych PITów i możemy w pozytywny sposób wykorzystać 1% naszych dochodów. Mam nadzieje, ze koledzy redaktorzy z technologicznego blogu roku tez sie przyłaczą do tej pozytywnej akcji.
oto konto:
Getin Bank S.A. 83 1560 0013 2027 0380 6621 0051

a gdzie milionowy klient??? Odpowiedź jest prosta. Nie sposób nigdy dokładnie zlokalizować tego milionowego – jak to zrobić jeżeli każdego dnia aktywuje sie kilka tysięcy kart w tym najwięcej prepaidów kupionych w kioskach na terenie całej Polski.
Inni operatorzy zawsze przy tej okazji organizują super castingi gdzie szuka się pieknej blondyny, albo uśmiechniętego małżenstwa, albo mlodego przebojowego biznesmana…coś o tym niestety wiem bo brałem udział w tych szopkach…
Postanowilismy tego nie robić – milionowym klientem jest kazdy z Was, każdy kto w nas uwierzył i jest z nami.
Zamiast seksownej modelce dorzuciliśmy na konto Marysi kolejne kilka tysięcy zł od działu PR.

Banalne, bez sensacji..następnym razem zapytaj Łukaszu

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty