Tako rzecze rzecznik Play

tekst w Rzeczpospolitej, testy, Mobilking

Nazbierało się kilka spraw a ja ciągle w podróży…
jezeli jeszcze nie czytaliście to koniecznie musicie zobaczyc ten tekst:
http://www.rp.pl/artykul/7,95662.html
mija własnie niemal rok jak jestem rzecznikiem PLAY i myślę, ze to jeden z najlepszych tekstów jaki do tej pory powstał na nasz temat ;-).Chciałbym zwrócić uwagę, że w zasadzie nasza oferta od startu niewiele się zmieniła – szkoda, że na początku, kiedy weszliśmy na runek wielu obserwatorów rynku tego nie zauważyło. Wielu z nich nie zauważa tego do dziś…
Dobra wiadomość – minus naszej oferty jakim jest brak preferencji dla połączeń wewnątrz sieci, już niedługo zniknie ;-) poczekamy zobaczymy.

Testy: jak wiecie wybrałem kilka osób do testu. Zapraszam serdecznie po odbiór telefonów (z dokumentem tożsamości) do naszej siedziby na Ursynowie. Myślałem o zorganiozwaniu jakiejś małej kolacji…ale boje się, ze będzie nam cieżko się spotkać. Może macie jakieś inne propozycje?

Mobilking: witamy na rynku nowego gracza i trzymamy kciuki. Już gdzieś kiedys pisałem o tym, ze ciągle na rynku jest miejsce na fajnie przemyślane niszowe oferty. Zobaczymy. Przeglądając stronę operatora zauważyłem dużo mocnego meskiego kontentu….przypomniałem sobie dzień naszego startu i mail od jednego z redaktorów topowego serwisu gsm wskazujący na podobny kontent z sugestią, że to już lekka przesada ;-) Tego samego dnia tłumaczyłem redaktorowi telewizji Trwam czym rózni się pornografia od erotyki ;-) tylko jak na to sensownie odpowiedzieć…???

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty