uwierzcie mi, budowa nadajników to naprawdę trudna sztuka

czasem dostaję interesujące, oczywiście anonimowe maile:
Niniejszy mail proszę traktować informacyjnie i przekazać go osobom decyzyjnym w  mediach i urzędach itp.
Dotyczy BUDOWY STACJI BAZOWEJ TECHNOLOGI UMTS to nie jest GSM !!!!!!!!!!!!!!!

Szanowne Media (tvn?) –  Nie bójcie się utraty przychodów z reklamy !!!!!, Zwracamy się z prośbą o interwencje w sprawie poczynań operatora komórkowego UMTS „PLAY”.

W załączonych materiałach znajdziecie Państwo wzory pism, które prosimy wskazać w materiale TV dla mieszkańców nie tylko.. naszego osiedla ale również innych znajdujących się w podobnej sytuacji.

Znajduje się również artykuł, którego powstanie opierało sie na literaturze fachowej(źródło), a pomiary wykonane przez specjalistów wykazały jednoznaczne wyniki – oczywiście popularne zdanie”nie znamy oddziaływań promieniowania ” to żargon osób, których problem nie dotyczy i nie mają pojęcia.Operator Play i przedsiębiorca stawiający na własnym domu działają w złej wierze.Przecież ich prawa fizyki i badania nie obejmują ! Rzecznik jest w siedzibie firmy a na właścicielowi praw nieruchomości do domu jednorodzinnego nie grozi promieniowanie (ułożenie stacji bazowej  na dachu nie wpływa bezpośrednio w pionie na mieszkańców domu).Pozostałe informacje znajdą Państwo w załącznikach.

Refleksja:
Wyobrażam sobie  Rzecznika, członka  Zarządu firmy Play,który po zakupie przepisanego leku w aptece ,w opisie  przeczyta na dole „nie znane są skutki uboczne leku”, które musi podać swojemu dziecku ! (Proporcje leku są przeliczone dla dziecka inaczej niż dla dorosłej osoby. )
Jak  działa promieniowanie o takim natężeniu na organizmy niemowląt, małych dzieci ? na osiedlu ,którego mieszkańcami są w 80% młodzi ludzie i dostają przecież dawkę promieniowania 1000000 RTG ! + sieci domowe bezprzewodowe + standardowe GSM itp.
Czy w takim razie ,Rzecznik dałby pięciokrotną dawkę leku swojemu dziecku ? Przecież nie nieznane są skutki uboczne leku !
Być może dałby pięciokrotnie dawkę, mogłoby przyśpieszyć leczenie dziecka ! Jaką dawkę chemioterapii podać dziecku choremu na Raka ? może Antene UMTS PLAY – Wiem jedno w USA , Niemczech czy innych krajach takie rzeczy nie miałyby miejsca, Narody te nie potrzebują przepisów , prawa budowlanego , ustawy o gospodarce nieruchomościami  30 dni roboczych na odwołanie się od każdego pisma i 40 dni by móc starać się o ponowne rozpatrzenie !!! Może niech Putnin od razu wyceluje rakiety w ten nostalgiczny kraj.Nie szanujemy sie w pracy zespołowej , podkładamy sobie świnie , kradniemy pomysły innych …..Operatorze Play h…Ci w d… Masz jeszcze szanse to odkręcić nie tracąc klientów !

Jak można stawiać STACJE BAZOWĄ na poziomie 1 kondygnacji kolejną oddaloną o 200 m w centrum zabudowy 4 kondygnacyjnej anten dookulnych , kierunkowych itp nie spełniając nawet zalecanych minimalnych przepisów 50 m  od zabudowy i wysokości  zapewniającej  ułożenie  fali  promieniowania  pod innym kątem!!!!

Rzeczniku Play ……zabieraj se tą blache do Siebie …przecież każdy idiota wie,że jak przekupicie „polaczka” to mającego prawo do nieruchomości , pozytywnych warunkach zabudowy postawi co chcecie!  zapomnieliście jednak o wymaganiach dla takich anten i wprowadziliście razem z właścicielem nieruchomości w błąd urzędników – Jak oni odróżnią stacje bazowa UMTS nowej konstrukcji w kilku lokalizacjach po 200 m   od nadajnika GSM.Wasze wejście na rynek wcale nie zmiejszyło znacząco opłat telefonicznych a media mogą obejść się bez jednej reklamy ! Umocniliście powiązania monopolistyczne!!!!

Postanowiłem zacytować go w całości, zeby nie być posądzonym o manipulację. Mail zresztą został przelazany przez autora do mediów.
W uzupełnieniu…nie mam dzieci..szkoda, mam za to 3 nadajniki UMTS na centrum handlowym obok którego mieszkam.

Komentarze

  1. monfis pisze:

    ja jestem na granicy zasięgu i wiem że wtedy telefony używają maksymalnej dopuszczalnej mocy 0.2 W ale za to promieniowanie z stacji bazowej jest minimalne. cieszę się z tego powodu. a ze względu na to że mam takie koszty energetyczne rozmowy prowadzę tylko w domu na ładowarce. zresztą są magiczne kamienie które wyłapują to pole. może działają bo jak położę nich łapę to radio cichnięRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty