mobilny internet i przecieki

Jak wiecie, jest wielkim przeciwnikiem przeciekowego i partyzanckiego „dziennikarstwa”. To zagrywki poniżej pasa i w zasadzie nie mam o czym rozmawiać z osobami budującymi swoje portale i blogi głównie w oparciu o niezgodne z prawem publikowanie wewnętrznych tajnych informacji spółki.
Dla osoób poszukuj,acych konkretnych informacji mogę powiedzieć, że na dzień dzisiejszy już blisko 200 modemów testuje naszą sieć HSDPA na terenie całej Polski. Zainteresowni przedstawiciele mediów mogą również wziąść udział w teście – proszę o bezpośredni kontakt w tej sprawie.
Planuje przedstawić mediom pierwsze konkretne elementy oferty na specjalnej konferencji prasowej podczas najszybszej imprezy w Polsce – mazurskiegi Rajdu Polski w czerwcu.
Na konferencji zabraknie przedstawicieli mediów specjalizujacych się w publikacji przecieków. Po co? przecież oni i tak wyciągną wszystkie informacje z drukarni, nazej agencji reklamowej, czy bezpośrednio ze szkoleń.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty