Gruszka jedzie z walizką do Austrii po Iphony :-)

No i zaczęło się?szaleństwo pod hasłem ?iphone 3G?

Emocjom uległa tez polska prasa troszkę na wyrost kreując fakty na podstawie rozważań czysto teoretycznych ;-)

Kilka dni temu zadzwonił do mnie bardzo miły dziennikarz radia PIN. Odbyliśmy bardzo sympatyczną tzw. ?mniemanologiczną? rozmowę o tym co można zrobić z tym iphonem w PLAY.

Fakty są takie, że Apple z perspektywy San Francisco widzi tylko największych operatorów?do których niestety jeszcze (!!!!) się nie zaliczamy.
Co nam zatem pozostaje ? możemy albo zaakceptować taki stan rzeczy, albo poszukać jakiego alternatywnego rozwiązania. Postanowiliśmy poszukać ? w Austrii, Szwajcarii, Belgii itd? może gdzieś się uda ? zawsze warto spróbować. To tylko i wyłącznie głośne spekulacje. To super telefon i naprawdę chcielibyśmy go Wam zaproponować.

Czy to będą już wakacje ? kto wie?może tak, może nie. Ile sztuk i za ile? Poczekajmy najpierw na oficjalną informacje, że udało nam się znaleźć takiego legalnego i profesjonalnego dystrybutora. Może być i tak, że takie rozwiązanie nie będzie możliwe wcale.

Poczekamy i zobaczymy ? szkoda tylko, że nie możemy tego załatwić w normalny biznesowy sposób.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty