PLAYALL LAB

Kochani ;-) uznaliśmy, że czas wreszcie pobawić się w testy telefonów. Wybaczcie, ale nie będziemy opisywać pudełek, nie będziemy robić zdjęć w centrach handlowych, to nie w naszym stylu ? będziemy natomiast intensywnie i zaskakująco mam nadzieję testować funkcjonalność telefonów w warunkach czasem bardzo ekstremalnych, ale tak aby na końcu dać zawsze odpowiedź na bardzo konkretne pytanie,  które może w jakiś sposób pomoże Wam w wyborze danego modelu.

Zaczniemy już w najbliższy poniedziałek od ciekawego myślę pojedynku miedzy Iphonem 3G a jednym z naszych telefonów Samsungiem F480. To będzie tylko rozgrzewka przed pojedynkiem z cieplutkim jeszcze Samsungiem Omnia.

A teraz zadanie dla Was ;-) macie pomysł na ciekawe testy? Piszcie, piszcie, piszcie – w nagrodę będziecie mogli samodzielnie zrealizować zaproponowane projekty. A najlepsi testerzy maja szanse zdobyć testowany telefon ? ale tu naprawdę musicie mnie i innych czytelników zaskoczyć swoją kreatywnością.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty