200 SMSów – fakty i mity

Jutro rusza silna kampania promująca nasz pakiet włączany na usługach prepaid i mix (dokładnie, których możecie przeczytać w regulaminie). W wyniku problemów technicznych musieliśmy kilka godzin po wprowadzeniu promocji zmienić jej regulamin.

Narosło wokół tego kilka nieporozumień i chciałbym w tym miejscu jasno wyjaśnić przynajmniej kilka podstawowych wątpliwości.

Po aktywowaniu pakietu w PLAY24 przez użytkowników PLAY KARTY pojawia się informacja, że używamy taryfy „NOWA PLAY KARTA„. Tak, komunikat nie jest precyzyjny, to nowa taryfa, już z pakietem 200 SMSów, ale uwaga! Nie ma ona nic wspólnego z taryfą NOWY PLAY NA KARTĘ. Nazwa bardzo podobna, może być myląca, ale zapewniam Was, NOWA PLAY KARTA to ciągle warunki „starej” PLAY KARTY. Troszkę to skomplikowane, ale nie udało się zmienić tej nieprecyzyjnej nazwy.

Druga sprawa – utrata pakietów. Dziś dwa słowa o pakietach deserowych. najwięcej osób martwi się o telefon na deser. Aktywowanie pakietu nie zmienia w żaden sposób tej promocji! Jeżeli ciągle spełniacie zasady, ciągle promocja Was obowiązuje. Chciałem również uspokoić wszystkie osoby, które boją się, ze utraciły „Minuty na deser”  – nic podobnego. Jak co miesiąc na początku miesiąca dostaniecie przysługujące Wam minuty! Podobnie jest z promocją 10 minut za 1 zł.

Sprawdźcie też proszę czy działają wam wszystkie darmowe usługi, jak np. poczta głosowa w MMSie – zawsze możecie ją znowu aktywować.

Dziś tyle, wracam zaopiekować się moją żoną ;-)

Do tematu oczywiście wrócimy bo pozostało jeszcze kilka kwestii dyskusyjnych.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty