Tako rzecze rzecznik Play

zadzwoń do mnie !

Każdemu z użytkowników prepaida zdarzyło się pewnie nie raz, że skończyły mu się na koncie pieniądze w najmniej pożądanym momencie. Dziś do naszej oferty wprowadzamy bardzo prostą, funkcjonalną i co najważniejsze darmową usługę pomagającą skontaktować się z dowolna osobą w tak mało komfortowym momencie. Nie jest to kopia usług oferowanych przez konkurencje. To nasze autorskie, opatentowane rozwiązanie, które zgłaszamy do nagrody przyszłorocznego Kongresu GSM w Barcelonie W komunikacie opiszemy szczegółowo mechanizm jej funkcjonowania.

Komentarze

  1. PAWEL pisze:

    wITAM NIE MAM JUZ SILY NA WAS ZNOW NIE MAM ZASIEGU W TELEFONIE MUSZE WSPINACC SIE NA DACH UDYNU ZEBY POROZMAWIAC ZEKAM NA WAZNE TELEFONY I CO CHWIL TRACI MI SIE ZASIEG!!! CHCICIALEM JUZ RAZ ZREZYHNOWAC TO ILINGAMI SI PODPIERACIE!!!! A JA NIE MOE DZWONI Z MIEJSC W KTORYCH NAJZESCIEJ PRZEBYWAM!!!! NIE CHCE JUZ TRACIC PO 2 ZL NA INFOLINIE O TO DAREMNE JEST!!!! RZWIAZCIE MI WKONCU UMOWE Z WASZEJ WINY ALBO ZADOSCUZYNIENIE CHCE!!!!Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty