Tako rzecze Rzecznik 2009 edition – konkurs

Zgodnie z obietnicą zapraszam do mini konkursu.

Od pewnego już czasu zastanawiałem się nad zmianami na blogu. Chcemy zdecydowanie poszerzyć funkcjonowanie bloga. Odwiedza go dziennie codziennie blisko tysiąc osób, jest jednym z najczęściej cytowanych blogów korporacyjnych, szanowni jurorzy uznali, że blog jest ubogi graficznie, ja też nie jestem do końca zadowolony z jego technicznych możliwości. To tylko z kilku powodów dla, których zdecydowałem się na zmiany. My w PLAY bardzo lubimy zmiany, szczególnie te na PLAY ;-)

Co chcielibyście zmienić? Co dodać? Więcej konkursów? Jakie informacje interesują Was bardziej a jakie mniej? Tylko PLAY a może coś więcej? A może sami chcecie pomóc?

W zasadzie nie ma pomysłów niemożliwych do zrealizowania ? jestem przecież szefem tego projektu. Nikt poza członkami Zarządu nie wie tyle o firmie co rzecznik prasowy,  możemy to jeszcze lepiej wykorzystać. Chciałbym zrobić coś naprawdę ciekawego, ale niekoniecznie konkurującego z innymi projektami, które zajmują się PLAY czy tematyką branżową.

Długo myślałem o nagrodzie. Każdy zgłaszał innym model. Tym razem wybór padł na E90. Przygotowałem również nagrody pocieszenia, w tym AIO.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty