Tako rzecze rzecznik Play

pozytywnie

Nowe dostawy telefony, w tym tak bardzo poszukiwany Samsung F480 i LG 990 Viewty. Powinny być w salonach jeszcze w tym tygodniu.

BZWBK ? finalizujemy umowę, numer powinien działać w lutym ? taką informację dostałem ? od siebie dla bezpieczeństwa dodam marzec ? ale zawsze blisko.

Konferencji prasowej jutro nie będzie ? trochę wybiegłem przed szereg z tym wpisem. Dobrze, że nie wysłaliśmy zaproszeń. Spotkanie z prasą przełożone jest na przyszły tydzień.

Tak w temacie konferencji to bardzo spodobał mi się wpis na tent temat ddluka. Jestem stałym czytelnikiem blogu roku 2008 i zauważyłem dużo pozytywnych zmian. Najważniejsze z mojego PLAYowego punktu widzenia to fakt, że wycieki tajnych informacji zostały zastąpione informacjami na temat naszych niedoskonałości i błędów. Cóż jak to mówił zawsze opalony polityk Andrzej L. nie ważne jak, ważne, żeby pisali.

Przemyślałem sprawę i uznałem, że Łukasz tym razem koniecznie musi być osobiście na naszej konferencji. Zapraszam serdecznie. Relacja będzie dłuższa.

A i dobra rada wujka Gruszki ? nie aktywowaliście jeszcze pakietu 200 darmowych SMSów do wszystkich sieci ???? ? aktywujcie, aktywujcie, aktywujcie !!!!!!!

dziś wieczorem mały konkursik z cyklu „za kulisami PLAY”

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty