Tako rzecze rzecznik Play

no to sprawdźmy jak to naprawdę jest z tym przenoszeniem – nagroda Nokia PRISM 7070

Posłowie zagłosowali, teraz Senat.
A my tymczasem przeprowadźmy niezależny test aby powalczyć z MITAMI o przenoszeniu numerów. Sprawdzimy empirycznie m.in. ile tak naprawdę nasz numer w nowej sieci (PLAY) jest nieaktywny – 12, 24 a może rzeczywiście 36 godzin.
Zapraszam wszystkich, którzy w dniach 20 marca – 31 marca, złożyli lub złożą wniosek o przeniesienie swojego numeru z innej sieci do oferty PLAY FRESH na kartę o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami, ale dopiero po zakończeniu procesu. Każda sytuacja będzie dokładnie analizowana juz po fakcie ponieważ nie chcemy manipulować danymi.
Badanie uznamy za miarodajne pod warunkiem, że zgłosi się co najmniej 30 niezależnych przypadków!!!!
Każdy z uczestników testu coś wygra!:
Nagrody gwarantowane 10 doładowań po 10 zł, 10 doładowań po 20 zł, 10 doładowań po 30 zł. – wśród wszystkich 30 przypadków wylosujemy nowiutki telefon N7070.
Jeżeli będzie więcej chętnych to oczywiście dodamy proporcjonalnie nagrody.
Przenosicie numer – super, ale proszę nie piszcie o tym. Poczekajcie na zakończenie procesu. Kiedy proces zostanie zrealizowany wtedy proszę piszcie do mnie lub Alberta – zmigrowany numer i krótka historia. Losowanie odbędzie się na naszej kolejnej konferencji prasowej.
jak wyzwanie to wyzwanie ;-)

Komentarze

  1. nowa w play ( od grudnia 2014) pisze:

    W play jest super …sama kilka miesięcy temu przeniosłaam się i jestem bardzo zadowolona będę dalej w play w 2016 koniec umowy nowy telefon i nowa umowa tylko poszukuje informacji na tej stronie na temat naprawy teLefonu tj pęknięcia. …Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty