Tako rzecze rzecznik Play

Przynajemy bonusy za przeniesienie numeru czy nie?

dostałem ostatnio kilka maili od klientów, również tych, którzy walczą o Nokię 7070 – przytoczę najbardziej wyrazisty przykład:

„wczoraj byłem w jednym z salonów Play. Konsultanci przekazali mi informację, że brak zasilenia konta kwotą 20 + 10, to norma i praktycznie jeszcze nie słyszeli, żeby ktoś bez walki te doładowania otrzymał, a walka ponoć jest trudna, bo nie za bardzo jest z kim w OK rozmawiać”

Rzeczywiście może się tak zdarzyć, że użytkownik nie widzi przyznanej kwoty. Co bardzo ważne! Kwoty są przyznawane zawsze! Przydzielone komponenty działają zawsze od następnego dnia po aktywacji. Problem, o którym wiemy to polega na tym, że niektórzy klienci nie mogą tego sprawdzić kodem USSD. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i nastąpi to w najbliższym czasie.
Inaczej – o nic nie trzeba walczyć drodzy konsultanci – pamietajcie proszę, klient ma kwotę 20 + 10 na koncie.

Przypominam o badaniu przenoszenia numerów – czeka Nokia 7070 Prism i darmowe doładowania. Doładowania przyznawać będziemy w momencie preferowanym przez użytkownika karty. Mamy już ponad 40 zgłoszeń

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty