Tako rzecze rzecznik Play

Dziś KREATURY a jutro FRESHMOB

oj dzieje się dzieje. Dziś wieczorem nasz mroczny ZAJĄCZEK walczy o statuetkę Kreatura 2009  – no demoniczna blondyna z K2, trzymamy kciuki ;-)

no ale jutro…

Albert „peszek” Przemysław i kto go tam jeszcze wie jak na niego mówią, zaprasza Was wszystkich na swój autorski projekt

http://grono.net/pub/imprezy/show/1588/dworzec-centralny-war szawa-freshmob/0/

Albert pracując ze mną nie odpowiada tylko za wysyłanie Wam przesyłek. Oto i jeden z jego projektów. Albert wymyślił tu wszystko. Sam określił zasady, sam promuje event i zaprasza ludzi. Nie zgodził się zdecydowanie na żaden support z agencji eventowej i na żadnych sztucznych/opłaconych uczestników. Ledwo mi pozwolił przyjść.

Ksywa „peszek” mam nadzieję, że jutro zostanie wyprostowana. Trzymajcie kciuki a najlepiej wpadnijcie odFRESHować centralny.

!!!!!

A więc dostaliśmy Kreaturę, a ja straszną burę, że nie wspomniałem, że FRESHmoba organizuje również Marcin Frej. Oczywiście Marcin jest głównym organizatorem i największym specem od flash mobów w Polsce. Ale z mojego prywatnego rzecznikowego punktu widzenia chciałem specjalnie podziękować ‚peszkowi” za jego zaangażowanie. Napisałem o tym tylko dlatego, że „peszek” jest członkiem mojego zespołu i trochę osób na tym blogu go zna.

FINAŁ dyskusji,
zadzwoniłem do Marcina i mam nadzieję, że wyjaśniliśmy ostatecznie wszystkie kwestie związane z tym nieporozumieniem.

Jeżeli ktoś zauważył w moim wpisie ironię to przepraszam, miałem zupełnie inne intencje. Jeżeli o kimś zapomniałem to również przepraszam. Nie wiem jeszcze jak i czy wyjdzie, ale już teraz bardzo chciałbym podziękować każdemu członkowi i sympatykowi Do IT 4 Fun z osobna. To co robicie to MISTRZOSTWO ŚWIATA (nie ironizuję, tak naprawdę uważam!!!!). A i oczekuję na kreatywną zemstę ;-) Robimy to przecież 4 Fun!!!!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty