Tako rzecze rzecznik Play

nowy MVNO

Prosiliście o komentarz.

Byłbym hipokrytą gdybym krytykował ofertę Super cena transmisji danych i darmowe gg to z pewnością argumenty, które przekonają część użytkowników. Moim zdaniem ciągle mocną stroną FRESHA są darmowe SMSY i długość ważności konta.
Wbrew Waszej opinii cena transmisji danych na telefonie komórkowym nie jest dla polskiego konsumenta czynnikiem numer jeden przy wyborze oferty telefonu. Zwróćcie proszę uwagę, że nikt nawet tego nie reklamuje. Oczywiście jest grupa, nawet bardzo silnie tu reprezentowana, dla której to bardzo ważne. Ale to ciągłe kilka, kilkanaście tysięcy klientów, 100 tysięcy? – tyle mniej więcej kart sprzedaje się tygodniowo we wszystkich sieciach komórkowych.

My oczywiście wiemy doskonale, że oczekujecie tego pakietu. Ciągle powiększamy nasz zasięg i już dobrze ponad 50% ruchu przechodzi przez naszą własną sieć. To wszystko zbliża nas do dnia kiedy pojawi się taka właśnie oferta. Nie wiem czy ktoś, kto tu zagląda, zna się troszkę więcej na technologiach, ale uwierzcie mi, że połączenie oferty głosowej korzystającej z roamingu krajowego z ograniczoną do własnych nadajników transmisją danych jest piekielnie trudnym zadaniem. Niestety nam Polkomtel nie dał tak dobrej ceny za transmisję jaką dostało GG.

Pamiętacie WPmobi, które miało być takim hitem właśnie dzięki ofercie transmisji danych, potem Mobilking z super ceną za minutę – te oferty nie miały żadnego wpływu na realizację naszych planów. GG Air jest oczywiście ofertą znacznie lepszą ? wolna konkurencja triumfuje i bardzo dobrze. Tak już rola rynkowego ?challengera?, który dyktuje warunki. Każdy chce PLAY dogonić i przegonić i tak będzie już zawsze i to chyba doskonale dla Was, dla klientów. Gdyby nie PLAY nigdy nie byłoby tych 29 groszy za minutę do wszystkich. Z tym chyba wszyscy się zgodzą?

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty