Darmowe Fresh minuty i złotówki

Nowa propozycja na obniżenie kosztów – już od jutra. Zaczynamy premiować doladowania darmowymi minutami. Jeszcze dziś dokładne informacje.
Promocja nazywa sie Program Doładowań i premiować będziemy doładowania co 30 zł kolejnym bonusem. Maksymalnie 3 bonusy miesięcznie.

Suma doładowań  Wartość Bonusu                Ważność Bonusu

30 PLN 30 min do sieci Play i na stacjonarne 30 dni

60 PLN 30 min do wszystkich sieci w Polsce 30 dni

90 PLN  dodatkowy pakiet złotówek 20 zł  30 dni

Doładowania można zbierać zawsze między pierwszym a ostatnim dniem miesiąca kalendarzowego, co oznacza, że mając aktywny Program można otrzymać nawet 3 bonusy miesięcznie! Można otrzymać też kilka bonusów jednocześnie, np., gdy użytkownik doładuje konto od razu na sumę 60 zł otrzyma równocześnie bonus 30 minut do sieci Play i na stacjonarne oraz bonus 30 minut do wszystkich sieci w Polsce. Doładowanie za 90 zł to suma trzech bonusów 30 minut do sieci PLAY i na stacjonarne, 30 minut do wszystkich sieci w Polsce oraz dodatkowy pakiet złotówek 20 zł. Kolejny bonus można otrzymać dopiero w następnym miesiącu, przy kolejnym doładowaniu kwotą minimum 30 zł.

Aktywacja Programu Doładowań – kodem *111*50*1# , w punktach POS-u lub zaraz po wejściu na stronę Play w zakładce Play24/Usługi. Koszt aktywacji – 1zł! Opłata obejmuje okres 3 miesięcy. Po tym czasie Program Doładowań można aktywować ponownie.

Dopiero po aktywacji promocji doładowania premiowane będą bonusami.

Sumę doładowań można zawsze sprawdzić darmowym kodem *111*50*4# lub po wejściu na Play24/Moje konto.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty