Tako rzecze rzecznik Play

PLAY MIXTURA od jutra dostępna w procesie przenoszenia numerów – oficjalny komunikat

nie trzeba już najpierw migrować na prepaid. Dodatkowo promocja dla przenoszących numery klientów – pakiety minut do PLAY i stacjonarne, o których jeszcze dziś w komunikacie prasowym.
Przenieś numer do Play Mixtura – najlepszy mix i bonusy czekają

Od 16 czerwca 2009 oferta Play Mixtura dostępna będzie w procesie MNP. Nowi klienci mogą liczyć nawet na 1000 dodatkowych minut na start.

Klienci przenoszący numer od innego operatora do oferty Play Mixtura dostaną dodatkowe bonusy.

Pierwszym jest zwrot kosztów za przeniesienie numeru ? 60 zł, na który składają się dodatkowe pakiety  złotówek po 20 zł przez 3 miesiące. Pakiety te ważne są zawsze do końca danego miesiąca kalendarzowego.

Złotówki można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do WSZYSTKICH krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (nie dotyczy połączeń międzynarodowych i połączeń w roamingu międzynarodowym).

W promocji ?MNP Play Mixtura? czeka również dodatkowy Pakiet Minut do Play i na stacjonarne. Pakiety otrzymają wszyscy klienci, którzy wybiorą taryfę PLAY MIXTURA 20 (250 minut), PLAY MIXTURA 30 (500 minut) i PLAY MIXTURA 50 (1000 minut). Pakiety można wykorzystać napołączenia głosowe i wideo do sieci Play oraz na połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych. Pakiet minut ważny jest 90 dni od daty aktywacji, nie wykorzystane minuty przepadają.

Aktywacja oferty Play Mixtura w MNP odbywa się tylko w standardowym procesie dwuwizytowym!!!

Więcej informacji na stronie www.playmobile.pl

uwaga!!! właściwa wersja regulaminu

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty