Tako rzecze rzecznik Play

„wyrok”

no i znowu ruszyła sądowa „karuzela”. Sąd wydał kolejne postanowienie. Niestety nie znamy jeszcze jego treści bo do nas nie wpłynęło. Trudno nam je komentować patrząc na subiektywny komunikat naszego konkurenta.

Czytając serwisy telekomunikacyjne można co nieco nauczyć się języka prawniczego.

Postanowienie tymczasowe sądu, o którym piszą koledzy i koleżanki z Polkomtela to nie jest jeszcze WYROK. Niestety niektórzy dziennikarze tak to postrzegają a to duży błąd.

WYROK – To poważne słowo jest zawsze podsumowaniem długotrwałego postępowania zwanego procesem – który jeszcze się nawet nie zaczął.

Komunikat przypomina o wcześniejszych postanowieniach.  Nie wiem dlaczego mowa o postanowieniach. Ja pamiętam tylko jedno i pamiętam, że zostało ono szybko uchylone po naszym odwołaniu.

No i najważniejsze – nie ma już co wstrzymywać, zakazywać, blokować, zdejmować itd. Kampania skończyła się 15 czerwca – kilkanaście dni temu – amen. Nie ma już nic.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty