Tako rzecze rzecznik Play

dla „małolatów” – możecie już rejestrować karty

w Play jest  możliwa rejestracja niepełnoletnich użytkowników usługi prepaid. Rejestracji mogą dokonywać niepełnoletni użytkownicy prepaid, którzy nie mają ukończonych 18 lat, ale ukończyli 13 lat i legitymują się dokumentem potwierdzającym tożsamość tj.dowodem osobistym lub paszportem. Niepełnoletni użytkownicy prepaid po zarejestrowaniu mogą korzystać z uprawnień przysługujących im na podstawie Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych w szczególności dotyczących procesu reklamacyjnego i obsługi serwisowej. Niepełnoletni użytkownicy prepaid do momentu ukończenia 18 roku życia nie mogą dokonać zmiany usług z oferty prepaid na ofertę abonamentową lub Mix oraz nie będą otrzymywać komunikatów marketingowych.

Jeśli niepełnoletni użytkownik prepaid nie posiada dowodu tożsamości, wówczas rejestracji w jego imieniu może dokonać jego opiekun prawny.

z pozdrowieniami dla Plajty

Komentarze

  1. bullet pisze:

    poprosze o link do rejestracji karty na moje nazwisko. Szukam na stronie i nie widze.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty