Tako rzecze rzecznik Play

Łowcy Androida

Wiem konkurs miał ruszyć w piątek. Przepraszam, ale w piątek porwałem moją żonę na romantyczny weekend z okazji rocznicy ślubu i zapomniałem o bożym świecie.

Zasady – 7 dni – 7 pytań – 7 finalistów. Wielki finał jeszcze we wrześniu.

7 pytań/zadań będzie miało większy lub mniejszy związek z PLAY.

Osoba zakwalifikowana do finału, nie może odpowiadać na kolejne pytania – musimy wyłonić 7 osób. Kto wie czy na finał nie zaproszę wszystkich do naszej centrali?

Konkurs wymyśliłem specjalnie dla osób, które naprawdę interesują się naszą firmą i ofertą. Osobom, które robią wszystko aby zamienić ten blog w śmietnik polecam inne rozrywki i inne konkursy.

Zastanawiałem się czy ograniczać udział w zabawie dla pracowników sklepów. I uznałem, że jednak postaram się tak konstruować pytania aby praca w salonie nie była żadnym ułatwieniem.

Jednocześnie proszę o osoby, które redagują blogi i serwisy branżowe o to aby dali szansę czytelnikom. To bardziej sprawiedliwe ;-) Wy wiecie o naszej ofercie wszystko i non stop cos tam testujecie.

Pytanie numer jeden. We środę (09.09.09) kolejne miasta i miejscowości w zasięgu PLAY ONLINE – ile wynosić będzie dokładnie od tego dnia sumaryczna liczba miast i miejscowości w zasięgu. W odpowiedzi proszę również podać koniecznie w ilu miastach zaczynał nasz mobilny net 14 miesięcy temu. Zaczynamy zatem.
Odpowiedź znajdziecie w jednym z kolejnych wpisów na blogu. Kolejne pytanie już jutro.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty