zamiast konferencji o pakietach DATA

z uwagi, na to, ze pakiet DATA to bardzo ważny ale banalnie prosty produkt, chyba nie będziemy robić na ten temat konferencji prasowej. Pomyślałem jednak, że zrobię zamiast konferencji specjalny PLAY DAY dla czytelników tego bloga. Przecież to produkt przede wszystkim dla Was.

Chciałbym zaprosić 20/30 osób, z całej Polski (oczywiście fundujemy bilety i noclegi) na spotkanie z PLAY. Poznacie firmę, kilku ważnych PLAYmenageros, może uda nam się potestować nowe telefony, a wieczorem … za wieczór odpowiada Albert vel „Peszek” więc nigdy nic nie wiadomo ;-)

myślałem o piątku, może 23 października? Jak to widzicie? Oczywiście pierwszeństwo mają blogowi weterani i Ci, którzy przyjadą z prawdziwą przyjemnością. A może sobota?

Pierwszą osobą jaką chciałbym zaprosić będzie Łukasz „Ddluk” Dzierżak.

W poniedziałek rusza obiecany test Data na FRESHU. Testerzy 10 osób plus Hiob – testować będą jednak na swoich FRESH kartach (zaraz poproszę o numery w mailu).

Może wymyślicie jakąś fajną nazwę dla tego pakietu?

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty