kolejna obniżka MTR

nie jest dla nas oczywiście żadnym zaskoczeniem. UKE przedstawiło swoje założenia w tym zakresie już zdecydowanie wcześniej. Zastanawiam się tylko czy nasi konkurenci zaskoczą rynek i zmienią stawkę do PLAY. To juz kolejna obniżka stawek a konkurenci… no właśnie. Może skoro pojawiła się okazja by poprzycinać kasę na klientach, jak za starych dobrych czasów, to czemu nie. Nikt się nie wyłamie. A winny i tak jest PLAY. Zatem podsumujmy retorycznie. Kot Czesiek/Rysiek/Simon obniży cenę do PLAY w styczniu?

Komentarze

  1. Pawrzes pisze:

    Teraz PTC wprowadza „Nowy Tak Tak Fon” i jest to pierwsza oferta w której następuje podwyżka za połączenia CenterNetu (MTR taki jak P4 miało przez pierwsze lata) więc stawka do sieci wRodzinie wynosić będzie 79 groszy. A jaką mamy stawkę w cenniku do Play mimo spadku MTR? Taką samą jak do CenterNetu! Mamy luty 2010 a stawka nadal nie maleje…Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty