LAS VEGAS – CES 2010

ok, nie będę Was denerwował i nie napiszę jak tu jest ciepło.

Ogólnie o czym zapewne czytaliście tu i ówdzie targi zdominowane zostały przez technologię 3D w telewizorach. Imponujące gigantyczne stoisk zapowiadają czekające nas w perspektywie może roku, może dwóch lat zupełnie nowych telewizorów…
W tym telewizyjnym kontekście blado dosyć wypadają nowinki telefoniczne. Wybrałem dla Was kilka myślę najbardziej interesujących nowinek.

Tani Android od LG Swift GT 540 – w drugim kwartale już pewnie w sklepach, czy w PLAY to zobaczymy. Duże możliwości, niska cena i fajny design – moim zdaniem ten telefon ma duże perspektywy.

Duże emocje wzbudził prototyp Smartfona LG SW 990. To już prawdziwy kombajn multimedialny. Kidy, gdzie i za ile – może dowiemy się tego w Barcelonie.

wybaczcie niską jakość, ale ten telefon był tylko w gablotce ;-)

Kolejny ciekawy phonik – to Backflip Motoroli. Zawsze kibicuję tej marce przede wszystkim z uwagi na wysiłki fabrycznych stylistów. Telefon ciekawy, nagrodzony. Można nie wychodzić z facebooka, twittera… nie wiem czy tak do końca to dobre. Zobaczcie jak mogą pracować wszystkie palce – fajny pomysł.

i na koniec, bynajmniej nie ostatnia nowa XPERIA X 10 od Sony Ericssona. Kolejny Android z dobrym designem i ciekawym interfejsem. Zadecyduje pewnie cena i marketing.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty