Kopia SMS na email BETA

Udostępnij

Kolejna usługa w ramach „Testuj usługi z PLAY”! Dziś start testu nowej usługi, dzięki której wszystkie wysłane i odebrane SMSy będą wysyłane na zdefiniowany wcześniej adres poczty elektronicznej.

Bardzo zależy nam na Waszej opinii dlatego chętnie dowiemy się co myślicie o takiej funkcjonalności? Czy jest to funkcja użyteczna? Jakie może mieć zalety, jakie wady i jakie ew. zagrożenia ze sobą niesie ?

Opis

Możesz otrzymywać wysyłane i otrzymywane SMS-y na wskazanym adresie email.

Jak to działa?
Od momentu potwierdzenia aktywacji usługi wszystkie przychodzące i wysyłane z Twojego numeru SMS-y będą kopiowane na wskazany przez Ciebie adres email.

Wiadomości będę dostarczane w formie maila gdzie nadawcą maile jest numer, z którego został wysłany SMS np.: [email protected]

Dla kogo
Wszystkie oferty

Aktywacja i dezaktywacja

AKTYWACJA USŁUGI:
Wyślij SMS na numer 8010 o treści:
START [email protected] (wpisując zamiast [email protected]? ten adres email, na który mają trafiać kopie wiadomości SMS)

W ciągu 24 godzin od wysłania wiadomości aktywacyjnej otrzymasz wiadomość SMS z prośbą o potwierdzenie aktywacji Usługi.
UWAGA – Potwierdzenie aktywacji Usługi musi zostać wysłane nie później niż ciągu 12-tu godzin od otrzymania wiadomości SMS. W przeciwnym wypadku należy cały proces powtórzyć. Podwójna weryfikacja ma na celu zabezpieczenie Waszych prywatnych wiadomości.

MODYFIKACJA ADRESU EMAIL
Aby zmienić adres email, na który mają być wysyłane kopie wiadomości wyślij SMS na numer 8010 o treści:
START [email protected] (wpisując zamiast [email protected]? nowy adres, na który mają trafiać kopie wiadomości SMS)

WYŁĄCZENIE USŁUGI

Wyślij SMS o treści ?STOP? na numer 8010 lub uruchom w przeglądarce internetowej link dostarczony w wiadomości SMS potwierdzającej aktywację Usługi wysłanej na wskazany przez Ciebie adres email.

Cennik
Usługa jest bezpłatna

Roaming
Także wiadomości wysyłane i przychodzące w romaingu będą kopiowane na email.

Zobacz także
Regulamin akcji – Testuj usługi z Play

Jesteśmy bardzo zainteresowani Waszą opinią i doświadczeniami. Piszcie, krytykujcie, chwalcie, zgłaszajcie pomysły – każda opinia jest ważna!

Zobacz więcej

227 KOMENTARZE

  • Jak padnie Ci telefon z istotnymi informacjami w smsach (a takie też się wysyła), to inaczej będziesz pisać :) Ja testuję – czekam na uruchomienie. Już rzuciłem info znajomym. Jesli uznam, że usługa się sprawdza to i oni z niej skorzystają. Jednak proponuję, by uwzględnić formę przesyłanych wiadomości. Tzn do wyboru – albo jako odrębne smsy, albo jako raport z całego dnia. To z pewnością zadowoli każdego. Więcej napiszę w toku testowania…

   • ważne informacje to się gościu zapisuje na kartce albo w jakiś notesach i trzyma w domu:) smsy służą do wymiany krótkich wiadomości tekstowych lub żeby z kimś porozmawiać jak nie ma możliwości zadzwonienia ( bo ktoś na przykład jest w pracy) . Na pewno smsem się nie załatwia ważnych spraw biznesowych;] A co jest ważne to się odrazu zapisuje gdzie indziej a nie przechowuje w telefonie…..;]

   • usługa jest ok ale zauważyłam że smsy wysyłane z mojego telefonu nie przychodzą na email tylko smsy przychodzące coś nietak

 1. A wg mnie to jest bardzo ciekawe…
  Można stworzyć nowy adres e-mail – specjalnie na SMSy…
  A jak zgubimy telefon (czy też ktoś nas go pozbawi) to wiadomości tekstowe są jedną z rzeczy, które warto odzyskać…

 2. Bardzo ciekawa usługa! Dostaję dużo ważnych informacji SMSem (raporty handlowe) więc otrzymanie ich kopii na maila zabezpiecza mnie przed ich utratą, a i archiwum łatwiej prowadzić. Z tym, że teraz będę musiał bardziej zabezpieczyć dostęp do mojego kompa na który ściągam pocztę.

 3. Ciekawa rzecz – skrzynki mają większą pojemność niż większość telefonów ma przeznaczony rozmiar skrzynki odbiorczej czy nadawczej, a jak ktoś dużo pisze, to może spokojnie wrócić do tego co słał wcześniej

 4. hmmm RZECZNIKU! a czy nie lepszą opcją by było umieszczanie treści wiadomości na play24 w historii połączeń?

  • Jestem za. Apka rewelacja ale treści wiadomości na play 24 mogly by być, jak i wiadomości przychodzących. i również połaczenia przychodzące moglyby być wyświetlane w formie numerów.

 5. Nie powinien każdy SMS przychodzić osobno. Tylko Pod koniec dnia Wszystkie SMS-y w jednym mailu. Z informacją o raporcie dostarczenia i godziną dostarczenia. To jest według mnie dobra opcja. Bez zbędnego spamowania skrzynki.

  • DOKŁADNIE. Ja wysyłam miesięcznie około 800 sms'ów. Gdybym chciał je zbierać to miałbym 800 maili w skrzynce po miesiącu :-)

  • Tak jak wspomniałem wczoraj. Otrzymywanie pojedyńczych SMS-ów na mail jest bardzo denerwujące. Wysyłam STOP na 8010 :-) Pozdrawiam Rzecznika.

  • Też uważam, że powinny przychodzić w jednym mailu z całej doby… ja wczoraj miałam dzień smsowania i na skrzynkę pocztową przyszło mi aż 80maili… szok…

  • je-żu, skonfigurujcie sobie skrzynkę mail a nie marudźcie, że usługa jest zła… dla mnie na przykład usługa wysyłającego jednego maila na dobę to byłoby gigantyczne nieporozuemienie >:

 6. usługa jest świetnym pomysłem. Jestem wręcz za tą usługą ponieważ dużo jest takich smsów które chciałbym przeczytać kiedyś a niestety musze je usunąć bo nie mieszczą mi się w skrzynce.

 7. Proponuje zrobić usługe przesyłania części środków z konta w play na inny numer w play. Usługa jest taka w konkurencji i przyznam że jest pożyteczna i ciekawa.

 8. Usługa ciekawa. Ale uważam, że bardziej przydatna byłaby usługa odwrotna. Tzn stworzenie adresu e-mail, pod który możnaby wysłać wiadomość, która dostarczana byłaby w formie SMS-a na telefon.

  • Świetny pomysł, tylko tej usługi brakuje mi po przejściu z Plusa do Play… Czy najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce zaoferuje nam coś na wzór Plusnetu?

 9. Bardzo fajna i innowacyjna. Nikt tego nie ma :). Jednak zastanowił by się nad kilkoma rozwiązaniami, które pozwolą lepiej korzystać z takie usługi. Jak już ktoś wcześniej zauważył- wysyłanie emaila raz dziennie, albo nawet raz w tygodniu lub miesiącu. Może opcja do ustawienia? Osobiście nie chciał bym dostawać emaila po każdym SMSie, a dużo nie wysyłam, ale chciał bym mieć po prostu ich spis w wersji elektronicznej.

 10. Myślę, że usługa może znaleźć zastosowanie w usługach biznesowych, dla indywidualnego klienta raczej jest to bajerem….

 11. Na razie potestuję jako ciekawostkę. Myślę, że jeśli będzie bezpłatna to przy niej zostanę. Ciekawe czy SMSy potwierdzające wykupienie pakietów tez będą się zapisywać. Przydałoby się.

 12. Od dawna na androidzie używam aplikacji typu sms backup, które synchronizują mi wiadomości z gmailem lub kalendarzem googlowskim.

  Usługa ta, może być bardzo fajnie wykorzystana właśnie z Gmailem, bo ustawiamy sobie aby omijały skrzynkę odbiorczą i trafiały np. do folderu SMS.

  Już uruchomiłem tą usługę i czekam, aż zacznie funkcjonować.

 13. jestem na tak! dodatkowo jeszcze jak dojdzie konfiguracja via play24 i usluga pozostanie bezplatna to byloby super!
  jakby wiadomosc e-mail przychodzila z adresu %numer_nadawcy%@playmobile.pl to juz w ogole bylo idealnie (filtrowanie poczty i automatyczne grupowanie wiadomosci). Co wiecej – mozliwosc wysylania odpowiedzi na takiego maila/wysylanie maila na taki adres celem wyslania sms dodanej osoby (zeby ominac strone www) zgodnie z naszym planem taryfowym bylaby strasznym ulatwieniem (aczkolwiek zakladam dokladna weryfikacje adresu e-mail, zeby ktos nam ze stanu konta nie zrobil 'jesieni sredniowiecza'…)

  • Wiadomości przychodzą z adresu: %numer_nadawcy%@sms.playmobile.pl więc można wygodnie je filtrować, grupować i sortować w mailu.

 14. Marcin, a może byś do tego wpisu dodał ankietę?
  Taką jak przy wpisie o testowaniu właśnie ACR?

 15. Całkiem niezła i oryginalna usługa.

  Zalety: Jak w pracy często korzystamy z komputera, to możemy szybko czytać przychodzące e-maile ( w tym smsy), nie ładnie jest wtedy wyciągać komórkę bo wszyscy widzą, że zamiast pracować to pracownik bawi się telefonem. A tu można bez przeszkód czytać i pisać smsy.

  Wady: Ktoś niepowołany może zobaczyć treść takiej wiadomości, dlatego nikt nie powinien nam zaglądać do skrzynki e-amilowej. Hakerzy też nie śpią, również oni mogą przeczytać informacje w naszych wiadomościach.

  Jeżeli usługa pozostałaby bezpłatna to wówczas byłoby to korzystne dla każdego. Ale znając życie po pewnym czasie firma P4 będzie musiała wprowadzić cennik opłat za korzystanie z niej. Ale kto wie, pożyjemy – zobaczymy.

 16. Fajna usługa!!! Ze względów bezpieczeństwa jednak sms na maila powinien przychodzić ze sporym opóźnieniem lub jeden mail na koniec dnia ze wszystkimi sms-ami, jak ktoś proponował. Wynika to z tego, że autoryzacji wielu operacji online jest realizowana za pomocą sms-a np. potwierdzanie przelewów w niektórych bankach. Np. w MBanku gdzie jest stałe hasło dostępu oraz potwierdzenie operacji za pomocą kodów przysyłanych na sms.
  Aktywując tą usługę musimy też pamiętać o naszej prywatności dostęp do maila osób postronnych (np zazdrosny mąż) jest prostszy niż do telefonu ;)

  • To samo miałem napisać. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Też mam konta w mBanku i nie chciałbym aby ktoś przechwycił moje hasło jednorazowe wcześniej niż ja go użyję.
   Pomysł z raportem zbiorczym pod koniec dnia jest najlepszy, gdyby był jeszcze w jakiejś przyjaznej formie wraz z możliwościami filtrowania wiadomości i wyszukiwania.

 17. Wow!

  Wydaje się, że będzie fajne! Proponuje jako opcję ustawić także możliwość archiwizowania na mailu wysyłanych wiadomości, bo np w Gmailu fajnie to wyjdzie przy użyciu wątków x)

 18. ciekawa usługa, właśnie włączyłem. ale:

  1. nie można podać w adresie email znaku plus, mimo że jest to poprawny wyraz, pewnie przez regexpa nie przechodzi i usługa nie może być włączona. szkoda, bo bym sobie od razu filtr/etykiete w gmailu utworzył

  2. przydała by się opcja wysyłki co chwilę i np raz na dzień

  3. ciekawe było by zintegrowanie tego właśnie z play24

  testujemy :)

  • DOKŁADNIE – pewnie część z was nie jest świadoma, ale do adresu gmail'a można dodawać dodkowe człony za pomocą "+" np: mó[email protected], albo mó[email protected]
   Dzięki temu maile z różnych adresów będą łatwo i sprawnie trafiały pod tą samą kategorię/etykietę.

   Ponieważ również korzystam z gmaila i chciałem mieć ułatwiony dostęp do przeszukiwanych wiadomości, więc możliwość korzystania ze znaku "plus" by się przydała !

   • "pewnie część z was nie jest świadoma, ale do adresu gmail'a można dodawać dodkowe człony"

    To nie jest innowacja gmaila, tylko jest to zgodne ze standardem emaila – i dziala z wieloma serwerami pocztowymi. Ze nie ze wszystkimi, to juz inna kwestia :| – no coz… nie kazdy lubi trzymac sie standardow ;P

  • nie można podać w adresie email znaku plus, mimo że jest to poprawny wyraz, pewnie przez regexpa nie przechodzi i usługa nie może być włączona. szkoda, bo bym sobie od razu filtr/etykiete w gmailu utworzył

   Hehe… o tym samym pomyslalem :)

 19. wg regulaminu – SMS z zakresu numerow 3.4,5 cyfr – nie będą dostarczane na @ – wiec hasla jednorazowe nie dojda :/

  • może to i dobrze…. W końcu bardzo dużo banków wysyła hasła jednorazowe przez telefon. Telefon zawsze masz przy sobie, a jak Ci się dostaną do skrzynki pocztowej to nagle wyskoczysz z całej kasy.

   ALE: numer spod którego wysyłane jest hasło z mojego banku ma format 2### zatem moje hasła jednorazowe będą dochodziły na skrzynkę. :(

   Trzeba zatem będzie dodać (dla bezpieczeństwa) dodatkowe numery/zestawy numerów z których banki wysyłają hasła jednorazowe.

   • Usługa polega na wysyłaniu kopii wiadomości SMS wysyłanych i otrzymywanych przez U?ytkownika
    Usługi na wskazany adres email. Usługa nie obejmuje wiadomości SMS przychodzących i
    wychodzących z zakresów numeracyjnych:
    i) 5x (4, 5, 6 – cyfrowe) oraz
    ii) 6x (4, 5, 6 – cyfrowe),

 20. Właśnie podstawa to wprowadzić skrzynki email w play z powiadomieniem to by była zaczepista usługa tym badziej ze bedac z plusie kozystałem z simplusnet.pl i ceniłem sobie to.A play cos nie chce tego

 21. Po co mi kopie wysłanych czy odebranych smsów na skrzynce pocztowej ?? Wydaje mi się że trochę nie przydatna usługa. Chyba że ktos chce swoje smsy czytać za 5 lat to może mu się to przdać :) Oczywiście sprawdze i potem napisze :) Najbardziej jednak czekam na ACR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo cos ten nasz kochany Play nie mozę ej usługi uruchomić !

 22. Fajna sprawa ale ja czekam na wiadomość o płynnym handoverze między plusem i play-em.
  Bo jak na razie z tego co widzę to trwają testy nowego nadajnika na kominie mpec ale jak na razie to tylko e-gsm czekam jeszcze na uruchomienie umts.

   • Jak będziesz szedł gdzieś w pobliżu komina to sobie popatrz play ma najwyżej osadzone nadajniki ze wszystkich opów. Tak stabilnego zasięgu to jeszcze nie miałem mucha nie siada :) Ciekawe kiedy ruszą UMTS bo jak na razie edge zrobił na mnie duże wrażenie :)

 23. Dwie rzeczy po krótkich przemyśleniach przedpiszców i swoich:
  – powinna być możliwość przesyłana maila zbiorczego. Myślę, że wybór pomiędzy dniem a tygodniem byłby wystarczający i błagam nie popełnijcie często spotykany błąd "dzisiejszą wiadomością jest to że wiadomości nie ma". jeśli danego dnia nie będzie SMSów przychodzących/wychodzących nie przysyłajcie nic!
  – powinna być opcja że jeśli adres maila i telefon jest ona wpisany do książki adresowej Play 24 to mam wybór między powiedzmy "[email protected]" a "[email protected]" jeśli przypiszę "Marcina Gruszkę" do nru "790 777 777". Po prostu nie spamiętam numerów telefonów z górą 60 osób z którymi SMSuję, a ich personalia i owszem :-)
  – usługa powinna być również włączalna i konfigurowalna z poziomu Play 24

 24. Super i przydatna ta opcja kopi sms na meila .Oczywiście jak zostanie cały czas bezpłatną usługą w kochanej sieci Play :)

  P.S wiecej takich pomysłów Rzeczniku:)

 25. 1) Na pewno wolałbym zbiorczo np. raz dziennie dostawać takiego emaila niż 1 sms = 1 email.
  2) Ta opcja może być wykorzystywana przez zazdrosnych partnerów + kontroli czy ktoś nie zdradza itp (pracowałem w APS operatora W3 i wiem co ludzie chcą ukryć albo czego chcą się dowiedzieć…). Jeśli raport przychodził by 1 dziennie na email mógłby też przychodzić raport z systemu sms ze kopie sms zostały wysłane na email.
  3) Wprowadziłbym może jakieś filtry, nie każdy sms – nadawca jest istotny.

  • A kto to wysyła SMS aby umówić się na rankę na boku…..
   Ja dzwonię do sąsiadki i mówię: wpadnij na kawkę….:)

 26. Usługa ciekawa. Często warto zapisać jakieś dane z smsa w jakiejś bazie . Automatyzacja . Tylko żebyście nie wpadli na pomysł kasowania za to. Przydałaby się też usługa przekierowania połączeń przychodzących na drugi numer _ale_ w_ ryczałcie_ z przedziału 2-4pln. 10 pln to już spłata kredytu za telefon dwusimowy.

 27. W sumie to wszystkie numery z których banki wysyłają hasła sms bym zablokował. Wystarczy raz dorwać się do czyjegoś telefonu aby potem skubać pieniądze z konta. Plus tak jak pisalem zabezpieczyć tą usługę przed szpiegowaniem – jak się tego nie zrobi, dużo osób może nie chciec przejść do Play. "Facet do swojej love; może przejdziesz do play, bedziemy miec za darmo połączenia a ona: a co chcesz mnie szpiegować ?;]"

 28. Dodam od siebie, że wolałbym aby aktywacja takiej usługi była możliwa tylko przez Play24. Obecnie widzę oczami wyobraźni setki osób inwigilowanych przez swoją zazdrosną połówkę, czy wścibskich znajomych (impreza studencka – zasypiasz o 23, do życia wracasz o 14, zapominasz telefonu i wracasz po niego następnego dnia – a w tym czasie już ktoś zdążył wywinąć ci głupi kawał, który zapewni mu ciekawą lekturę). Zastanówcie się nad tym. Przesyłanie jakby nie patrzeć bardzo prywatnych rzeczy na adres e-mail powinno być skuteczniej zabezpieczone.

 29. Super sprawa – szczegolnie jezeli ktos pracuje w biurze przed komputerem i ma staly dostep do maila – chce wiedziec jak najszybciej o nowej wiadomosci a jednoczesnie nie chce, zeby co chwilke dzwonil telefon – nie kazdy musi przeciez syszec i wiedziec o tym, ze ktos do nas pisze : )

  Usluga na plus! skorzystam na pewno gdy juz w play bedzie w koncu Blackberry!

 30. jest to jedyna usługa z dodanych ostatnio która mi się osobiście przyda i którą będę używał – warunek – musi być bezpłatna

 31. nikt nie jest zmuszony aby tą opcje-usługe aktywować ! Więc po co niektórzy pisza ze nie przydatna lub do bani! Ehh..

  Wiecej takich super usług please :)

 32. ja widze, ze w obecnej wersji usluga nie bedzie cieszyla sie duzym zainteresowaniem – bedzie bardzo uciazliwa. Np moj brat wysyla ok 100 SMS tygodniowo. Drugie tyle otrzymuje.
  Ja mam 2 propozycje zmian. Pierwsza. Aby zamiast formy 1 sms – 1 Mail wysylac jeden zbiorczy mail dziennie. Druga. Smsy na maila tylko z wybranych numerow.
  Najlepiej to dac uzytkownikowi szanse wyboru jak ta usluga ma u niego dzialac.

 33. BLOGER PYTA ;Kiedy będzie ACR w PLAY???
  RZECZNIK ODPOWIADA;
  Jak już wcześniej informowałem usługa ta będzie dostępna do końca roku 2010.

 34. Jestem ZA taką usługą. Jednakże, przydałoby się, aby była ona w pełni konfigurowalna w Play24 – np.:
  – wysyłanie maili zbiorczych – z całego dnia, tygodnia, miesiąca (nie każdy życzy sobie zapychania skrzynki mailami po każdym sms'ie,
  – możliwość wysyłania maili z sms'ami tylko od wybranych nr'ów (na pewno każdy ma jedną wybraną osobę, od której sms'y chciałby zachować; cała reszta jest mu po prostu zbędna),
  – możliwość wyboru formatu w jakim "raport sms'owy" byłby wysyłany, np. pdf, txt, lub inne.

 35. funkcja super tylko żeby te sms jakoś grupowo przychodziły i żebyście uruchomili powiadomienia np dla facebooka i bloggera na te ich krótkie numery :)
  Czekamy na ACR.

   • Zadawałem pytanie Play parę razy … i za każdym razem była inna odpowiedź: 1 wina Googli, 2 staramy się rozwiązać problem, 3 wszystko powinno działać.
    jednym słowem ktoś tu kręci ;P … jak dobrze, że można wrócić do poprzedniego operatora … lub wybrać następnego – tam SMS dochodzą ;)

 36. UWAGA – Potwierdzenie aktywacji Usługi musi zostać wysłane nie później niż ciągu 12-tu godzin od otrzymania wiadomości SMS. W przeciwnym wypadku należy cały proces powtórzyć. Podwójna weryfikacja ma na celu zabezpieczenie Waszych prywatnych wiadomości.

  A może aktywacja usługi za pomocą nr klienta ( lub kody PLUS , jak w tej sieci )

 37. Ponoć już w listopadzie 2010 PLAY miał zaoferować klientom usługę ACR – blokowanie połączeń anonimowych. Czy to już jest możliwe do załatwienia w BOK w Play?? GG:2017121

 38. Przepraszamy
  Nie można pobrać danych dla Twojego numeru Informacja o wystąpieniu błędu została zarejestrowana. Kod błędu: 1990335

  ciągle to samo – coś potraficie poza PR robić ?

 39. Hm…
  Dziś to już chyba każdy telefon (nawet najtańszy) można podłączyć tak czy inaczej do PC i skopiować sobie wszelkie dane.
  Ja sam mam archiwum smsów od kilku dobrych lat (wtedy jeszcze główną technologią łączenia telefonu z PC była podczerwień) i usługa nie jest mi potrzebna, ale dla leniwych, którym nie chce się włączać Bluetooth lub podłączać do telefonu kabelka może być użyteczna.

 40. Ciekawe i bardzo wygodne rozwiązanie dla wciąż przepełnionych skrzynek odbiorczych. Będę korzystał! Dzięki!

 41. W III kwartale P4 uruchomi standard HSPA+ 42 Mb/s w swojej sieci 3G. Moglibyśmy powiedzieć, że będziemy pierwszym operatorem z komercyjnie uruchomionym HSPA+ 42 Mb/s w Polsce, ale nie o to chodzi – powiedział Jorgen Bang-Jensen, prezes P4.

  UPS………………..III kwartał – lipiec-wrzesień,
  IV kwartał – październik-grudzień.

 42. UPS………………………. Wraz z uruchomieniem HSPA+ 42 Mb/s, klienci Play Online mogą liczyć na wzrost maksymalnej prędkości transferu. Bang-Jensen nie powiedział, że wzrośnie ona do poziomu, który będzie w stanie osiągnąć 90% użytkowników, ale nie powiedział dokładnie do jakiego.

  UPS………. 1Kb/s wiecej :D

 43. kompetencja pracowników play …

  Ja: Witam, jaki jest kod do przejscia na Play Fresh podstawowy? bo na www nigdzie nie mogę go znaleźć
  Tomasz C.: Dlaczego wogóle chce Pan przechodzić na opcję podstawową, nie ma możliwościu powrotu do niej.
  Ja: z powodu gdyż tam jest pakiet 600 sms a to mi w zupełności wystarczy i proszę mnie nie wprowadzać w błąd że sie nie da! w play24 da się bez problemu, ale nie zawsze mam dostep do internetu zeby to zmienić wiec chcialobym sie dowiedzieć jaki jest kod
  Tomasz C.: Czy nie lepiej być w opcji darmowy internet i miec i 600 SMS i dodatkowy internet ?
  Ja: nie bo mam zamiaru doładowywac konto regulanie daną kwotą, przez to mam ponad 70 zł na koncie i nie mam na co to wykorzystać, dlatego wolę przejsc na ofertę podstawową wykupic pakiet 600 sms i ewentualnie nielimitowane rozmowy w play i w kazdym miesiacy wyniesie mnie to o wiele mniej niz teraz
  Tomasz C.: Dobrze, jeśli tak jest dla Pana lepiej. Ja nie znam tego kodu proszę zadzwonic na infolinię *500.
  Ja: jak Pan nie zna, nie orientuje się w tej całej sprawie, dlaczego wprowadził mnie Pan w błąd na początku rozmowy że tego się nie da?
  Tomasz C.: Byłem przekonany że nie ma takiej możliwości, przepraszam za swój błąd.

 44. 790500500 spoza sieci probujac polaczyc sie z konsultantem, zawsze po wybraniu (kazdej) opcji z menu by przelaczyc sie do konsultanta, po usłyszaniu, ze rozmowa bedzie nagrywana itp, rozmowa jest rozłączana

  UPS :D mogl bym tak pol dnia zostawie na kolejne wpisy ;)

 45. Dla mnie usługa całkowicie zbędna, bo najczęściej wysyłam smsami jak się umawiam na spotkania, a i to prozaicznie. Może jak ktoś tam wyznania miłosne przesyła, to może warto to trzymać dla niektórych. No i to kolejna usługa zbierająca mikropłatności w play będzie niedługo, takie troszke wyciągnie kasy od klientów.

 46. Mógłbym powiedzieć, że jest po prostu 'super', ale…
  Opcja kopii zapasowej wiadomości SMS została stworzona do celu kopii. A kopia ma to do siebie, że można ją przywrócić, jest to warunek konieczny, aby była ona w pełni użyteczna. Sama kopia na e-mail dla bycia kopią i kolejnymi kilobajtami i spamem w skrzynce jest bez sensu.
  Więc mam proste pytanie: jak sobie wyobrażacie przywracanie? Dla przykładu: Apple MobileMe synchronizuje wszystkie dane, aby w razie potrzeby przywrócić je na innym / tym samym urządzeniu. Mircosoft Exchange oferuje synchronizację SMS (swoją stroną MobileMe jest w pewnym sensie kopią Exchange'a z paroma evul bajerami). Google GMail nie posiada opcji synchronizacji SMS, ale w markecie są odpowiednie aplikacje.
  Wniosek? Usługa ta znajdzie odzew tylko wśród użytkowników zwykłych, szarych komórek z Javą i skąpych właścicieli iPhone'ów (x należy do zbioru pustego), którzy i tak raczej ściągną coś z AppStore, niż skorzystają z Waszej usługi.
  Rozwiązanie? W usłudze brakuje możliwości przywrócenia wiadomości, więc powinien się pojawić Javowy klient usługi, stworzony dla szarych komóreczek, który to wszystko ładnie zsynchronizuje. Tak wg mnie powinna wyglądać ta usługa.

 47. Super! Wazne smski beda teraz pod kontrola:) Jesli bedzie to non stop bezplatne to jestem jak najbardziej zaaa!:)

 48. Strasznie długi ten listopad w Play… wcześniej rzecznik mówił, że ACR będzie w listopadzie, teraz, że do końca roku, więc albo w Play rok ma 11 miesięcy, albo pan rzecznik delikatnie mija się z prawdą.

 49. Usługę aktywowałem o 11:14
  Sms z potwierdzeniem przyszłedł o 16:50
  I teraz pojawił się problem, aby aktywować usługę należy odesłać SMSa o treści TAK, jednak nie jest to możliwe ponieważ sms przyszedł z numeru "Zamowiles" a na taki nie można odpowiedzieć (i5700)

 50. Faktycznie, ACR już jest, został wprowadzony po cichu, po wielkiemu cichu (nie licząc wcześniejszych zapowiedzi.)
  Ale dobre i to, dziękuję

 51. coś co zastąpi program do kopii sms na gmailu :-) ale dobrze by było żeby jeszcze mms tez były przeportowane na maila :-)

 52. Na i5700 nie można odpowiedzieć TAK ponieważ sms nie zawiera numeru. Z jakiego numeru są wysyłane te wiadomości?

 53. I na cholerę to potzebne ???
  Natomiast .
  Nie wiem czy moją opinię przeczyta ktoś kto ma wpływ na sprawy o których napiszę ale mam nadzieję że odpowiednia komórka techniczna w sieci P4 zostanie o tym poinformowana.
  A mianowicie chodzi o wyswietlanie informacji o lokalizacji bts w którym nasz tel jest zalogowany. Wzorem tutaj są btsy sieci Era, czyli na ekranie pojawia się nazwa ulicy lub miejscowosci na jakiej jest usytuowany nadajnik, w plusie jest tylko miasto lub poza miastem województwo, system plusa jest irracjonaly i głupi bo przecież człowiek który umie sie posługiwać tel kom. chyba doskonale sobie zdaje sprawę w jakim miescie lub województwie sie znajduję.
  Wiec własnie pojawia się tu pole do popisu dla sieci P4 a mianowicie by wprowadzić taki system jak ma era tylko wzbogadzić go o dodatkową informację a mianowicie temperaturę powietrza. Wówczas taki przecietny Kowalski budzac się rano i zerkajac na fona widział by jaka panuje temperatura na dworze, a kierowca przemierzajacy długą trasę wiedział by jaka temperatura panuje w następnych rejonach trasy.
  Proste i genialne a jakie nowatorskie, oczywiscie pomysłem tym moglibyscie "zarazić" Plusa , bo chyba w ponad 70% korzystacie z ich nadajników.

 54. ja teraz frescie aktywowalem i jak na razie smiga ta usluga, tylko tez wole i Prosze zrobcie aby meile z sms przychodzily wieczorem wszystkie podsumowane:) i zeby to za free bylo :/ a nie co esa wysle zaraz meil przychodzi itp ;/

 55. Pojawil sie pewien problem z usluga u mnie – dostaje SMSy TYLKO na maila. Nie dostaje za to ich na telefon – chyba nie tak to mialo dzialac…

 56. Usługa dla mnie nieprzydatna, ale dobrze, że Play wprowadza nowe usługi.
  Testujcie Testerzy, żeby działało jak należy.
  :-)

 57. Rewelka,dla mnie bomba usługa.Pod tym wzgledem play jest ok,ale przypominam o moim klopocie ktory do dzis nie jest rozwiazany zgloszenie:23194240.Kiedy dostane odp ?

 58. Usługa jak najbardziej ok. Jeśli będzie darmowa to na pewno będę korzystał.

  Nie wiem jak będzie działać, bo jeszcze nie testowałem ale dobrze byłoby gdyby:
  – sms-y wysłane oraz przychodzące przy przesłaniu na maila różniły się np. tematem tak, żeby można było łatwo poustawiać odpowiednie filtry na skrzynkach lub w programach pocztowych rozdzielające maile z sms'ami wysłanymi i otrzymanymi
  – sms składający się z kilku części przychodził zawsze jako jeden e-mail a nie rozbity na części
  – każdy 1 sms = 1 email, zdecydowanie ułatwi to zarządzanie przychodzącymi e-mail'ami. Jeden zbiorczy raport np. za cały dzień to ślepa uliczka. Będzie trzeba kombinować, żeby znaleźć daną wiadomość. Ewentualnie dać opcję do wyboru: 1 sms = 1 email, zbiorczy raport za cały dzień, tydzień itd…

  Byłoby super, gdybyście wprowadzili usługę, która pozwalałaby na wysłanie sms'a na dany adres e-mail oraz powiadamianie o otrzymanych e-mailach sms-em, wraz z ich treścią. Czekam na tego typu usługę. Nawet jestem skłonny jakieś niewielkie pieniądze za nią zapłacić :)

  • Byłoby super, gdybyście wprowadzili usługę, która pozwalałaby na wysłanie sms'a na dany adres e-mail oraz powiadamianie o otrzymanych e-mailach sms-em, wraz z ich treścią.

   Po czesci cos takiego jest od dawna:
   Mozesz wyslac MMSa na adres email. Na kazdego tego typu wiadomosc odbiorca moze JEDEN RAZ odpowiedziec klikajac w programie pocztowym po prostu 'odpowiedz', TY ta wiadomosc otrzymasz jako MMSa na swoj telefon :)

 59. Moim zdaniem bardzo fajny gadżet – brakuje mi opcji dla przychodzących MMS – czasami zdarza się, że nie można ich odebrać (np. w roamingu).

 60. Dobra… usluga przetestowana:

  Wady:
  niemozliwosc dodania znaku "+" w adresie email
  przychodza emaile z wiadomosciami z nr 6670 /mimo ze wg regulaminu, nie powinny przychodzic/
  informacje o nieodebranym polaczeniu przychodza na maila dopiero jak przychodzi fizycznie sms na telefon ;(
  zapomina o niektorych smsach /mi zapomnialo o nieodebranym polaczeniu z nr zastrzezonego/
  wysyla wielokrotnie emaile z haslem jezeli telefon byl poza zasiegiem, jak korzystalismy z Play24

  Zalety
  uaktywnienie jest trudne podczas chwilowego wrogiego przejecia czyjegos telefonu :P
  /potwierdzenie auktywnienia przychodzi po okolo 8 godzinach, i nie da sie tego przyspieszyc, probujac wysylac SMSa potwierdzajacego :P/

 61. na androida już dawno coś takiego jest (SMS Backup) i synchornizuje każdy SMS do gmaila i można przywrócić wiadomości w razie potrzeby

  ba na androida jest nawet program, który zapisuje wszystkie wykonane rozmowy telefoniczne (numer, dlugość trawnia, poczatek i koniec) do kalendarza google

  takie czasy, że taka skomplikowana dla operatora opcja jest dostępna od ręki w smartfonach :)

 62. Czy z Play Online na kartę da się wysłać SMSa? Programik na Maca nie odbiera SMSów z powiadomieniami, że kończy mi się wykupiony transfer, w związku z czym notorycznie net kończy mi się właśnie wteyd kiedy nie powinien :(

 63. Czy w planach jest kopiowania naszej nazwy przypisanej dla numeru z książki telefonicznej Play 24? A tylko dla nowych numerów przypisywania nazwy kod_kraju%nr_telefonu.

 64. jaki jest minus?
  do każdego maila nadajecie inny tytuł, wystarczyłby numer telefonu
  na przykład Gmail fajnie grupuje po tytułach wiadomości, czyli mielibyśmy grupowanie po nadawcy/odbiorcy

  a tak za każdym razem mamy oddzielny mail, zamiast fajnej historii rozmowy :)

 65. Bardzo interesująca usługa! Warto jednak popracować nad jej funkcjonalnością, jeżeli klient dostaje i wysyła dużo wiadomości sms, to przyjaźniej byłoby, jakby otrzymywał je w jednym zestawieniu, a nie po każdym w pojedyńczym mailu. Ale całość super.

 66. Nie polecam PLAY ta firma jest dla mnie oszustem i złodziejską firmą .
  Na swoim koncie uzbierałam prawie 20 zł ,to ściągali mi z moich doładowań a tą kwotę na koniec miesiąca ktoś z PLAY sobie jako premię pobrał.Co miesiąc piszę i zgłaszam ich błędy to ten sam tekst mam na odpowiedzi ale żeby ktoś przeprosił to nie ,tylko nazwiska się zmieniają w odpowiedzi .Fakt od razu poprawiają ale dlaczego muszę im zwracać uwagę. Uwzięli się na mój numer więc rezygnujemy z ich usług i będę wszystkich ostrzegać przed nie uczciwością oferowanych usług przez Nich.
  A jak ktoś chce być nadal oszukiwany do współczuję.

 67. A ja zauważyłem, że smsy na maila dochodzą ze sporym opóźnieniem. Dzisiaj dostałem parę godzin temu 3 smsy, a do tej pory na maila nic nie przyszło.

 68. Jak już wysyłacie 1sms=1mail to chociaż jako adresata dajcie "playsms" czy coś takiego… bo w gmailu z automatu do wątku nie chce mi dodawać…

 69. przetestowane (na szybko):
  * plusy:
  – super usluga! (;
  – działa całkiem sprawnie
  – względnie bezpieczna aktywacja (przydaloby sie jeszcze wymaganie potwierdzenie w mailu w przypadku blednego adresu)

  * wady:
  – nie działa dla sms wysylanych z bramki internetowej
  – nie wspiera standardowego grupowania gmail (nie az taki problem) ani wlasciwie zadnego innego bo po nadawcy tez wypadają nasze wiadomości
  – przydałaby się (na gwałt! (; ) możliwość odpisywania na tak otrzymane maile i wysylania w ten sposób wiadomości sms jak z bramki (zgodnie z planem taryfowym)

 70. fajnie by było jakby takie coś w orange też wprowadzili ale pewnie na to nie wpadną :P.Mam 1 nr w playu główny a drugi w orange na kartę do odbierania smsów z orange gdyby tam wprowadzili taką usługę by było fajnie bym nie musiał nosić 2 telefonów i 2 łądować

 71. Wreszcie nie będę musiał co kilka miesięcy podłączać telefonu do komputera i zgrywać smsów tym durnym programem na Windowsie. Zdecydowanie przydatna usługa. Naturalnie zrobię sobie osobny katalog i odpowiedni filtr w programie pocztowym.

 72. Kiedy można spodziewać się usługi w drugą stronę tzn. powiadomienia sms-em o przychodzącym e-mailu?

 73. W moim przypadku eksperymencie biorą dwa numery, mój (zaczynający się od 791) i znajomej (numer zaczynający się od 796).
  W moim przypadku wszystko działa bez problemu, ale od piątku gdy włączyłem usługę to osiem razy (sic!) dostałem SMSa z nru 8010 o treści: "Usluga Kopia SMS na email beta jest aktywna. Twoje SMS-y sa kopiowane na [email protected] Wyslij POMOC na numer 8010 by poznac szczegoly zarzadzania usluga." Co ciekawe, ta wiadomość per se została przeforwardowana na maila tylko raz (za pierwszym razem) – mam te wiadomości w fonie ale nie Gmailu. Wiadomości same w sobie dochodzą jednak bez problemu, tylko jak ktoś wcześniej napisał – szkoda że nie ma nadawcy, tak aby były powątkowane w Gmailu. Natomiast próby włączenia usługi u znajomej dwukrotnie zakończyły się niepowodzeniem (prośba o potwierdzenie z nru 8020 za pierwszym razem doszła bardzo późno, a za drugim wcale).

 74. Ja na kazdy z nr dostaje co 2 dni info o wlaczeniu tej uslugi (Usluga Kopia SMS na email beta jest aktywna. Twoje SMS-y sa kopiowane na [email protected] Wyslij POMOC na numer 8010 by poznac szczegoly zarzadzania usluga.), dostaje je zarowno na telefon, jak i przychodza na maila. Troche to denerwujace :|

 75. Dla wszystkich którzy narzekają na ilość maili jest jedno proste rozwiązanie: filtr wiadomości w Gmail. Trzeba tylko zaznaczyć, żeby takie wiadomości omijały skrzynkę odbiorczą i były znakowane jako przeczytane. Dzięki temu mamy folder do którego trafiają wszystkie smsy, są one przeczytane, nie zaśmiecają nam skrzynki odbiorczej. Usługa bardzo wygodna, jedyny problem, to taki że nadawcą maila jestem ja sam, a nie nadawca smsa. Używam programu SMS Sync na androida i dzięki niemu wszystko ładnie ląduje na Gmailu, oraz nadawcą jest osoba do której pisałem smsa.

 76. Czy usługa działa kiedy telefon jest wyłączony? Dokładniej: czy kiedy telefon mam wyłączony SMS-y na maila dojdą od razu czy dopiero kiedy włączę telefon?

 77. wyłączyłem sobie za dużo spamu w skrzynce :)
  gdyby to przychodziło jako 1 e-mail na dzień to by było ok
  a tak mi przychodzi 10-30 e-maili na dzień czasem
  ale usługa będzie przydatna jak ktoś wyjedzie za granicę i wyłączy roaming :)
  smsy będą dochodzić :P

 78. Szkoda, że nie działa dla sms wysylanych z bramki internetowej. A swoją drogą istnieje jakaś możliwość archiwizowania sms/mms wysyłanych z bramki play ? można by taka możliwość wprowadzić.

 79. Jeżeli ktoś nie ma lub nie umie skonfigurować filtrów w swojej poczcie, to ogrom smsów może sprawić nie lada kłopot i ciągłe spamowanie skrzynki. Dla takich osób lepszym rozwiązaniem było by wysyłanie zestawienia wiadomości np z całego dnia zamiast każdej pojedynczej.
  Pierwszym moim odruchem było naciśnięcie klawisza odpowiedz. Ale niestety nie da się odpowiedzieć na SMSa a szkoda. Może P4 pomyśli nad wprowadzeniem takiego bajeru??

 80. Dodatkowo napiszę, że poprawy wymaga system doręczeń. Mianowicie, gdy nie jestem w zasięgu sieci to e-mail z kopią smsa przychodzi zawsze gdy sieć próbuje mi go wysłać na telefon ( w moim przypadku było to co 5 minut) Łatwo można obliczyć, że jeśli mam wyłączony telefon przez pół godziny to dostanę ok 6 e-maili o identycznej treści. oczywiście 6 wiadomości w przypadku tylko jednego SMSa. System powinien umieć rozpoznać czy e-mail z kopią takowego smsa został już wysłany, jeśli tak to nie wysyłam go drugi raz.

 81. U mnie na jednym telefonie włączyłem, niestety na drugim ciągle po akceptacji regulaminu i wysłaniu SMS-a na nr 8020 o treści TAK przychodzi zwrotny SMS o błędzie technicznym.

 82. No nie wiem czy nie działa z bramki play, z bramek innych operatorów działa. Ale to tak na marginesie. Moje obawy budzi bezpieczeństwo usługi. Szczególnie może dotyczyć to osób korzystających z usług banków internetowych, autoryzujących transakcje za pomocą smsa. Maila znacznie łatwiej przechwycić, niż sms'a. Poza tym jak do tej pory, a usługę mam włączoną od jakiegoś tygodnia, nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie do czego ona mi jest w zasadzie potrzebna. Fajny wodotrysk, może się przydać raczej rzadko, np jak telefon padnie w trakcie odbioru SMS. PRAWDĘ POWIEDZIAWSZY WOLAŁBYM ŻEBY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI P4, ZAJĘŁO SIĘ POPRAWĄ ZASIĘGU WŁASNEJ SIECI 2G I 3G, BO SĄ Z TYM NIESTETY DUŻE KŁOPOTY, A NIE TAKIMI WODOTRYSKAMI

 83. Usługe przetestowałem. Jest jak najbardziej ok. Mimo to chcę ją wyłączyć, przynajmniej na pewien czas. I tutaj pojawia się problem. Probuje to zrobić już od kilku dni i nic. Bezskutecznie wysyłam sms na numer 8010 z treścią STOP. I co? Dalej nic!!! Przychodzi sms z powiadomieniem "Wystąpiły problemy techniczne. Spróbuj później". Kiedy ja próbuje już od kilku dni! Zaczynam powoli podejrzewać, że to wcale nie "problemy techniczne" tylko celowa blokada możliwości wyłączenia usługi. Proszę, poprawcie to bo z każdą kolejną bezskuteczną próba wyłączenia usługi zaczynam się robić bardziej zły.

 84. Apollo – Ja rozumiem, że usługa ma status beta, coś może nie działać. Usługę próbuje wyłączyć od tygodnia. Jednak bez przesady, tydzień to chyba wystarczający okres żeby usunąć problem. Wydaje mi się, że brakuje tutaj dobrej woli :(

  • U mnie coś zaskoczyło – dziś wieczorem wyslałem sms-a o treści START i o dziwo nie przyszło już nic o problemach technicznych – w Play (i do Play) trzeba mieć "żelazową Wolę …" :-)

 85. Uruchomienie jej zajęło mi tydzień z powodu ciągłych problemów technicznych ale kiedy już się udało, działa tak jak powinna :-) Brawo! Jak dla mnie nic nie trzeba zmieniać chyba, że dodać możliwość aktywacji/dezaktywacji przez Play24. Miło byłoby gdyby pozostała darmowa (i pozostała w ogóle jako że to beta).

 86. 1. Dobrze, gdyby na maila były wysyłane SMS-y sporządzone przez bramkę SMS w Play24. Te niestety są pomijane. 2. Jestem za tym by MMS-y były także dostarczane na pocztę. 3. Ciekawym rozwiązaniem byłaby możliwość odpowiedzi na takiego maila będącego kopią SMS-a. Kopia przychodzi z maila w formacie [email protected]. Fajnie by było gdybym wysyłając z naszego adresu e-mail pod ten adres z numerem użytkownika, ten numer dostał by wiadomość w formie SMS. Oczywiście SMS-y płatne jak w przypadku bramki na Play24, no i może jakieś limity gdyż byłaby to zachęta do spamowania.

 87. A to ciekawe, usługę aktywowałem i wszystko działa prawie tak jak powinno. Prawie bo otrzymuję również kopię smsów odebranych z numerów skróconych (banki), czy tylko ja mam ten błąd ?

 88. To doskonały pomysł. Cieszę się, że sieć w której jestem, jest lepsza (..i szybsza w tego typu "bajerach")od pozostałych :))
  Pozdrawiam

 89. Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Wiele osób korzysta z poczty na gmail.com m.in dla dużej pojemności. Przesłąnie kopi SMS-a na mail umożliwi posiadanie całej historii korespondencji SMS – wiele z nich to perełki.
  Ja dziennie otrzymuje ok.50 SMSów (10.000 rocznie!!!) i jak się domyślacie muszę je usuwać systematycznie ręcznie a sporą część kopiować przez kopiuj i wklej.
  DLA MNIE USŁUGA JEST BOMBA.

 90. Kurcze Jak wyłączyć ten shit? Od dwóch dni nie mogę tego zrobić. Bez jaj. To co mam zmienic opa by to niestabilne dziadostwo wyłączyć? Pomocy bo mnie szlag trafia.

 91. Takiej usługi właśnie potrzebuję!!! Specjalnie zmieniłem sieć na Play, ale widzę, że usługa "sms na email" nie działa – nie można jej aktywować.
  Od paru dni dostaję zwrotny sms "wystąpiły problemy techniczne".
  Do kogo mam się zwrócić o pomoc? Czy na infolinii będą w ogóle wiedzieć co jest grane skoro to ciągle BETA?

 92. niestety zdecydowałem sie zdezaktywować tą usługę. SMS-y zacząłem dostawać tylko na meila a na telefon juz nie. Ponadto SMS-y z roamingu przychodziły wielokrotnie powtarzane ta sama wiadomość po kilka razy.
  Zobaczymy czy uda sie deaktywować tą usługę bez problemów. Tak czy inaczej wymaga jeszcze dopracowania.

 93. TO BEZNADZIEJNA I NIEBEZPIECZNA USŁUGA.KIEDYŚ ZOSTAWIŁEM TELEFON W PRACY NA CAŁY DZIEŃ I KTOŚ UAKTYWNIŁ TĄ USŁUGE W MOIM TELEFONIE ALE PODAŁ SWÓJ E-MAIL, WTEN SPOSÓB MIAŁ DOSTĘP DO MOICH SMSÓW I MÓGŁ WIEDZIEĆ CO I DO KOGO PISZE.WYSTARCZY ZE KTOŚ MA DOSTĘP CHWILE DO TWOJEGO TELEFONU I POTEM MOZE CIE KONTROLOWAC CAŁY CZAS

 94. Bardzo dobra usługa w przypadku rozładowanego telefonu lub w momencie posiadania telefonu w sieci gdzie wcina wiadomości… Jeszcze jedną fajną rzeczą by było gdyby kopie wysłanych przychodziły również z oficjalnej bramki playa.

 95. Dla mnie jest ona przydatna. Archiwum SMS – bardzo dobra rzecz. Wolałbym aby już była wersja 'nie BETA' – miałbym wtedy pewnosc że bedzie działać i w przypadku awarii szybko zostanie usunięta.
  Puki co to gadzet – a 2 lata mineły chyba pora cos z tym zrobic panowie administratorzy.

 96. Chyba nie działa. Aktywowałem ta usługę ponad rok temu, koryztsałem sporadycznie 1-2razy w miesiącu. A w tym roku 2012 nie został przekazany ani jeden SMS na maila – wyslalem juz 3.

 97. Usługa nie działa. Powinni usunąc ją z usług lub naprawić. Wysłałem kilkanaście SMSów i nawet jeden nie przyszedł na maila.

 98. Jak mozna aktywowac ta usluge kiedy przebywa sie zagranica? Wyslanie sms na nr 8010 poza Polska jest niemozliwe.

 99. Jak dla mnie to trochę nie taka jest ta usługa.
  Bym proponował coś bardziej w stylu gmaila.
  Chodzi o to, żeby wiadomości były zapisywane na koncie w play w odpowiednich folderach tak jak jest w gmailu.
  Wiadomości odebrane lądują w skrzynce odbiorczej, a wysłane w elementach wysłanych.
  Dzieje się tak nawet gdy korzystam z programu pocztowego typu outlock, thunderbird, czy kmail.
  Do tego mogłaby być jakaś aplikacja na androida do wysyłania smsów z dodatkowymi możliwościami.

 100. Nareście będe mógł sprawdzić nieotrzymane sms z powodu zbyt długiego wyłączenia telefonu.Przydatna usługa

 101. dobra sprawa ..tym bardziej że nie mogę mieć telefonu w pracy a mam dostęp tylko do maila. Ułatwiło mi to życie :D plus dla play :D

 102. czasem sms proszący o potwierdzenie na 8020 nie zawsze przychodzi i czekam i czekam… coś jest nie dograne. Chyba że można samemu bez czekania wysyłać potwierdzenia drugi raz na 8020 ? – tego nie wiem… ale spróbuje. Dzwoniłem na infolinię i powiedziano mi że nie można na jednego maila podpiąć kilka nr telefonów… a to nie prawda – właśnie przyszło mi potwierdzenie że z drugiej karty sim będę miał kopie na ten sam maila co z innej… może te informacje przydadzą się komuś :)

 103. Na tego samego maila podłączyłem drugi nr i pierwszy został wyłączony z testowania. To chyba jednak nie można dwóch…

 104. Właśnie, co dalej? Usługa bardzo przydatna, będzie kontynuacja? Czy dotychczasowi beta-testerzy dostaną jakąś zniżkę?

 105. Usługa bardzo przydatna, korzystam z niej od 3 lat. A właściwie to korzystałem, bo 2 dni temu przestała działać na mojej karcie SIM. Dlaczego przejście z bety na usługę komercyjną nie jest operacją płynną? Dlaczego Play kończąc betę nie proponuje niezwłocznie możliwości aktywacji płatnej wersji? Pozdrawiam

 106. Kopia SMS na e-mail BETA działała perfekcyjnie ale korzystania z komercyjnej uslugi WIADOMOSCI NA EMAIL od początku sprawia problemy :( wiadoności nie docierają pod wskazany email. Jeżeli mam za tą usługę płacić to raczej powinna działać. Zgłaszać ten problem BOK?

 107. BRAWO tego szukaliśmy !! STRZAŁ W 10!! FOREX WALUTOWY WYMAGA POTWIERDZEŃ NA KOMÓRKI TRANSAKCJI CO NIE KTÓRYCH PROSZĘ O ZOSTAWIENIE TEJ USŁUGI!!!

 108. powinny być jakieś blokady nie podoba mi się to ponieważ ktoś bez mojej wiedzy i zgody założył mi konto na play 24 podczas kiedy spałam i włączył usługę kopiowania a wszystkie moje wiadomości trafiały na jego skrzynkę pocztowa!!!!!
  to jest nie w porządku że tak można w takiej sieci zrobić.
  to narusza czyjąś prywatność, tej usługi nie powinno być, albo powinno się ja włączać osobiście w salonie z podpisem, a nie przez play 24, bo to jednak czyjaś prywatność.
  wtedy zobaczylibyście ile osób miało to włączone bez swojej wiedzy i sluzy to chyba tylko jakimś zazdrosnym meżom albo innym psychopatom dobrze ze przez to nikomu nie stała się krzywda. jestem na nie po złych doświadczeniach przez ta usługę.

 109. Przykro mi ale nie wszystkie SMS-y trafiają na podany adres mail , na 5 sms dochodzi tylko 2 lub1 .. Jestem zawiedziona !!! POZDRAWIAM PLAY . Asia.

 110. jak ktos boi się kontroli przez małżonka to trzeba było byc do k… wiernym a nie jak ta ostatnia k.. się puszczać pomysł genialny pley u mnie plusuje coraz bardziej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości