Play.pl w finale Dobry Wzór 2011

Cieszy nas bardzo, że nasza nowa strona znalazła uznanie Jury jednego z najbardziej prestiżowych krajowych konkursów zajmujących się designem.

Jak możecie przeczytać na stronie konkursu play.pl znalazł się w gronie 6 finalistów w kategorii Sfera Usług.

Serdecznie gratuluję całemu zespołowi z Marcinem „crazy bike” Piotrowskim na czele. Marcin, wszyscy mocno trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia łobuzie z Sandecji!!!!

Przy okazji serdecznie zapraszamy na wystawę:

Dobry Wzór 2011
21 września – 25 listopada
Sala im. Wandy Telakowskiej, Instytut Wzornictwa Przemysłowego
ul. Świętojerska 5/7 w Warszawie.
10:00-19:00 codziennie oprócz poniedziałków
WSTĘP WOLNY!

A Wam podoba się Play.pl?

Loading ... Loading ...

Komentarze

 1. Łukasz Malina pisze:

  Gratulacje, oby tak dalej! Raportuj

 2. jahu pisze:

  Z Sandecji ????? Raportuj

 3. Qper pisze:

  Gratulacje! Graficznie strona jest bardzo przejrzysta :) Raportuj

 4. Kamil pisze:

  Dobrze, ze jest mniej Flasha, a wiecej JavaSript. Kiedys wasza strona byla niesamowicie ciezka i zalaczala wiatraczek w mojej Toshibie niczym mega wymagajce GTA IV ;o) +1 dla Play. Raportuj

 5. Kamil pisze:

  wentylator, który chłodzi notebooka… Raportuj

 6. mkkot pisze:

  Do http://www.ubuntu.com/ im jeszcze trochę brakuje. Ale i tak jest nieźle. Raportuj

 7. zzz pisze:

  najpierw wyeliminujcie wszystkie martwe linki, bo to żenada co odstawiacie na tej stronie… Raportuj

 8. Hotelarz pisze:

  Strona Play nie załatwi braku zasięgu Play poza miastami. Raportuj

 9. Kosiek pisze:

  Co do ankiety, strona Play nie jest zła w porównaniu do reszty operatorów, ale nie podoba mi się z kilku względów (sam już dawałem wskazówki gdy przytowywaliście Marcinie nową stronę i moje sugestie wzięliście po łebkach, do czego oczywiście mieliście prawo, ale…) :
  1. Nadal jest nieczytelnie – na stronie zaledwie kilka przycisków, link do Play24 jest maluteńkim linkiem, a żeby się dokopać do oferty post-/prepaid trzeba się ładnie naklikać i nagłowić – na przykład moja mama się gubi. Przyciski powinny być zamiast: TELEFONY | OFERTA | PROMOCJE | OBSŁUGA, mniej więcej tak:
  SKLEP | ABONAMENT | INTERNET | FRESH | TELEFONY | PLAY24 | POMOC
  Rozsuwane menu przy każdym przycisku powinno pokazywać więcej opcji, na przykład Abonament -> Promocje, All Inclusive, All Inclusive MAX, Stan Darmowy.

  2. Strona powinna dostać trochę więcej "błysku". Przyciski powinny zachęcać a nie odstraszać. Raportuj

 10. trocha pisze:

  Graficznie strona może i jest fajna, ale pod względem czytelności… masakra. Jestem użytkownikiem jednego z większych for w polsce o tematyce komputerów i szeroko pojętej techniki i bardzo często pojawiają się pytania o jakieś szczegóły waszej oferty. Ja, mimo że orientuję się w ofercie play bardzo dobrze, żeby się upewnić w tym co chcę napisać/przytoczyć fragment regulaminu często błądzę po tej stronie.
  Dla przykładu – ostatnio pojawiło się pytanie o darmowe rozmowy do play we freshu. Wchodzę na stronę, wybieram "oferta" i widzę cztery zakładki: "przenosze numer, chcę nowy numer, dokupuję ofertę i przedłużam umowę", a ja po prostu mam Fresha i nie pasuję do żadnej z tych zakładek. Dobra, odpuszczam, znajduję niżej "karta", naciskam i co się moim oczom ukazuje? "Darmowe smsy do wszystkich sieci". ani słowa o tym, że są też inne opcje we freshu. No i dobra, ja się orientuję w ofercie więc szukam dalej, ale nowy użytkownik, nie koniecznie wiedziałby, że żeby zobaczyć te inne opcje trzeba… kliknąć w tą której się nie chce. Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że komuś się zechce to przeczytać.
  Pozdrawiam Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty