Darmowy Internet Play + super tablet dla klientów mBank

Udostępnij

Internet mobilny w sieci 4G Play oraz eKonto za 0 zł w mBanku w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów banku, a usługi można wygodnie zamówić on-line. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci.

mBank jako pierwszy w Polsce oferuje rachunek osobisty z mobilnym internetem w pakiecie. W ten sposób zamierza zwiększyć swoją obecność na rynku mobilnym. Klienci, którzy wybiorą usługę, będą mogli cieszyć się nie tylko bezpłatnym kontem, ale i internetem za darmo w Play nawet przez cały okres trwania umowy. PLAY z mBankiem uzupełniły ofertę o możliwość zakupu najpopularniejszych na rynku tabletów iPad 2 i Samsung Galaxy Tab 10.1.

Aby za internet nie zapłacić nawet przez 12 miesięcy wystarczy korzystać z usług i produktów banku. W przypadku nowych klientów oznacza to, że przy zachowaniu aktywności, z darmowego internetu można korzystać przez cały okres trwania umowy. Z kolei dotychczasowi klienci banku mogą w prosty sposób uniknąć opłaty za usługę w ciągu pierwszych miesięcy umowy, a następnie korzystać z rabatu, dzięki któremu miesięczny koszt pakietu będzie jeszcze niższy.

Szczegóły oferty:

Oferta dla nowych klientów:

OFERTA DLA NOWYCH KLIENTÓW
Urządzenie dostępne z internetem Modem Huawei E173
Opłata miesięczna (brutto) 35 zł
Miesięczny limit danych 3 GB
Długość umowy 12 miesięcy
Warunki promocji ? internet za darmo Pierwsze trzy miesiące:usługa bezpłatna bezwarunkowo;
Kolejne cztery miesiące: usługa bezpłatna pod warunkiem realizacji transakcji kartą płatniczą w wysokości 100 zł/mies.;
Kolejne pięć miesięcy: usługa bezpłatna pod warunkiem realizacji transakcji kartą płatniczą w wysokości 100 zł/mies. oraz zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.

 

Oferta dla dotychczasowych klientów:

OFERTA DLA DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
Urządzenie dostępne z internetem Modem Huaweii E173 Samsung Galaxy Tab 10.1 Apple iPad 2
Opłata miesięczna (brutto) 35 zł 79 zł 99 zł
Opłata wstępna (brutto) 0 zł 79 zł 99 zł
Miesięczny limit danych 3 GB 5 GB 5 GB
Długość umowy 18 miesięcy 42 miesiące 42 miesiące
Warunki promocji ? internet za darmo Pierwszy miesiąc: usługa bezpłatna bezwarunkowo;
Kolejne trzy miesiące: usługa bezpłatna pod warunkiem zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.;
Kolejne osiem miesięcy: usługa tańsza (29 zł zamiast 35 zł) pod warunkiem zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.
Nie dotyczy Nie dotyczy

 

Samsung Galaxy Tab 10.1

 

Apple iPad 2

 

Wraz ze startem oferty rusza kampania reklamowa w telewizji, internecie i billboardach. Kreacje reklamowe utrzymane są w stylu ostatnich działań promocyjnych banku, opartych na wizerunku trójki znanych już klientom mBanku bohaterów, obalających finansowe mity.

Linki do spotów:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LN90_j3X3Fg[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oF21LpSz4UA[/youtube]

Szczegóły nowej oferty mBanku dostępne są w internecie na mBank.pl.

Zobacz więcej

117 KOMENTARZE

 1. dokładnie, trochę się przeraziłem jak to zobaczyłem :) a na początku myślałem, że może jakaś fajna promocja…

 2. „umowa na 42 miesiące to faktycznie rewolucja :) ”

  Jak sobie policzysz to wyjdzie Ci za iPada 4tyś 200zł, widzę że Play robi oferty jak Orange, czyli nie do odrzucenia!

 3. o tak, nie ma to jak związać się umową na 3,5 roku w przypadku dostępu do tak zmiennych cenowo usług jak internet :D coś jak strzał w sto.., wróć: …w głowę. za 3.5 roku wszyscy dookoła będą mieli limity większe co najmniej 3 razy za połowę niższą stawkę, a ty z taką umową będziesz się zastanawiał czy z mostu nie skorzyć :)

  • dokładnie, za 3,5 roku pakiety netowe oraz szybkość będą pewnie ze 2 razy większe/szybsze.. jak nie 5 razy :)

   • technologie będą pewnie szybsze, czy internet bezprzewodowy będzie szybszy to jest dość problematyczne.
    Jeśli marzenie Play sie spełni i każdy ich klient będzie miał smartfona i całą dobę będzie zalogowany na FB to nadajniki mogą być tak obciążone, że prędkość zwolni.

  • No, szczególnie, że te urządzenia mają 12-24 miesięcy gwarancji, więc jeszcze przed zakończeniem umowy można natrafić na dodatkowe problemy (zużyty / niedziałający w pełni sprzęt, o co w przypadku urządzeń mobilnych dość łatwo)

 4. Oferta byłaby całkiem spoko. A nawet bardzo spoko gdyby nie dwie rzeczy: umowa na 42 miesiące i 5gb transferu. No cóż, nie można mieć wszystkiego.

 5. dla stałych klientów jest korzystniej i nie ma źle.. wypłata na konto przecież wpływa ;) ale ludzie będą to brać dla tabletu przeciez, a nie dla 5GB…

  • Będą to brać dla tabletu, który znacznie taniej kupią w sklepie?
   Chyba tylko Ci, którzy w szkole mieli zaświadczenie o dyskalkulii.

   • ok kupią w sklepie taniej a internet pociągną na lewo przez wi-fi? Wiadomo, że usługa kosztuje i urządzenie też, wiec liczyłeś na to, że po przeliczeniu abonamentu razy ilość miesięcy zapłacisz mniej niż w sklepie za samo urządzenie? Nic nie ma za darmo.

 6. Panie Marcinie, czy żeś Pan zwariował, żeby reklamować coś takiego na blogu??? Przecież to szaleństwo i zdzierstwo w biały dzień. Czy mbank i play ma ludzi za totalnych debili i idiotów?
  Umowa na 3 i pół roku? Tablet, który wtedy będzie budził politowanie?
  Nieładnie, play starał się grać czysto…

  • Play starał się grać czysto!?!
   Chyba trzy lata temu.
   No chyba, że za "czystą grę" uważasz zaoczne włączenie notki, sieć 4g, promocyjne doładowania (ale tylko od 20 zł o czym nie ma słowa wzmianki na stronie) i kilka innych takich drobnostek.

    • Jak długo można wałkować?
     Tak długo jak Play wałkuje, że jest siecią 4G.
     Czy ITU pozwoliło to jest bardzo dyskusyjne a już na pewno pod zamysł ITU nie podlegał internet do 1mb/s.
     Proszę Cię – nie nazywaj tego marketingiem. Teraz jest moda, że każde działanie firmy nazywa się marketingiem.
     4g – marketing. Dzwonienie do ludzi z "super ofertą" – marketing, sms reklamowy – marketing. Niedługo sam fakt, ze ktoś siedzi w sklepie i czeka na klienta tez już będzie marketingiem.
     Może mówmy otwarcie – nie marketing, tylko robienie ludziom wody z mózgu, albo trochę łagodniej (choć jeszcze gorzej) – wprowadzanie ich w błąd w granicach dopuszczalnych przez prawo.

     • A Twoim zdaniem Drogi Kliencie jak Play powinien nazwać swoją sieć nadajników HSDPA+ żeby zwrócić uwagę na to, że jest to nowsza technologia niż u konkurencji? Gdyby Play reklamował się jako 3G to większość by pomyślała, że to jest to samo co np w T-mobile, a tam większość nadajników działa po EDGE co nie ma porównania do HSDPA+, więc wprowadzenie nowego nazewnictwa zasięgu było konieczne, żeby zwrócić uwagę na to, że jest to coś lepszego. Proste? Wg. mnie banalne do zrozumienia posunięcie sieci Play.

      • Może wystarczyło napisać dokładnie to samo co Ty ?

       Nie zgadzam się, zeby Play miało odczuwalnie więcej nadajników 3g niż w3. Jedyne z czym mogę sie zgodzić to to, ze w3 ma znakomicie rozwinięta infrastrukturę 2g i obejmuje zasięgiem prawie całą Polskę (bo chyba nie przez przypadek Play korzysta z roamingu).
       Natomiast co do nadajników 3g to w miastach jest ono jak najbardziej dostępne.

       Nawet gdyby się zgodzić, ze HSDPA to 4g (co dla mnie jest baaaardzo mocno naciągane) to zapewniam Cię, ze w3 także używa tej technologii i jakoś nie opowiada na lewo i prawo, ze jest 4g. Jeden z operatorów testuje nawet LTE i tez się nie chwali siecią 4g.

       • Tylko jak to napisać jednym słowem w max. 3 litery ? Masz jakiś pomysł? Ty może i masz 1Mb/s ale ja podpisałem umowę na 2Mb/s a dostaję czasami 2x tyle. To mnie cieszy zważywszy na to że zawsze u konkurencji nie mogłem dostać nawet 50% tego za co zapłaciłem.

        • A to klienci Play potrafią czytać tylko krótkie wyrazy czy znają tylko trzy litery?
         W jednym i drugim przypadku to fatalnie – sam wyraz "Play" ma aż cztery różne litery, to za dużo?

         • Czytać w większości potrafią lecz przekaz musi być zwięzły. Dlatego wymyślono zwyczajową nazwę "G" + numer by nie tłumaczyć niezainteresowanym technologią co to jest i czym się różni.

      • Nie tyle do UKE co do ITU. To ITU zapodało ten pomysł i nie wie jak się z tego wycoafać albo po prostu nie ma zamiaru się wycofywać.

        • Chyba jednak się nie wycofa. Gdyby tak miało być to już dawno by to zrobił. Popełnili błąd i nie wiedzą jak z twarzą z tego wyjść.

  • mBank na pewno ma ludzi za…. szkoda, ze Play z nimi wspolpracuje, bo to jeden z bardziej pazernych i skompromitowanych bankow w PL

 7. ułaaaaa.Nawet cennik zrobiony stricte marketingowo- im dalej czytałem tym co raz większe oczy ze zdziwienia.A miało być fajnie:-)
  42 miesiące- to chyba będzie już iPAD7 co ?

 8. Prawie spadłem z fotela jak zobaczyłem te 42 m-ce. W takim tempie to z PLAY będzie się podpisywało umowę jak z bankiem na kredyt mieszkaniowy! Przepłacać ponad 1500 zł za iPada 2 (jaka wersja?) z cyrografem na ponad 3 lata to zdrowa przesada. Taniej wyjdzie kupić w markecie rtv w opcji ratalnej. Co z tego że dodane jest 5GB transferu skoro koszt internetu spada, a zarówno iPad 2 jak i Galaxy Tab mają wi-fi (o modemie 3G nie wspominam)? Amazon Kindle sporo tańszy też jest.
  Kolejna kwestia to fakt, że te urządzenia bardzo szybko się starzeją i wątpię aby ktoś posiadał je aż tak długo, pomijając fakt, że do tego czasu mogą uszkodzić się.

  Zatem "drogie" PLAY i Panie Marcinie: popracujcie nad ofertą bo jeszcze sporo macie do zrobienia.

 9. a w ogóle to dziwna sprawa :)
  na stronie mbanku znajduje się to w ofercie dla klientów indywidualnych, a jest to leasing tabletu + darmowa umowa telekomunikacyjna (caly koszt to leasing sprzętu) — ciekawe zawsze mi się wydawało że leasing jest dla przedsiębiorców tylko.

  • Od roku już nie.Możesz np. w VB Leasing wziąć autko,jako osoba fizyczna.Bardziej to opłacalne od kredytu no i po 3 latach można wymienić na nowe.Także świat idzie do przodu.
   to tak OT

   • a no widzisz – nie jestem na czasie :)
    właśnie przejrzałem umowę do tego leasingu – jeden z punktów:
    "Po wygaśnięciu niniejszej Umowy na skutek upływu terminu, o którym mowa w § 1 ust. 2 Umowy lub zaistnienia innych
    zdarzeń powodujących wygaśnięcie niniejszej Umowy opisanych w tej Umowie, Korzystający zobowiązany jest zwrócić
    Przedmiot Leasingu Finansującemu w terminie 14 dni od dnia wygaśnięcia Umowy na adres Aspiro.net Sp. z o.o. Al.
    Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź, bez wezwania Finansującego, pod rygorem skutków prawnych."

 10. Jeżeli ktoś jest leniwy i nie poprzelicza wszystkiego to pewnie to weźmie. Szkoda że to leasing, bo po 42 miesiącach trzeba zwrócić sprzęt. To już lepiej wziąć go na raty :D

 11. Ostatnimi czasy,dobre,zaskakujące newsy mieszają się z ofertą,która przyjmowana jest,przez blogową świtę z lekką ironią czy wręcz niezadowoleniem.
  Od strony konkurencyjności wobec W3 – tj.ceny połączeń,pakiety itp.zachęcają do przeniesienia numeru.
  Jak już się w Play trochę pobędzie,to nie masz Kliencie profitu z tego zasiedzenia-a szkoda,bo gdyby było gdzie uciec od kulejącego BOKu,czy braku oferty tylko dla STARYCH klientów,może byłoby to zmienione.
  Narzekać oczywiście nie mam już zamiaru,bo zawsze wtedy włącza mi się lampka,w jakim miejscu bylibyśmy teraz,gdyby Play jednak na rynku się nie pojawił i dalej była by tylko Święta Trójca?

  • Bo zgniły owoc najłatwiej ukryć w koszyku pomiędzy dobrymi.
   W bardzo złym punkcie byśmy byli.
   Tyle tylko, ze dawniej mieliśmy świętą trójcę (jak to nazwałeś) i Playa, który rozrabiał.
   Obecnie mamy już święty kwartet.

 12. Przepraszam bardzo, ale co to jest za bezpłatna usługa, która kosztuje 35 zł/mies a do tego trzeba pamiętać o płatnościach kartą na 100 zł/mies? Przecież Playonline na kartę kosztuje 30 zł/mies, więc co jest rewolucyjnego w podpisywaniu umowy na 12 miesięcy? To że modem wyjdzie kilka złotych taniej? To żadna rewolucja.
  O tabletach wypowiadali się przedmówcy, te 42 miesiące powalają. To już chyba lepiej wziąć sprzęt na raty.

  Czekam na rewolucję, a nie na te same produkty w tych samych cenach, ale w różnych opakowaniach. Nie kupuje tego, przykro mi T_T

 13. Gdyby zamiast 42 miesięcy były 24 to bym się zastanowił ;]

  A szczerze – jak komuś zależy na rozłożeniu sobie sprzętu na raty to czemu nie? Do tego wcale nie taki drogi net ;)

 14. Dla klientów (obecnych i przyszłych) mBanku to fajna sprawa, troche długie te umowy, ale pewnie z rachunku ekonomicznego tak wychodzi. Może tę ofertę przenieść też na inne banki, np. Getin online?

 15. Nie dość, że umowa długa (z tabletem) i takie warunki. To bank chyba jeden z najgorszych.

  P.S. Czy aby w UE umowy nie powinny nie przekraczać 36 miesięcy?

 16. no tak ale np w przypadku modemu się opłaca. bo mamy 3gb z modemem za darmo średnio około niecałe 25zl miesięcznie.o czywiście kupując na play24 dla abonentów za 39zł też są ciekawe oferty ale to już 2 razy drożej prawie a jak ktoś mało korzysta z internetu pozadomem to oferta ciekawa. Choć z tabletem to faktycznie lekka przesada:)))

 17. Tak wczoraj o obniżkach, ale o podwyżkach to już słowa :-) i tak jak widzę, chyba że to chwilowy błąd Bold 9780 w replay z 299 zł w Taryfie All Inclusive Blackberry wskoczył na 599 zł….raczej znaczna to podwyżka.

 18. jestem zarówno klientem mbanku i playonline ale chyba musiał bym na głowę z wysoka upaść żeby wsiąść coś na takich warunkach. Oferta dla ludzi nie znających realnych cen produktów.

 19. Play – ta oferta to chyba żenada ROKU. Tak na zakończenie 2011 dać ciała, nie ładnie.
  To nie jest żadna oferta – w tej cenie mam 2 tablety!!! Ja bym tą ofertą lepiej się nie chwalił bo nie ma czym!!!
  Prima Aprillis to już był Panie Gruszka.

  • Czy tak trudno pojąć, że warunki ustala bank a nie Play? Play jest tutaj jedynie usługodawcą a nie pomysłodawcą oferty.

 20. Panie Gruszka chcialem podziekowac za bezkonkurencyjna ofertę darmowe rozmowy w play. Dzieki ofercie play jestem w stałym kontakcie z moją dziewczyną i nie musimy się przejmować kosztami tylko cieszymy rozmową. Za moją namową przeniosła numer z T-mobile do Play. Po przejrzeniu ofert okazało się, że play abonament bez telefonu z 12 miesieczną umową jest bezkonkurencyjny. W planach jest przeniesienie jej bliskich również do play.

  p.s BOK macie żenujacy i zasieg sie pierniczy oraz slychac echo podczas rozmowy :/

  a ceny telefonow wolaja o pomste do nieba.

  Sam skorzystalem z promocji htc play days i jestem nawet, że zadowolony.

 21. A nikt nie zauważył,że w ofercie dla starych klientow umowa z modemem na 18 miesięcy:
  Pierwszy miesiąc: usługa bezpłatna bezwarunkowo;
  Kolejne trzy miesiące: usługa bezpłatna pod warunkiem zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.;
  Kolejne osiem miesięcy: usługa tańsza (29 zł zamiast 35 zł) pod warunkiem zapewnienia na rachunku wpływów w wysokości 1000 zł/mies.
  To razem 12 miesięcy. A co przez kolejne 6?????

 22. Nie no czytając ten wpis od początku wyglądało to na prawdę ciekawie, potem suwakiem niżej i niżej i co na końcu – nie znam francuskiego ale pewnie brzmiało by to tak: 'żenua' :-)

   • chyba jednak się muszę zgodzić. po pełnej analizie wychodzi, że niezbyt ciekawa ta oferta. no ale tak naprawdę mbank to organizuje, a nie Play. i dzięki za to, bo nie będą klienci chcieli tych tabletów w POS… ;)

  • Ehhh a nie pomyślałeś, że to jest reklama dla Playa za którą nic nie płaci? Ofertę stworzył MBank a Play jest tylko usługodawcą! Dlaczego nikt nie narzeka na MBank, który po raz kolejny chce zedrzeć ile się tylko da z Klienta, tylko każdy jedzie po Playu, który przy ustalaniu warunków prawdopodobnie miał niewiele do powiedzenia.

 23. a ja sobie zajrzałem do pomarańczowego.. i tam nie jestem zaskoczony.. po prostu fajna oferta… np htc MOZART za 29 zł, do tego nokia e52 za 149 zł (jako dodatkowy telefon bez abo) w abo pantera II za siedemdziesiąt zł miesięcznie na 24 miesiące…. czyli za 178 zł brutto dostaję dwie fajne słuchawki i znośne abo do 70 zł… można mówić co się chce o Orange, ale sprzedawać fajne telefony za niewielkie pieniądze potrafią wraz z przyzwoitym abo.

  • Klienci odchodzili (w tym ja) to O. musiał użyć broni ostatecznej ;)
   Trend jak trend – się zmienia, ale póki do play klienci "walą milionami" przy obecnych cenach – to po co je obniżać? :/

 24. Panie rzeczniku. Wiele razy deklarował Pan chęć pomocy w sytuacji, gdy BOK nawali. Proszę więc o pomoc w mojej sprawie, gdyż pracownicy BOK ciągle odpisują nie na temat.

  Obecna treść mojego zgłoszenia jest następująca:

  W odpowiedzi na zgłoszenie nr 37560756 przyznali Państwo, że w związku ze zmianą regulaminu, przysługiwało mi prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania pisma. Proszę więc anulować faktury, które wystawili Państwo po otrzymaniu wypowiedzenia umowy, gdyż w wypowiedzeniu jasno zaznaczyłem, że wypowiadam umowę ze skutkiem natychmiastowym w związku ze zmianą regulaminu.

  W odpowiedzi napisali też Państwo, że zmiana nie była zależna od operatora i mieli Państwo prawo naliczyć karę umowną. Informuję więc, że to rozumiem i proszę o obliczenie wysokości kary umownej i wystawienie nowej faktury z pozycją "kara umowna za odstąpienie od umowy przed końcem jej obowiązywania".

  • Zmiany w regulaminie spowodowane były nową ustawą i wymogami UKE, w związku z tym prawo do rozwiązania umowy powoduje naliczenie kary umownej, gdyż zmiana była spowodowana odgórnymi zmianami urzędu komunikacji elektronicznej bądź zmianą w prawie telekomunikacyjnym.

  • napisali tylko, że ty masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni (po 14 dniach już nie możesz) :/ ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem! zawsze obowiązuje okres wypowiedzenia! a to że w zBOKu piszą jak naćpani (bo przecież liczy się liczba zgłoszeń ;)) no to mamy takie kwiatki…

 25. ciekawe dlaczego w największej w polsce sieci 4g nie działa kod *125# pod którym sie sprawdza stan zaległych faktur :)

 26. Z d*py taka oferta. Dzwonili do mnie z mbanku… Taniej wychodzi kupic tablet przez internet i kupic sobie prepaidowego neta. Liczycie na osoby, ktore nie znaja arytmetyki?

 27. Chciałbym kiedyś zobaczyć statystyki sprzedaży tego typu ofert. Oprócz tej, np. statystyki sprzedaży HTC z beats audio, ipada2, samsunga galaxy tab 10.1 itp. Czy ilości liczone są w 10, a może w 100 produktów? A reklama tego ile kosztuje?

 28. kiedy poznamy nowych szczesliwcow odnosnie testowania motoroli? nie zwlekajcie prosze bo zaleglosci sobie narobicie

 29. A ja właśnie założyłem konto bez żadnego tabletu, bo takowy posiadam. Net przez rok przyda się jak nic, w tym sensie promocja jest rewelacyjna :) Jedno pytanie mam odnośnie modemu – co się z nim dzieje po 12 miesiącach? Mnie on w zasadzie w ogóle nie jest potrzebny, bo chcę używać neta w tablecie. Czy ja go muszę oddać czy coś? Regulamin Mbanku jest tak napisany, że naprawdę ciężko z niego tą informację wyciągnąć

 30. W odpowiedzi na zgłoszenie nr 37560756 przyznali Państwo, że w związku ze zmianą regulaminu, przysługiwało mi prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania pisma. Proszę więc anulować faktury, które wystawili Państwo po otrzymaniu wypowiedzenia umowy, gdyż w wypowiedzeniu jasno zaznaczyłem, że wypowiadam umowę ze skutkiem natychmiastowym w związku ze zmianą regulaminu.

  W odpowiedzi napisali też Państwo, że zmiana nie była zależna od operatora i mieli Państwo prawo naliczyć karę umowną. Informuję więc, że to rozumiem i proszę o obliczenie wysokości kary umownej i wystawienie nowej faktury z pozycją "kara umowna za odstąpienie od umowy przed końcem jej obowiązywania".

  Proszę tylko nie zapomnieć anulować faktur za dostęp do internetu, które zostały wystawione już po otrzymaniu mojego wypowiedzenia.

 31. Jak zwykle, dla nowych klientów promocja z modemem fajna, ale kolejna już firma wychodzi najwyraźniej z założenia, że o istniejących już klientów dbać nie musi i oferuje im gorsze warunki niż nowym. mBank w ciągu ostatniego miesiąca już drugi raz tak robi – najpierw ubezpieczenia komunikacyjne, teraz net. Moje OC już stracili, przychodzi najwyraźniej pora na konto. A że konto mam w mBanku wspólne z żoną, to stracą dwie pensje i trochę oszczędności. Ja tam żałować nie będę.

 32. Jestem klientem mBanku i należałem do sieci m Mobile przy mBanku,więc otrzymałem propozycję abonamentu w sieci PLAY na zasadzie przeniesienia numeru!, Umowę podpisałem 11 listopada 2011r, decyzję o przeniesieniu numeru w dniu 03.grudnia 2011r. Numer tymczasowy zablokował mój kontakt nie tylko z bankami,(hasła SMS) w operacjach do 6 grudnia 2011r. Po sprawdzeniu wreszcie konta na www. włosy Mi się zjeżyły okazuje się że w ramach przeniesienia numeru Mi się nic nie należy ! a jeszcze otrzymam w prezencie świątecznym opłatę aktywacyjną w kwocie 49 zł PLN, Byłem w sieci PLUS i mMobile gdzie numer przeniosłem z plusa,i takich dyskryminacji nie było,ani ukrytych perypetii z numerem i naciąganiem kosztów ! Jestem bardzo zawiedziony( iż za chyba karę że podpisałem umowę z PLAYem ) ja mam za umowę uiszczać opłaty aktywacyjne! nic w zamian ;/ a obowiązek opłacania coraz nowych ukrytych kosztów systemu sieci PLAY , wszelkie umowy abonamentowe w wszystkich Sieciach są promowane telefonem do wyboru czy laptopem ! w końcu macie cyrograf na 12 miesięcy abonamentowych za który JA MUSZĘ JESZCZE ZAPŁACIĆ ? tzw.aktywacja umowy ? Tylko chyba w PLAYU takie oszukańcze metody stosuje się wobec zwerbowanego KLIENTA !

 33. Wasza reklama najeżdża na ekspozycję ciekawego wideo.Nie mogę jej usunąć.Powiem krótko.Reprezentujecie przykład prymitywnego chamstwa,które nie potrafi nawet skomponować ciekawej reklamy,stosując agresywne formy co w efekcie zrażą i odsuwa potencjalnego klijenta.Tylko w Polsce firmy stosują tą agresywną chamską formę reklamy.Uwierzcie mi.W żadnym państwie a mieszkam w Kanadzie i bywam w USA/w żadnym państwie w czasie ogladania filmu nikt mnie nie zasłania obrazu prymitywną reklamą!Nie dorośliscie do kulury zachodu!Brak etyki,kultury osobistej i elegancji.Chamusie znad Wisły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości