Zmiana cennika telefonów w Play od 1 marca

Udostępnij

Mam przyjemność poinformować, że od jutra zmieniamy ceny następujących modeli:

HTC Titan

HTC Titan to smartfon z systemem Windows Phone 7.5. W oczy rzuca się przede wszystkim wyjątkowo pokaźny 4,7-calowy ekran dotykowy umieszczony w smukłej obudowie. Takie rozmiary pozwalają miedzy innymi na wygodne pisanie sms-ów, co ucieszy zwłaszcza mężczyzn o dużych dłoniach. Warto przy tym wspomnieć, że wiadomości można wysyłać do pojedynczych osób lub do określonej grupy, uprzednio zdefiniowanej. Niemal tabletowy ekran świetnie sprawdzi się podczas oglądania filmów i zdjęć. Także tych własnych, zrobionych za pomocą 1,3-megapikselowej kamery HD lub 8-megapikselowego aparatu. Dwie specjalne LED-owe lampy błyskowe w razie potrzeby doświetlą fotografowane obiekty. Aparat działa także wtedy, gdy telefon jest zablokowany, a fotografie można automatycznie zapisywać na darmowym 25-gigabajtowym wirtualnym dysku Sky Drive. Nazwa Titan dobrze oddaje solidną konstrukcję obudowy, która zrobiona jest z aluminium i przyjemnego w dotyku, elastycznego plastiku. Mocną stroną HTC Titan jest także system Windows Phone 7.5 /Mango/ w polskiej wersji. Szybkiemu, płynnemu działaniu konfiguracji towarzyszy możliwość łatwego korzystania z takich portali i aplikacji, jak między innymi: Twitter, Facebook, Outlook, Office 365, e-sklep Marketplace (z polskim interfejsem). Co ważne, konta społecznościowe użytkownika są automatycznie synchronizowane z kontaktami. Bardzo przydatna jest wielozadaniowość (ang. multitasking), która pozwala na łatwe korzystanie z kilku aplikacji i swobodne przechodzenie z jednej do drugiej. Szybkość działania to zasługa między innymi procesora Qualcomm Snapdragon MSM8255T w wersji Turbo (1.5 GHz). Wspiera on bezproblemowe działanie oprogramowania i funkcji komunikacyjnych, ale również radia, odtwarzacza MP3, kalkulatora, notatnika, alarmu i kalendarza. Z punktu widzenia użytkownika przydatny okaże się poza tym dostęp do prognozy pogody, notowań giełdowych, wiadomości i wypożyczalni filmów (HTC Watch). Smartfon umożliwia też przechowywanie notatek w /chmurze/ z wykorzystaniem Microsoft OneNote.

 

LG Prada 3.0 by LG

Projektanci Prada 3.0, nie oszczędzali na podzespołach. Wyposażenie telefonu obejmuje duży ekran IPS 4,3 cala o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Cortex-A9 1 GHz z grafiką PowerVR SGX540, 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci flash oraz aparat 8 Mpix z autofokusem i diodą LED. Telefon fabrycznie został wyposażony w system Android w wersji Gingebread. Projektanci Prady zadbali o ładną, stylową nakładkę na Androida, która charakteryzuje się czarno-białą kolorystyką.

 

Sony Ericsson Arc S

Sony Ericsson Xperia Arc S bazując na wzornictwie modelu Xperia Arc, posiada procesor o prędkości 1,4 Ghz, technologię panoramicznego widoku kamery 3D od Sony, jak również dostęp do usług Sony Entertainment Network ? Music Unlimited oraz Video Unlimited. Model Xperia Arc S ma o 25% szybszą konwersję mediów oraz o 20% szybsze wyświetlanie stron internetowych w porównaniu z modelem Xperia Arc. Klienci posiadający smartfony Xperia z 2011 roku, będą mogli dodatkowo korzystać z usług Music Unlimited oraz Video Unlimited, w zależności od ich dostępności na rynku: Music Unlimited to dostęp do światowego katalogu z ponad 10 milionami unikalnych utworów oraz do własnej biblioteki muzycznej i kanałów radiowych wolnych od reklam. Video Unlimited to źródło najnowszych hollywoodzkich hitów, ponadczasowych klasyków oraz programów telewizyjnych ze wszystkich najważniejszych studiów nagrań. Oprócz ciekawych usług rozrywkowych, nowy Sony Ericsson Xperia Arc S posiada technologię opracowaną przez Sony, a mianowicie panoramiczny widok kamery 3D. Ujęcia w panoramicznym widoku 3D można zapisać, a następnie oglądać na dużym ekranie podłączając telefon do telewizora 3D za pośrednictwem złącza HDMI. Smartfon dotykowy Xperia Arc S posiada także jasny ekran Reality Display z Mobile BRAVIA Engine, a także aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli z funkcją video HD. Dodatkowo, posiada on przetwornik Exmor R for mobile opracowany przez Sony, który wzmacnia jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu. Odbiorcy mają także dostęp do aplikacji Facebook inside Xperia podczas korzystania z serwisów społecznościowych, jak również do bogatego świata systemu Android, z ponad 250 tysiącami aplikacji.

 

HTC Sensation XL z Beatsaudio Solo

HTC Sensation XL z technologią Beats Audio jest rezultatem współpracy firm HTC i Beats. Dzięki wykorzystaniu ekranu o przekątnej 4,7 cala i specjalnej technologii optymalizacji dźwięku uzyskano przenośne urządzenie wyznaczające nowe standardy multimedialnej rozrywki. HTC Sensation XL wykorzystuje ekran o przekątnej 4,7 cala, płaską obudowę grubości 9,9 mm oraz technologię Beats Audio. Smartfon został stworzony z myślą, by zapewnić najlepszą rozrywkę z niezwykłymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi w muzyce, filmach oraz grach. Dźwięk HTC Sensation XL został specjalnie dostrojony przez Beats tak, by użytkownicy telefonu mogli słuchać muzyki w sposób zamierzony przez jej wykonawców. Zestaw HTC Sensation XL zawiera ultralekkie słuchawki urBeats, stworzone specjalnie do współpracy z profilem audio Beats urządzenia. Wbudowany mikrofon ułatwia prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk, a panel zdalnego sterowania, umieszczony na kablu słuchawek, umożliwia użytkownikom zatrzymanie lub przewijanie utworów, a także odbieranie rozmów podczas słuchania muzyki. Użytkownicy mogą również wysyłać do przyjaciół rekomendacje muzyczne i informacje o utworach za pomocą SMS-ów, wiadomości poczty elektronicznej lub przez Facebooka. Aby wykorzystać ulubiony utwór jako dzwonek telefonu lub sygnał powiadomienia, można użyć edytora dzwonków, a następnie ustawić utwór w profilu kontaktu znajomego. HTC Sensation XL wykorzystuje HTC Watch – aplikację i serwis umożliwiający, w prosty i ciekawy wizualnie sposób, zakup lub wypożyczanie szerokiej gamy najnowszych filmów i programów telewizyjnych. HTC wykorzystuje technologię progresywnego pobierania treści, która pozwala oglądać filmy bez konieczności czekania na całkowite ich załadowanie. W przypadku zakupu użytkownicy mogą oglądać wideo maksymalnie na pięciu różnych urządzeniach HTC. HTC Sensation XL wykorzystuje aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z szerokokątnym obiektywem o ogniskowej 28mm i przesłonie f2.2 oraz czujnikiem BSI umożliwiającym wykonywanie zdjęć w warunkach słabego oświetlenia. W trybie wideo HTC Sensation XL pozwala użytkownikom kręcić filmy nadające się do umieszczenia w serwisie YouTube, Facebook lub wyświetlania na ekranie telewizora.

 

Samsung Galaxy Note

GALAXY Note wyposażono w 5,3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED HD. Dzięki niemu użytkownicy będą w stanie wykonać więcej zadań, tworząc i przeglądając treści, przy minimalnej ilości przewijania i przejść ekran, o każdej porze i w każdym miejscu. Zaawansowana technologia wprowadzania danych przy pomocy wbudowanego w urządzenie rysika /S Pen/ została połączona z w pełni dotykowym ekranem GALAXY ? dzięki temu użytkownicy mogą w dowolnej chwili w najwygodniejszy dla siebie sposób tworzyć lub korzystać z treści, gdyż smartfon rozpoznaje dotyk palca i rysika, odpowiednio dopasowując swoje działania. Ekran oferuje także 180-stopniowy kąt widzenia, pozwalając na wygodne wspólne oglądanie. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości gwarantuje wygodne oglądanie prezentacji PowerPoint, stron internetowych, aplikacji i e-booków przy minimalnej konieczności przewijania i powiększania obrazu. Wbudowany w telefon ekran HD SuperAMOLED minimalizuje konieczność przełączania się pomiędzy aplikacjami, gdyż jest wystarczająco duży, aby rzeczywiście umożliwić pracę z dzielonym ekranem Funkcjonalność rysika S Pen została głęboko zintegrowana z dedykowanymi aplikacjami GALAXY Note, dając w rezultacie bogatsze doświadczenie interaktywne. Użytkownicy skorzystają na większej precyzji i kontroli treści podczas edycji lub personalizacji zapisanych nagrań wideo lub zdjęć; będą także mogli rysować i przesyłać odręcznie stworzone obrazy i notatki przez wiadomości tekstowe i elektroniczne oraz komunikator Samsung ChatON. Rozszerzając możliwości wykorzystania GALAXY Note, Samsung planuje wprowadzić SDK dla rysika S Pen, aby umożliwić programistom opracowanie zupełnie nowych aplikacji i usług wykorzystujących jego funkcjonalność. Dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz Cortex A9 i 1 GB pamięci RAM sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo szybkie, a płynny w obsłudze interfejs użytkownika gwarantuje bezproblemową pracę. Szybkie połączenie sieciowe HSPA+ 21Mb/s daje sprawne i płynne przeglądanie stron internetowych także w technologii Flash. Co więcej, umożliwia to użytkownikom oglądanie online filmów w jakości HD lub kontakt ze znajomymi poprzez platformy gier online. Samsung GALAXY Note ma również potencjał jako narzędzie dla dla firm. Partnerstwo z Juniper Networks zaowocowało klientem Junos Pulse SSL VPN, który zapewnia bezpieczny zdalny dostęp do firmowych zasobów sieciowych, umożliwiając dużym firmom i usługodawcom spełnić wysokie wymagania dotyczące bezpiecznego dostępu i autoryzacji, chroniąc dane firmowe dzięki scentralizowanej kontroli i zapewniając skuteczne wsparcie urządzeń osobistych pracowników. Dodatkowo rozbudowany klient poczty elektronicznej ActiveSync, szyfrowanie danych i możliwość zdalnego zarządzania urządzeniem tworzą z niego rozbudowane i bezpieczne przedłużenie biura.

Cennik

Zobacz więcej

128 KOMENTARZE

 1. Pomijając niewymienionego tu Samsunga C3530, to wszystkie wymienione telefony zmieniły ceny w ofertach Firma VIP i ew. Firma 150. Z pewnością ucieszy to 500k klientów biznesowych, ale co z resztą abonentów? :f

   • Ja się tylko zastanawiam gdzie oni te telefony kupują ? Może lepiej kupować w Media jeszcze rabat dostaną a tak Note na kartę 2799 a bez promocji 2919 w Media 2399.

    • jahu bredzisz, byłeś na PW? Byleś. Były pytania odnośnie tej kwestii? Były. Inaczej telefony kupuje operator a inaczej firma z sektora dystrybucji rtv/agd.

     • KOLEKTYW ja niestety nie byłem i niewiele informacji wypłynęło do nas. Wiem tylko tyle, że na własną rękę można zdobyć telefony w dużo niższych cenach. Niestety opłaca się to zazwyczaj przy 4-5 sztukach bo transport jest drogi.

      Wiesz kiedyś ktoś się tutaj ze mną sprzeczał, że na RTV jest niska marża. Zgoda tylko jak widzę, że za granicą często gęsto można dostać dany model nawet 400 zł taniej (jw. transport) to przecież w hurtowniach powinien krążyć w jeszcze korzystniejszych cenach.

      Poza tym jest wiele rodzajów umów i operator, a w szczególności sklep wcale nie muszą być właścicielem sprzętu (może on jedynie znajdować się na ich pułkach) ;)

      • jasne zgadza się, jest wiele możliwości zakupu telefonu w x ilościach sklepów. Pamiętajcie, iz dla Nas to jest proste: sru idę do MM tam htc tańszy o 300 zł i podnosimy krzyk: O boże jak drogo. W przypadku operatora jest inaczej. Może warto najpierw poznać argumentację operatora a potem wyrokować. Ja poznałem argumentacje tych osób zajmujących się telefonami i ich cennikami – uznałem je za rzeczywiste.

       • Ja poznałem dwie argumentacje. Jedna brzmiała "kup na allegro" druga "są różne źródła".
        Tylko ta druga może być w wiadomy sposób odebrana.

        Zdaję sobie sprawę, że z boku wszystko tak prosto wygląda.

         • więc niech P4 zacznie się zaopatrzać w telefony w MM. wszyscy powinni być zadowoleni :)

          a prawda jest taka, że klienta końcowego nie powinno obchodzic skąd oferenci biorą swoje słuchawki dopóki jest to legalne źródło, klienta końcowego powinno obchodzic kto ma taniej… bo dlaczego klient ma dopłacać za nieudolność operatora?

          • facet, jeżeli nie chcesz to nie kupujesz. Wolny rynek. Operatora też może nie obchodzić skąd masz telefon.

          • no jednak wydaje mi się, że dobrego operatora powinno to obchodzić :) olewanie klienta to najszybsza droga do utraty klienta.

          • gdzie masz tu olewkę, klient chce kupuje, nie chce nie kupuje. Wolny rynek.

          • no Twoja argumentacja tak wygląda: "nam nie zależy żebyście u nas kupowali – wony rynek, idzcie gdzies indziej"…

          • a kto Tobie każe kupować w PLAY? Ja? Nie. kupuj tam gdzie chcesz.

          • przepraszam, ale to ty nie rozumiesz. Pieklisz się, iż jest drogo a nie kupujesz tam gdzie jest drożej.
           Pi przez drzwi.

          • Czytam tą dyskusję i zastanawia mnie jednak coś…jeśli poważnie nie rozumiesz o co chodzi to mi przykro, jeśli natomiast udajesz, to pytanie po co?
           Zgadzam się z Hesss'em i dziwi mnie, że Ty rzucasz się na ludzi z argumentami zupełnie nie rzeczowymi.
           Tak duży odbiorca telefonów jak Play powinien mieć na tyle atrakcyjne ceny, żeby konkurować na tej płaszczyźnie z innymi operatorami a nawet MM i innymi tego typu podmiotami, a tak nie jest jak spojrzysz na ceny aparatów.

          • Bzdura! Play nie jest dużym odbiorcą telefonów. Przecież to operator lokalny i nie może konkurować z TM czy Orange. Jeśli np taki Orange zamierza zakupić telefony to robi to pewnie dla całej grupy.

          • bredzisz, mówisz o czymś o czym nie wiesz. PLAY nie jest dużym biorcą telefonów. dużym jest T-Mobile, Orange, Vodafone ale nie PLAY.

          • Kolego KOLEKTYW to może przedstaw w dwóch zdaniach wiarygodną argumentację P4 odnośnie zakupu telefonów, zamiast przekazywać swoje irytujące wypowiedzi na temat wolnego rynku!

          • proszę bardzo: dostawy telefonów do danego operatora włącznie z negocjacją mogą trwać nawet kilka miesięcy, wiekszy operator typu Orange może pozwolić sobie na więcej i z nim będą sie liczyć PLAY jest b. mały i z nim nikt nie będzie się liczyć. Kwestia nr 2: kursy walut i wahania cen. Kwestia nr 3: czynniki przyrodnicze typu tsunami- to rażąco wpływa na cenę podzespołów jak i czas dostarczenia telefonów do magazynu operatora.

          • Czyli tsunami dotyczy tylko Play, a innych operatorów nie :) ciekawe podejście. Czas negocjacji nie jest żadnym argumentem, bo jeśli się firma zna na negocjacjach i chce to da radę zrobić to w rozsądnym czasie, dotyczy to w takiej samej skali każdego z operatorów. Ilość telefonów to inna sprawa, ale dajesz przykład Orange i T-mobile, niedawno była to Era i jakoś dawali radę, a poza tym masz jeszcze Plusa. Nie wspomnę, że na rynku są dostępne telefony poza sieciami. Wyjaśnij mi proszę jak to się ma, że cena w sklepie, czy to stacjonarnym czy internetowym. często jest taka sama, nieco wyższa, a nawet niższa(!) od operatora (oczywiście biorąc 24miesięczny cyrograf).
           Mam nadzieję, że masz jeszcze jakieś argumenty, bo te są delikatnie mówiąc… kiepskie.

          • czytaj całościowy: Orange jest większe i dostaje wiesze upusty przy zakupie nawet np. jak jest tsunami. Operator ma inny czas dostawy niż np. sklep internetowy. Sklep typu EURO RTV AGD dużo szybciej dostaje telefony i według innych stawek. Ja siedzę dłużej w tej branży i wiem o czym się mówi.

          • Czy wiesz o czym, iż jest kilka kolejek po dany model:" kolejka operatorów, niezależnych dystrybutorów itd.

          • …nadmienię tylko, że porównanie cen słuchawek między operatorami też daje wiele do myślenia… i jakoś mi się nie chce wierzyć, że zaglądałeś w papiery Play – kwestia cennika zakupu telefonów, no chyba, że same słowa łatwo mogą Cię przekonać… i można je uznać za wiarygodne i rzeczywiste… no ale…

          • nikt z klientów nie ma takiej możliwości, porównaj: il. minut w abo, przelicznik, wielkość operatora, chęć do współpracy producenta/dystrybutora, kurs waluty, wielkość dostawy.

       • @K.O.L.E.K.T.Y.W. ludzi to wielkie g… obchodzi ile kosztują Play telefony (w tym mnie). Niech nie mydlą ludziom oczu, że sprzedają tylko abonamenty, że telefon to tylko dodatek, bo w takim wypadku we wszystkich salonach przez jakąś dziwną pomyłkę na większości ścian wiszą atrapy telefonów.

        Niech Play stanie twarzą w twarz z faktem, że pozostali operatorzy zaczynają doganiać Play ofertą, a nie się broni, że ma drogo. Ja sądzę, że telefonów sprzedaje więcej, niż MM/ME i każdy inny sklep high-tech.

        Ja naprawdę, broniłem Play, bo zmienili sporo na rynku, bo wprowadzili 29gr, bo wprowadzili internet w abonamentach, bo usmartfonowali Polskę, ale ceny telefonów to w tej chwili porażka. Upokorzenie. Żałość. Tragedia. Wstyd.

    • Jahu, Marcin kiedyś odpisał na te "zarzuty"… Sieci nie zależy na detalicznej sprzedaży telefonów, bo oni na tym nie zarabiają, stąd wyższe ceny. Sieć zarabia na abonamentach, kartach, na wygadanych minutach, wypisanych smsach, na megabajtach, które klienci nabiją, ale nie na tym, że ktoś im przyjdzie do salonu i kupi u nich sam telefon tylko dlatego, że u konkurencji jest drożej. To nie ten biznes :)

 2. porażka na maxaaaaa od 2miesięcy czekam na jakąś obniżkę i sensowną cenę za niezłą słuchawkę alby móc przedłużyć umowę-> a tu lipaa;/ Przechodzę chyba na fresha

  • 5 Marca Heyah wprowadza taryfę nowa Heyah, a 30 marca T-Mobile najpóźniej wprowadzi nowe cenniki smartfonów, może warto poczekać ?

 3. O WIELKI PLAY!!!!
  Dziękujemy Ci za tak wielką wspaniałomyślność…..

  Zawsze wierni klienci.
  ;]

 4. Może jak wprowadzą za jakiś czas nowe taryfy i dla tych co będą chcieli to dostaną połowę minut to może wtedy telefony trochę potanieją ja jak brałem abonament to właśnie taki był i właśnie w nim wziąłem wave s8500 za 249 zamiast chyba 499 (longplay 69 telefon za 59zł/msc) za 3 miesiące gdzieś będę mógł przedlużyć umowę bo za 6 się kończy i tym razem biorę abo 45zł telefon z abonamentu sprzedam za jakieś minimum 400zł np. nokia 500 a potem sprzedam swojego htc desire z i kupię galaxy s II nowy/używany to chyba jest najlepszy wybór w abo dostanę 205 minut i to mi starczy bo wykorzystuje 60 bardziej zależy mi na necie 1gb niż na minutach gdybym miał mniej to bym dokupił sobie jakiś pakiet sms do tego i była super oferta :)

 5. Oferta dla rozgarniętych inaczej :/ . W Wielkiej Brytanii w Orange są tańsze telefony. Opłaca się lecieć i kupić !

 6. Suuuper promocja tych słuchawek. Ceny dla normalnych klientów takie same jak dziś. Właśnie kończy mi się umowa w marcu, to chyba "nie"skorzystam z tego ekstra bonusu. Chyba należy zmienić operatora, bo Play coraz bardziej robi z nas idiotów.

 7. Odnośnie cen telefonów kupowanych przez operatora (podobno musi kupować drożej niż np MediaMarkt) do proszę zajrzeć sobie do Plusa. Galaxy Note w abonamencie 39,90zł jest za 1579 zł a w abo 79,90 za 959zł. Takich przykładów jest więcej. Macie najdroższe ceny telefonów w Polsce. Play, już kiedyś o tym pisałem, wywalcie swoich handlowców albo przestańcie zdzierać z nieświadomych klientów. Świadomi na pewno tego nie kupią. Róbcie tak dalej, a zaraz te 70% to będzie odpływ Klientów od Was.

 8. Obecnie jestem w innej sieci niż Play, właśnie mi się skończyła umowa, a ze względu na średnio ciekawą ofertę przedłużającą mój byt w tejże sieci zainteresowałem się innymi operatorami, w tym Play. Od 2-3 tygodni poczytuję oferty operatorów, a także natrafiłem na tego bloga. Przyznam, że o ile oferta minutowo-cenowa jest atrakcyjna to ceny telefonów są z kosmosu. Skoro jest wszem i wobec ogłaszany coraz to większy udział w rynku, najlepszym przykładem jest konferencja w Barcelonie, to dlaczego tak duży operator jak Play nie może wynegocjować dobrych cen telefonów? Jak to może być tak, że cena pewnych telefonów (nie ukrywam, że chodzi mi o te bardziej zaawansowane) z 2-letnim z abonamentem +/- 100zł/mc, jest podobna do tych zakupionych bez 24-miesięcznego cyrografu. Abstrahując od cen to ciekawi mnie dalej jak to jest z tym zasięgiem, niby największy (nadajniki Play, do tego umowa z Plus i Orange), ale nadal ludzie, chociażby na tym blogu, narzekają na jakość rozmów i zasięg.

  • Kolego jak przyłączysz do Play to zrozumiesz o co chodzi z tym zasięgiem. Teoretycznie jest. Praktycznie nie zawsze. No i nie daj Boże żebyś się przemieszczał, bo wtedy to jest porażka.

 9. Ja dziś swojej drugiej połówce przedłużyłem umowę, bo nie zamierzam się bawić w 4 operatorów, ale generalnie kiedyś przy przedłużeniu był rabat 10% na drugi numer, już go nie ma, 3/4 telefonów nie ma w ofercie. Wpadam do salonu pytam o Wildfire S i SE Neo V – chyba nie muszę mówić, że obu nie ma.
  Moja umowa się kończy za rok i jeśli będzie ta sama sytuacja tylko w wyższej półce telefonów to bez mrugnięcia okiem przełażę na fresza lub umowa bez telefonu. W głupim euro nawet przepłacając te 200 PLN rozłożę płatność na 24 m-ce a i tak wyjdę na tym lepiej niż u was. Generalnie Bieda z aparatami totalna, a gościowi w salonie głupio na maksa, że pytam o 4 modele i jest w stanie mi wyjąć jeden.

  Podsumowując : dwa abonamenty po 85 PLN sztuka i nie jesteście w stanie zaproponować średniej klasy telefonu za mniej niż 300 PLN. I proszę mi nie pisać, że jest w cenniku – może jest ale nikt fizycznie nie widział sprzętu. To samo w sklepie internetowym : jakby wprowadził filtr TELEFONY DOSTĘPNE to nie było by co pokazywać na stronie.

  • A sobie jeszcze odpowiem na moje wypociny, bo jak se pomyślę to mi ciśnienie stoi w górze.
   Może wszystkim da to coś do myślenia :

   jakieś 5 lat temu w erze brałem w taryfie za 80 PLN/m-c na 2 lata za 539 PLN Sony Ericsona K750.
   Do dziś pamiętam, że na pudełku cena była ponad 2 100 PLN. Więc zobaczcie ile w takim abonamencie było zniżki na telefon. Ten galaxy note właśnie powinien być za jakieś 500-600 PLN w abo 85 PLN/m-c. Tu wyraźnie widać jak ceny minut spadły a w zamian dymanie klienta na cenach telefonów poszło do góry pod niebiosa a w PLAY przebiło atmosferę.

   Do przemyślenia

   Pozdro

 10. Dokładnie tak. Telefony widma. Właśnie z tego słynie Play. No i z zasięgu ;-) I z wysokich cen telefonów. Na całe szczęście kończy mi się umowa za 5 tygodni :) Note z plusa za 959zł mi pasuje :) Za 2099 w Play- NIE.

 11. Ja się może odniosę do SE arc S: w plusie przy przejsciu w abo 99,99 dostępny jest za 19 zł a w PLAY przy przecenionym AllIn MAX 115 też 19 zł z tym że powiększone o 700 = 719 zł!! …

  Hello… jaja sobie robicie? Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu zamieszczanie takich news-ów typu "Zmiana cennika.."

 12. Ostatnio wpadł mi w ręce cennik Orange. Oferta nawet da się przeżyć, ale ceny słuchawek rewelacja (mam na myśli abo w okolicy 100 pln). T-Mobile też całkiem dobrze wypada, Media Markt daje radę, ba nawet Saturn też (o Alledrogo nie wpsominam). A Play ceny ma kosmiczne. Może ponegocjować Wam trochę ceny u dostawców, bo to co w tej chwili propnujecie to lipa straszna.

 13. Masakra jakaś!!! zenada te zmiany cen, lepiej dajcie Samsunga S8600 Wave 3 w dobrej cenie dla przedłużających umowe, bo wielu klientów stracicie w tym roku. Ceny telefonów są za wysokie w Play !!!

 14. Dajcie juz ludzie na luz-ja po części znam prawde dla czego te telefony sa takie drogie.Jezeli kłamie niech pan Gruszka mnie sprostuje.P4 w swojej strate
  gii wymyslił sobie zeby sprzedawac tylko abonamenty cos na wzor USA i wlawnie o to chodzi zebyscie ludziska kupowali w saturnach mm czy innch rtv.To jest fakt ze abonamenty maja swietne a te bez słuchawek to juz kosmiczne prawie ale nie wszyscy tak chca i dla tego czsami cos tam w promocji wrzuca (SE NEO V- cena byla ok) pozdrawiam wszystkich

 15. 18 miesięcy temu kiedy brałem w play SGS to w euro rtv agd kosztował 2400 w play dostałem go za 399 w abonamencie swobodny internet 3 za 89pln zobowiązania. Dziś galaxy note w euro jest po 2399 ale w play trzeba zapłacić 2099 przy podobnym zobowiązaniu 85pln
  Czemu teraz takich cen nie ma :/ dają tylko marne minuty a do tego jeszcze 1GB mniej gdzie to starcza ledwo na 2 tygodnie

 16. przeciez zawsze mozna wprowadzic 2 oferty. jedna z tanim telefonem a malo min i esow jakis tam pakiet z netem. w drugiej niech daja duzo min itd. a telefon drozszy i bedzie gitarka :D ehehe ale takie rzeczy tylko w MM ehhe

  • Taka oferta by była dobra dla ludzi którzy miesięcznie dzwonią do 60 minut +potrzebują 1gb i jakiegoś pakietu sms jak coś jak ja :)

   • U magentowej konkurencji jest takie coś. Smartfony dużo taniej ale na minutach obcinają. Dla tych co dzwonią mniej jest to ciekawe mają fona na raty.

    • Czy ja wiem tam za 39,90 mam mniej minut bo 120 i marne 250 mb kiedy w play przy przedłużeniu dostanę 205 minut i 1gb za 45 do tego mam zasięg 3g w swojej miejscowości +minuty wymienne na sms w stosunku lepszym niż 1:1

     • sa rozne potrzeby i rozne oferty. sam sie zastanawialem nad oferta smartfonowa w tmobile ale az takim gadzeciarzem nie jestem i zostalem we freshu ;)

 17. masakra mam All Inclusive Max i NOTE kosztuje 1779 i jak bym chcial sobie dac RePlay All Inclusive Max to jest ta sama cena 1779 super;/ mam all Inclusieve 115 brałem go z mysla ze po skonczonym abo dostanie mi sie jakis fajny telefon choc ze 200zł taniej niz jak bym brał nowa oferte..

 18. ale zmiany… lepiej sie postarajcie o dostepnosc neo v!! wszyscy go maja tylko nie Wy… obnizcie ceny innych telefonów to nie bedzie takiego parcia na neo v. 2-3 tygodnie tak mi powiedzieli konsultanci- tyle trzeba czekac! no kurna… bez przesady

 19. Ale lipa, 23 marca kończy mi się umowa, za takie ceny telefonów, nie ma szans na przedłużenie umowy. W tym roku zmienią reklamę na 10 przenoszących numery 7 odchodzi z PLAY.

 20. Do maja mam 2 telefony w T-mobile, poszedlem do Play, Pan mi dal oferte i wszystko super, ale po przedstaweniu cennika telefonow tylko sie usmiechnalem i podziekowalem – to nieporozumienie, zeby przy abonamenie ok 100zl przyzwoity telefon kosztowal 1000- 1500pln, w Erze za abonament 100zl dostalem Iphone za 399 – 2 lata temu, w playu 1800 :)

 21. Żenada przez WIELKIE "Ż". Do niedawna byliście moją ulubioną siecią. Firma, rodzina – wszystkich przeniosłem do Was. Mieliście atrakcyjne oferty i dobre ceny na słuchawki. Ale to co się aktualnie wyprawia jest śmiechu warte. Do pewnego czasu topowe telefony typu HTC HD2, SGS (oczywiście topowe, jak na tamte czasy) można było kupić u Was za 400-700 zł przy abonamencie rzędu 70-100zł. Obecnie za topowy aparat, którego zakup de facto kosztuje Was podobnie, co powyższe modele kiedyś, trzeba położyć 1200-2200zł. Sorry, ale Note w abo AI max 85 oferowany jest za 2100zł czyli 100-200zł taniej niż w popularnych sklepach…. to jest żałosne. Skoro Plus potrafi zaoferować Note za 799zł przy abo 79,90zł… wybór będzie oczywisty. W Orange jest niewiele drożej ale i tak dwa razy taniej niż u Was. Jedna umowa została już wypowiedziana, jeśli w najbliższych tygodniach nie nie zmieni się w tym temacie… z przykrością rozstanę się z Wami i zabiorę "swoje" 8 numerów do konkurencji. Takie życie, szkoda tylko, że nie potraficie docenić klientów.

 22. Narzekamy na ceny telefonów, natomiast oferta minutowa jest dobra co bardziej przedsiębiorczy wezmą telefon za 1 zł byle jaki sprzedadzą go oraz swoją starą słuchawkę dołożą 200 zł i będą mieli swój wymarzony telefon. Polacy mają talent do takich kombinacji – o których w cywilizowanych krajach nikt by nawet nie pomyślał.

  Play mobilizuje nas do działania.

  • tak, tylko co z tych minut i esow. na blisko 100 komentarzy niemal wszyscy chca tanszych sluchawek a nie wiecej gadac przez telefon. chyba wniosek sam sie nasuwa ??

 23. Dokladnie, sam sie zlapalem na tym ze chcialem wziac wyzszy abonament tylko po to zeby miec tanszy telefon a minut tyle nie potrzebuje. Po porownaniu z konkurencja wyszlo, ze liczac telefon i abonament na miare moich potrzeb konkurencja wychodzi taniej. Mam telefon firmowy w Tmobile a prywatny w play, myslalem ze przeniose firmowy do play, ale raczej zrobie odwrotnie bo zbankrutuje na sluchawki.

 24. przeglądając oferty (z naciskiem na tańsze telefony niż na więcej minut) generalnie sytuacja na rynku obecnie wygląda tak: Orange (np. SE Xperia Arc S za 49 zł w abo 70 zł na 3 lata), potem T-mobile, potem długo długo nic i Play z Plusem

 25. Mam wrażenie że Play ma mnie za debila. Telefon, który w sklepie kupiłem za 2350 zł (nówka z gwarancją 2 lata, niesieciowy) w Play z abonamentem jest za 2550 zł. Są debile co to kupują ??

 26. Kiedyś napisałem że Play dołączył z ofertą do W3. Teraz niestety Wielka Trójka zostawiła Play daleko w tyle (pod względem oferty, dostępności i cen telefonów) i zobaczycie co się będzie działo w najbliższych miesiącach. Play straciło dla paru złotych to co dla firmy jest najważniejsze, dobre imię i sympatię klientów. To dużo więcej niż zyskali. Zanim się zorientują, będzie za późno. Mam wrażenie, że już jest dla nich za późno. Przykre to, bo kiedyś Play był fajną firmą. Teraz jest firmą bezczelną, pazerną i arogancką i próbującą wydoić klienta jak tylko można.

 27. Widzieliście nowy cennik telefonów w t-mobile – rewelacja?
  Przykład ARC S za 1 zł w abonamencie 69 a w playu przy przedłużeniu 1069 w abonamencie replay all inclusive max 65.

  Play to żenada – w kwietniu koniec umowy a tutaj żadnej oferty od nich nie widzę.

 28. Właśnie zakupiłem u konkurencji Galaxy Note tysiąc zł taniej, niż proponował mi Play w podobnym abonamencie (ok 100zł/mc). Bye Bye Play'u po 4latach… bez żalu z mojej strony

 29. Znajomy chciał przejść z Orange do Play. Wybrał abonament za 59 zł i samsunga wave s8500, niestety tej słuchawki aktualnie brak, ok, przecież reklamowali niedawno SE Xperia neo V, no ale tej tez brak. Po takich cyrkach odpuścił sobie Play.

 30. W Polsce telefony są bardzo drogie i to u wszystkich operatorów bez wyjątków. Zacznijcie protestować – może to zmusi W4 do obniżek – oni po prostu po pierwsze są bardzo pazerni a po drugie słabo negocjują ceny z producentami…

 31. Przyszła mi teraz do głowy taka promocja – namów znajomego na przeniesienie numeru do Play a dostaniesz przy przedłużeniu umowy rabat na wybrany przez Ciebie telefon w wysokości 300 zł…

 32. Ta promocja to jest kłamstwo bo cena np cena Xperi arc s się nie zmieniła.
  Chce przedłużyć umowe z play więc interesuje sie tym telefonem juz od jakiegoś czasu i cena nie uległa żadnej zmianie przy abo all inclusive max 115/95 wcześniej telefon kosztował 719 zł(pomijając to ze to cena z kosmosu) i teraz po zmianie cennika i tez tyle kosztuje czyli całe 719 zł gdzie tu zmiana.
  Żałosna siec powoli mam jej dosyć , nic poza suche minuty nie oferują tak się traktuje ludzi którzy są u was od początku istnienia sieci.

 33. Mnie kończy się umowa jutro. Ciekawsze telefony "chwilowo niedostępne" konkretnie od kilku tygodni. Nie wiadomo co robić, czekać czy uciekać z Play.

 34. Uciekać bo gorzej tylko będzie nic lepiej.
  Poza tym ja się ciesze wychodzi powoli jaki to play wspaniały jest lada chwila i każą sobie za wszystko ekstra płacić nawet za samo bycie u nich ŻENADA!
  Panowie i Panie przeciez trzeba temu pajacowi kase za reklame dać

 35. Dostalem propozycje od Play na przedluzenie za49,99,mialem za29zl,odpisalem ze za drogo
  Dostalem odpowiec od Pani Agnieszki Szydlowskiej
  ze nie to prosze miesieczne wypowiedzenie
  Tak maje klienta w d….,nie zalezy im na nikim
  Takich ma pracownikow Play
  Mysle ze nie dlugo Play wraz z pracownikami
  Przy takiej dbalosci o klienta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości