PLAY w gronie Top Employer 2012!

Najpierw tak oficjalnie, bardzo poważnie i super profesjonalnie dla mediów:

 

P4 Sp. z o.o. nagrodzone certyfikacją Top Employers Polska 2012

P4 Sp. z o.o. jest jedną z 32 organizacji, które w tym roku otrzymały tytuł Top Employers Polska 2012. Jak wykazało niezależne badanie Instytutu CRF firma P4 Sp. z o.o oferuje swoim pracownikom wyjątkowe warunki pracy.

Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, właśnie ukończył tegoroczne badania nad polityką i praktykami HRM polskich pracodawców. P4 Sp. z o.o. jest jedną z niewielu organizacji, które otrzymały certyfikat Top Employers Polska 2012.

Zbadane organizacje oceniono, posługując się następującymi kategoriami: świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz kultura organizacyjna firmy. Certyfikat Top Employers Polska 2012 przyznano tylko tym organizacjom, które spełniły surowe kryteria badania. Organizacja P4 Sp. z o.o. uzyskała szczególnie wysokie wyniki w obszarze świadczeń dodatkowych i warunkach pracy i szkoleniach i rozwoju.

Magdalena Kusik, Country Manager Top Employers Polska: ?Wyjątkowa polityka i praktyka HRM polskich Top Employers pokazuje, że ich priorytetem jest zarządzanie talentem. Pracownikom oferuje się nie tylko to, co interesuje ich w danym momencie, ale również to, co pomoże im przygotować się do następnego kroku w swojej karierze wewnątrz firmy. Top Employers Polska 2012 jasno pokazują, że doceniają swoich pracowników i dbają o nich.

Małgorzata Bartler, dyrektor departamentu zarządzania zasobami ludzkimi w firmie P4 Sp. z o.o. potwierdza to stwierdzenie. ?W firmowym intranecie każdy pracownik może znaleźć odpowiednie dla siebie szkolenie, zarówno z zakresu merytorycznego, jak i tzw. miękkiego, jak przygotowanie i wygłaszanie prezentacji czy asertywność. Szkolenia są prowadzone przez trenerów wewnętrznych oraz zewnętrznych partnerów, uważnie dobranych pod kątem określonych tematów rozwojowych. Zasadą jest, że każdy może się zapisać na wybrane szkolenie. Ważną wskazówką jest wynik rozmowy oceniającej, którą raz w roku pracownik odbywa z przełożonym. Ocenie podlegają więc także kompetencje, a nie tylko realizacja twardych celów biznesowych. W trakcie takiej rozmowy wspólnie opracowywany jest krótko- i długookresowy plan rozwoju. Ponadto w firmie funkcjonuje system szkoleń wspomagających, prowadzonych w formie e-learningu tematycznego.?

Więcej informacji o Instytucie CRF, badaniu i wynikach firmy P4 Sp. z o.o. można znaleźć na www.topemployers.pl.

ufffffff

A teraz tak prywatnie od siebie…

Kiedy przechodziłem z pomarańczy do PLAY wszyscy pukali się w czoło. Ta firma ma 16 nadajników, to bez sensu, padnie 3 miesiące po starcie. Nawet mój headhunter powiedział : „Panie Marcinie to taki fajny i głośny projekt na rok”. No i ja tu już 5 lat nawijam a firma rośnie, rozwija się, zatrudnia mnóstwo ciekawych osób i rynek to widzi i docenia. Co dwa tygodnie mam krótkie spotkania z nowymi pracownikami. Czuję i widzę pasje, emocje i ciekawość. Lubię to!

Ta dziewczyna w sukience w kwiaty to nasza naczelna HaeRówka, Małgosia Bartler. Na zdjęciu również Monika Stołowska (bez okularów a szkoda), piękny jak zawsze, nasz naczelny strateg Jacek N. Obok Gosi uśmiechają się Kasia Kwiatkowska i Monika Krawiec. W tle Daniel Giejbatow i Rafał Salamonik ze szkoleń. No elita jednym słowem.

Komentarze

 1. Adam pisze:

  100 lat ,100 lat ……Wszystkiego Najlepszego z okazji 5 urodzin. Raportuj

 2. gdzie te urodziny pisze:

  tyle promocji na te 5 urodziny nie wiadomo w czym wybierać ha ha ha Raportuj

  • Adam pisze:

   Promocji nie będzie.

   "Wygląda na to, że Play nie będzie już tak agresywny jak dotychczas. Pytany przez nas, czy w tym roku sieć nadal ostro będzie obniżać ceny, Joergen Bang-Jensen odpowiedział: – Będziemy bardziej pracować nad zyskownością."
   cały atykuł z gazety prawnej: wywiad GP Play
   . Raportuj

  • Gormar pisze:

   Nie chcieli przesilać swoich pracowników wymagając od nich innowacyjności :(.
   W takim Orange to niemal obóz pracy, gdzie nowe promocje pojawiają się przynajmniej raz na miesiąc :).
   Chociaż aż tak częste zmiany oferty mają wiele wad.

   Jak nie będzie żadnych sensownych zmian w PF do momentu kiedy w T-Mobile ponownie pojawi się podwójne doładowanie to przynajmniej dwa numery (swój i partnerki) tam przeniosę. Za około 10 złotych miesięcznie będę miał rozmowy w T-Mobile i na stacjonarne praktycznie nieograniczone. Teraz na dzwonienie do Play i na stacjonarne wydaje "nawet" 15 złotych miesięcznie. Tanio to już było :( Raportuj

 3. Adam pisze:

  "Kiedy przechodziłem z pomarańczy do PLAY wszyscy pukali się w czoło. Ta firma ma 16 nadajników, to bez sensu, padnie 3 miesiące po starcie. Nawet mój headhunter powiedział : „Panie Marcinie to taki fajny i głośny projekt na rok”. No i ja tu już 5 lat nawijam a firma rośnie, rozwija się, zatrudnia mnóstwo ciekawych osób i rynek to widzi i docenia. Co dwa tygodnie mam krótkie spotkania z nowymi pracownikami. Czuję i widzę pasje, emocje i ciekawość. Lubię to!"

  Denerwują mnie takie przemądrzałe osoby. Ciekawe co byś pisał, mówił jak by tak sie stało, że firma rzeczywiscie padła. Teraz to smiejesz się. Włąśnie Polacy to POje… ludzie. Zamiast cieszyć się, że miałeś szczęscie to nabijasz się z innych osób, które pomyliły się. … Nie wiem po co te cytaty… Napisz jeszcze, że masz w nosie klientów – biedakow play bo zarabiasz kilkanascie koła, jesteś bogiem i w ogóle.. Raportuj

 4. Tomasz pisze:

  Pracownikom gratulujemy warunków a firmie sukcesu.
  A teraz co Ci pracownicy i zarząd P4 (bo to w pewnym sensie też pracownicy) proponują dla uczenia tego sukcesu i 5 urodzin??
  Znowu nic??
  Jaka szkoda. Ale może się mylę. Dzień długi (i ciepły ma być ponoć)

  Raportuj

 5. ObiWanKenobi pisze:

  Proszę nie róbcie żadnej promocji na 5 urodziny, pomożecie mi tym wybrać operatora na kolejne 2 lata Raportuj

 6. vbc pisze:

  play na czele z marcinem pewnie zdzieraja naklejki w sopocie i dlatego tutaj taka cisza:) haha Raportuj

 7. kfuliusz pisze:

  jeszcze chwila a zniknie 60zł za przejśćie do fresha :) dadzą minuty po sieci :) Raportuj

 8. anal i ty k. pisze:

  Jak to nic ? na urodziny jest certyfikat :p Raportuj

  • Gormar pisze:

   A gdzie go można pobrać aby wydrukować ;).

   Może powinni wydawać swoim klientom certyfikaty informujące o stażu. To jest jakaś innowacja ;). Raportuj

 9. Gratulacje za uzyskania certyfikatu, oraz wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin ! Kolejnych lat ! oraz następnych 7 milionów klientów w przyszłym roku !

  Szkoda tylko że nie ma jakiejś urodzinowej promocji :( Miałem nadzieję że dziś przedłużę umowę, z jakimś fajnym upustem na telefon :(

  Ale cóż, nie można mieć wszystkiego :) Raportuj

  • Michał Różycki pisze:

   szczerze powiedziawszy tez na to liczyłem… no nic trudno… poczekam na neo v o ile sie pojawi :) Raportuj

   • ja zrobiłem mały risercz :) biorąc telefon w saturnie itp sgs2 1850zł na raty 24×0% i abonament All Inclusive 59 bez telefonu 12m. wychodzi coś około 115zł za miesiąc. jedyny minus to 250mb transferu.

    Ale poważnie zastanawiam się nad tą opcją. A jeśli ktoś ma odłożone pieniążki to sgs 2 można już kupić za 1500zł na allegro. To samo się tyczy wszystkich Hi-endów.

    Raportuj

 10. me&me pisze:

  Widze ze nie tylko ja od rana czekam na jakąś promocje od play hehe Raportuj

 11. Patryk pisze:

  Ludzie, czy wy żyjecie tylko tymi promocjami?
  Czy każdą rocznicę ślubu trzeba świętować?
  Mi kończy się umowa dopiero w sierpniu, więc osobiście bym wolał, żeby właśnie wtedy jakaś się pojawiła.
  Komuś innemu kończy się w listopadzie i on również takową by chciał, a ktoś jeszcze inny chce nabyć tel. teraz, więc zapewne też chce promocji. Idąc waszym tokiem rozumowania, promocja powinna trwać cały rok, wspierając wszystkie święta państwowe i kościelne, telefony (wszystkie) za złotówkę, a rozmowy za "grosz".
  Marcin niech pracuje charytatywnie, jak i reszta pracowników P4.
  Raportuj

  • Piotrek Świtała pisze:

   no właśnie… czy jak Wy macie urodziny to rozdajecie prezenty wszystkim znajomym czy wrecz odwrotnie dostajecie od nich?

   byc moze ze po okresie wakacyjnym beda nowe oferty bo maja sie MTRy obnizyć. a jak nie to na pewno beda na poczatku przyszlego roku bo MTRy sie wyrownaja do wszystkich i zacznie sie nowa wojna cenowa ;) poczytaj https://biznes.interia.pl/biznes.interia.pl/news/oRaportuj

   • divhashmorex pisze:

    Wojny Cenowej to już nie będzie, chyba, że w3 (lub w4) zaczną wojować, "kto da drożej". A obniżki stawki do Play do stawki takiej jak dla w3 należy spodziewać się (optymistycznie – drugi kwartał 2013; realistycznie – druga połowa 2013; pesymistycznie – 2014) dużo po czasie. Raportuj

 12. ajax pisze:

  To nic z okazji 5 urodzin?Żadna nowa taryfa?żaden pakiecik?bida z nędzą:(
  trzeba się rozejrzeć gdzie tu przenieść numer.
  Raportuj

 13. Konsultant pisze:

  Kategorie oceny firmy P4: "świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz kultura organizacyjna firmy."

  Jestem konsultantem 3 rok w tym czasie otrzymałem 1 podwyżkę czyli zarabiam troche wiecej niż minimalna krajowa wiec nie dziwi mnie że "świadczenia podstawowe" w tej firmie są nisko oceniane.

  Jeżeli chodzi o rozwój kariery to naprawde przeprowadzanie rekrutacji wewnętrznej i zatrudnianie osoby z zewnątrz jest wrecz genialnym posunięciem gdyż trzeba taka osobę uczyć a nie raz zdarza się ze ktoś taki sprzedawał traktory albo sprawdzał tabelki ile proszku do prania zamówiły firmy :)

  Mowa o kulturze?? "kultura organizacyjna firmy" czegoś takiego chyba nie ma, regionalni sa bogami jeżeli jednego dnia i nie daj boże następnego będą "zerówki" mimo odwiedzin klientów (bramka przy wejsciu liczy) to zaraz wpadaja na chore pomysły jak zwiekszyć sprzedaż "Marcinie co musisz zrobić by zwiękrzyć sprzedaż i zrealizować swój oraz salonu plan" nie można wytlumaczyć ze nie ma ludzi bo są ale gapie.

  Proszę mi powiedzieć czy lubicie gdy jak tylko wejdziecie do salonu PLAY podchodzi do was konsultant i odrazu "Dzień dobry, w czym mogę doradzić ? lub widzę że interesują Pana/Panią nasze telefony?" czy wolicie sami podejsc do takiego konsultanta gdy macie pytania a on poprostu czeka na was za biurkiem?? Raportuj

  • P23 pisze:

   Jeśli coś chce od konsultanta to przy wejściu od razu kieruję się do niego, jeśli go nie chcę to oglądam telefony / ulotki … Zrozumiałe, aczkolwiek współczuję musu żebrania o klienta … Raportuj

 14. marchewa123 pisze:

  Hmm ,hmm ,hmm 5 urodziny.
  Uważam ,że Play powinien zrobić coś na te urodziny , każda szanująca się i większa firma robi jakieś promocję na urodziny. Drogi Patryku urodziny są raz do roku , i czy Ty nie wyprawiasz/ałeś urodzin ?
  Play to duża aglomeracja w związku z czym powinni zaoferować coś dla społeczeństwa.
  Kto po prostu nie może przedłużyć ,lub podpisać umowy to pech , ale nie każdy ma szczęście i trafi na tą datę.
  Społeczeństwo to dzieci Playa , a Play to nasz rodzic . Czy rodzice nie wyprawiają dzieciom urodzin , i nie dają jakiś ciekawych prezentów.
  Dla mnie to jest lipa… np. wolę już zajebiste telefony za 1 zł niż 900 minut , bo i tak wykorzystuję z 400 i jeszcze zostaję mi kasa z abonamentu do wygadania. Raportuj

 15. aaaa pisze:

  A na waszym nowym wyglądzie fanpage na FB usuneliście pogląd postów od użytkowników. Myślicie, że to ukryje problemy użytkowników? Play to teraz wyłącznie kreatywny marketing i gwniana agencja PR. Raportuj

  • Color pisze:

   To nie play usunął. Tak dziala nowy timeline na FB. Zreszta wystarczy kliknąć przycisk nad osią czasu i zamiast "wyróżnione" wybrać "posty innych osób". Raportuj

 16. Janek pisze:

  Dziala wam program doładowań? U mnie po wpísaniu kodu *111*50*1# mam komunikat kod dla ciebie nie dostepny czy to jest to promo na 5 urodziny? Raportuj

 17. Aleksander pisze:

  Moglibyście tak w zasadzie napisać, czy jakieś promocje szykujecie – nawet jeśli nie, to lepsze to, niż czekanie na coś co się nie wydarzy. Raportuj

 18. Konsultant pisze:

  Miło że jest cenzura na wypodziedzi pracowników firmy P4 Sp. Z O.O. :) Raportuj

 19. JAcek pisze:

  Co się tak kur…. nie możecie doczekać jak będzie jakaś promocja to tylko dla nowych abonamentów i tyle w temacie Raportuj

 20. Michałek pisze:

  Dajcie nam w końcu Xperie Neo V….
  Wycofaliście ja bo 80% sprzedanych sztuk wróciło bo rzekomo się resetowało ALE to już jest naprawione nowe oprogramowanie androida naprawiło to …

  Może dacie ten tel. tym którzy go chcą na ich odpowiedzialność :>

  Dziękuje za uwagę i wszystkiego najlepszego ze istniejecie już 5 lat ;) a ja z wami od 4 lat i chce dalej ale niema tel ;(

  Raportuj

  • Play pisze:

   To nie prawda z tym softem. Nic takiego sie nie działo. Po prostu telefon swietnie sie sprzedaje :)

   Czekamy na nowa dostawę. Powinna byc niedługo. Raportuj

   • Tomasz pisze:

    To wróci neo V czy nie wróci? Jest szansa na jakąś rzetelną odpowiedź? I czy nowa dostawa to miesiąc czy tydzień. Chociaż tak w przybliżeniu. Raportuj

    • Michał Różycki pisze:

     na fejsie uzyskalem rzetelną odpowiedz na profilu playa! wszystkie informacje ze telefon sie wiesza i ze go nie bedzie to bajki… (owszem byly sztuki co sie wieszaly ale juz to zazegnane) tak samo jak to ze sony z ericsonem sie klocą i to opoznia dostawe równiez… niestety widac ze dostawa tego modelu to nie jest przesyłka ekspresowa rodem z DHL i trzeba cierpliwie czekac! Raportuj

   • Daro pisze:

    panie Marcinie uda nam się poznać dzisiaj szczegóły odświeżonej oferty w P4 na abonament /prepaid? Raportuj

 21. Prowokator pisze:

  Pamiętam jeszcze moment kiedy PLAY wchodził na rynek. Byłem wtedy w górach ze znajomymi i akurat jeden z nich zajmował się analizą rynku. Szybko stwierdził, że PLAY po roku zniknie lub zostanie sprzedane, mylił się okropnie ale nie ma co się dziwić trasa miała 9h :-) Raportuj

 22. Zenon pisze:

  Oj, chyba gruba impreza w toku… ;) Raportuj

 23. chetny na abo pisze:

  Chciałem dzisiaj podpisac umowę na abonameny firmowy. Liczyłem na ciekawą promocje w urodziny a tu jak zwykle… Raportuj

  • jakaczmarek pisze:

   czekasz aż zlikwidują te oferty?

   nie wiem o co chodzi. promocje noworoczne, na ferie, na urodziny, na święta, na wiosnę, na wakacje, letnia wyprzedaż, promocje świąteczne… już nie raz było tak, że oferta się zmieniała i ludzie zawiedzeni, że 'już' wycofali… Raportuj

   • P23 pisze:

    Promocji świątecznej nie było, urodzin nie ma, świąt nie ma, na wiosnę nie było, noworocznych wyprzedaży też nie było … więc o co Ci chodzi ? btw. u innych operatorów wszystkie te święta są w jakiś sposób podkreślane – w play były podkreślone – ogromnym wzrostem cen telefonów na święta. Raportuj

 24. zzz pisze:

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Raportuj

 25. chetny na abo pisze:

  Wlasnie prowadzilem rozmowe z konsultantem-czat, gdy spytalem o extra warunki przy umowie przez internet w stosunku do oferty salonowej konsultant rozlaczył się a ja mam komunikat , że nie moge sie połączyć ze wzgledu na regulamin czatu. Wszystkie wpisy o jakości obslugi potwierdzaja sie niestety. Moja umowa pod znakiem zapytania Raportuj

  • zzz pisze:

   Ty się ciesz, że ci się darmowy czat rozłączył, bo potrafią się rozłączyć i w BOK telefonicznym :-). Konsultant nie zna odpowiedzi – rozłącza się. U konkurencji przełaczają do skutku, aż wszystko będzie wyjasnione. Raportuj

   • chetny na abo pisze:

    Zablokowali mi czat, obecnie nie moge z nikim z obsługi czatowac ( na temat przeniesienia numeru firmowego) ze względu na niekompetencje konsultanta. Zawsze słyszałem , że sa względnie mili tylko do uzyskania nowego klienta-teraz wiem , że w tej firmie wszystko mozliwe. Raportuj

    • divhashmorex pisze:

     Użycie wulgaryzmów powoduje automatyczne rozłączenie konsultanta i zablokowanie możliwości dalszego spamowania.
     W określonej sytuacji mogłeś zostać także zablokowany ręcznie, choć nie jestem pewien, czy konsultanci mają takie możliwości. Raportuj

  • Jurek pisze:

   To chyba standard w Play! Miałem kilka dni temu identyczną sytuację, na pytanie o ew. indywidualnej oferty pan konsultant zakończył czat. Zgłosiłem to na Play24, sztampowo przeprosili i dali dodatkowe 20min na rozmowy. Tylko, że to chyba nie o to chodziło! Szkoda, że dla nich nie ma znaczenia ile numerów posiadasz i od kiedy jesteś ich klientem! Poza tym mam wrażenie, że w związku z oczekiwaniami klientów (urodzinowe promocje) Pan Rzecznik przestał tu wogóle zagladać! Raportuj

  • Śmierdzące Stopy pisze:

   Poczekaj do końca umowy, złóż wypowiedzenie, podpisz nową i po sprawie. I tak cudów nie dostaniesz. Dają bonusy, których i tak nie wykorzystasz, zamiast obniżkę abonamentu.
   A przy najbliższej okazji przy badaniu opinii klientów obsmaruj ile się da. Raportuj

 26. Pajac pisze:

  Dawać te drogie telefony na urodziny! Wszyscy się zrzucimy na Wojewódzkiego! Raportuj

 27. jag pisze:

  Play z okazji swoich 5 urodzin promocyjnie nabrał wody w usta Raportuj

 28. jag pisze:

  Solenizant, który udaje że nie ma dzisiaj urodzin, niech nie oczekuje na życzenia i życzliwość obecnych i potencjalnych Klientów Raportuj

 29. u000 pisze:

  no i zostaje z konkurencją. Raportuj

  • s1k0r3k pisze:

   Skoro przez 5 lat u nich zostałeś, mimo świetnych warunków (w przeszłości) w Play, to chyba nie mówisz poważnie, że teraz byś przyszedł, dla jakiejś promocji. Piszcie ludzie ale poważnie. Raportuj

 30. Tomasz pisze:

  Darmowe smsy są w TelePlay;)!!!
  Raportuj

 31. fiffti pisze:

  Wszystkiego Najlepszego w 5 urodziny PLAY! Niestety kolejne bez promocji.. buu Raportuj

 32. ola pisze:

  eeehh….a ja sie spodziewałam fajnego telefonu z okazji urodzin.to juz w styczniu było lepiej bo przynajmniej neo była dostępna,żałuję,że tyle czekałam na te urodziny…. Raportuj

 33. zzz pisze:

  "Ta firma ma 16 nadajników" – no, ale po co w ogóle jakieś budowała, skoro Rzecznik twardo zapewnia, że wszystko elegancko działa na roamingu i nie trzeba rozbudowywać własnej sieci? Raportuj

 34. GwiezdnyCzuabaka pisze:

  Czekajcie do 20 marca max 23. :) Raportuj

  • Play pisze:

   A co wtedy będzie się działo ? Raportuj

   • jot23 pisze:

    Ta reszta Waszych klientów, która jeszcze nie straciła w Was wiary (a jest nas garstka) liczy jeszcze na jakąś ofertę urodzinową… :) Przynajmniej tak myślę ;)

    Wg mnie taka postawa Play jest żenująca. Jak mogę wierzyć, że chociażby dbacie o klientów, jeżeli nie potraficie na urodziny zrobić jakiejkolwiek promocji, choćby dla stałych klientów? Raportuj

 35. lucek pisze:

  Ta dzisiejsza gra na zwłokę, naprawdę nam klientom nie wychodzi na dobre. Ciekawy jestem ile dziś odświeżeń bloga zanotuje Pan Marcin. Nie lubię braku informacji, jeśli to nie problem, napiszcie. Tak, będzie promocja, nie nie będzie promocji urodzinowej. Czy to takie trudne? Raportuj

 36. jag pisze:

  Ho ho. Z czystej ciekawości sprawdziłem kto jeszcze obok PLAY dostał certfikat. Na liście obok znanych firm (u których nie znam jaka jest u nich sytuacja pracownicza) sa np LIDL i TP SA, które nie dbają o pracowników (nie mówię o zarządzie tych firm). W TP SA w tym roku będą ogromne zwolnienia grupowe, więc faktycznie to dobra firma. Na miejscu Play bym się tym certyfikatem tak nie chwalił, bo to jakaś ściema Raportuj

  • Adam pisze:

   Buhhahahahah spoko. Też założe sobie firmę wydającą certyfikaty za super produkt, laur konsumenta itp i będę sprzedawał certyfikaty i nagrody.

   Co to za certyfikat jakiś fikcyjny… Raportuj

 37. wujek dzon pisze:

  Na fejsa wrzucili grafike urodzinowa i to tyle (przynajmniej na razie) w temacie promocji urodzinowych :)Raportuj

 38. Śmierdzące Stopy pisze:

  Wspaniale, tyle, że pracownicy sklepów i salonów mają inne zdanie.
  Ileż to się naczytałem w ofertach pracy o dbaniu o pracownika, świadczeniach socjalnych, dbaniu o kształcenie pracowników, systemy szkoleń, rozwój osobisty itp. itd. a w praktyce było to wielkie rozczarowanie. Raportuj

 39. Benek pisze:

  mój kolega pracuje dla dużego producenta słonych przekąsek, który w 2011 też dostał (zapłacił?) tę nagrodę.
  Pic na wodę fotomontaż Raportuj

  • zzz pisze:

   Ale tutaj nie ma w tym nic niezwykłego. Takich konkursów, rankingów itd. jest od groma, w większości, żeby w nich wziąć udział trzeba… Zapłacić :-). To nie jest tak, że firmy sa do nich wybierane, są zgłaszane, a zgłoszenia opłacane. Nie chce mi się sprawdzać, czy i tak było w tym przypadku, bo już dawno straciłem wiarę w sensowność takich nagród. Firmy je zdobywają, żeby miały się czym chwalić, co dać na stronę, czy w materiałach promocyjnych. Raportuj

 40. Hork pisze:

  Pora bym i ja dorzucił swoje 3 grosze:

  4 lata w play oferta taka sama jak dla osoby mającej abonament 2 lata. Brak zmiany oferty dla przedłużających umowę od ponad 8 miesięcy. Liczyłem że może dziś się coś ruszy ale jak widać jest tak jak co roku czyli jednak trzeba było 2 lata temu przenieść numer.

  BTW. najlepsza była rozmowa z konsultantem który twierdził że jedynym abonamentem który będzie mi pasował jest 95 bądź więcej, przy czym od 2 lat nie jestem wstanie "przejeść" abonamentu za 69. Jak widać stwierdzenie Joergen Bang-Jensena "Będziemy bardziej pracować nad zyskownością" jest realizowane w 100% przez konsultantów czyli jak wmówić komuś że potrzebuje wyższego abonamentu który jest dla niego kompletnie zbędny. Raportuj

 41. Piotrek pisze:

  szkoda że takich świetnych warunków pracy jak w salonach własnych Play nie ma u wszystkich dealerów Play… ja akurat na swojego pracodawce nie narzekam ale u znajomych pracujących dla innych dealerów to różnie bywa… minimalna krajowa i zero premii… do tego regionalny idiota który Cie poniża i wyzywa od najgorszych że się nie nadajesz chociaż robisz wszystko najlepiej jak potrafisz… no naprawdę pasja ciekawość emocje od rana do wieczora… szkoda tylko że pasję z która przychodzisz do pracy gaszą ludzie którzy powinni Cie do niej dodatkowo motywowac… Raportuj

 42. Piotr pisze:

  Skromny ten torcik 5 urodzin a właciwie my klienci obeszliśmy się smakiem i brakiem promocji fajnych słuchawek. Elita zabaluje a my znowu czekamy ( na podobno ZMÓWIONE neo V ) i na świąteczną mega promocję innych cudów wianków… Raportuj

 43. fejsless pisze:

  Jak sie nazywa rosyjki uczony ktory wynalazl nosniki danych?
  Danijil Gigabajtow :D Sorrki al enie moglem sie powstrzymac :) Raportuj

 44. A ja chciałbym zostać częścią tej wielkiej Play'owej rodziny – dajcie mi szanse ;) Raportuj

 45. pemose pisze:

  Marcin na FB napisał: Dziś świętujemy 3 rzeczy: nasze 5 URODZINY, odpalenie Timeline’a i.. początek weekendu! Jak go rozpoczniecie? :-) Czy ktoś odczuł że dziś są 5 urodziny Play ???? BO ja nie czuje, nie widzę, nie słyszę !!! Jak na razie to najgorsze urodziny o jakich słyszałem ! Chyba że do wieczora się coś zmieni ale wątpie ! Raportuj

 46. pemose pisze:

  Chyba przeniosę swoje 4 nr do Orange :( Raportuj

 47. Lukasz pisze:

  Juz powoli nadajniki play sie zapychaja przy gsm 900 sa trodnosci w rozmowie. Raportuj

  • fejsless pisze:

   to wybierz w telefonie siec plusa albo orange i po problemie :) Tyle osob od nich przeszlo do Playa ze na ich nadajnikach powinno byc luzno :D Raportuj

 48. Mmm pisze:

  Chciałam przenieść 2 numery do PLAY… Czekałam na dzisiejszy dzień z nadzieją na ciekawe, urodzinowe promocje, a tu kicha… Raportuj

 49. Paweł Słowiński pisze:

  Wszystkiego najlepszego na 5 urodziny! Za kilka dni mój numer będzie miał 5 lat fiu fiu… Co jako klient mogę powiedzieć… cieszę się że pojawił się taki operator jak Play, który trochę zachwiał naszym ospałym rynkiem telekomunikacyjnym. Szkoda że Play nie wrócił do kampanii reklamowej takiej jakiej miał z przed 5 lat czyli obcięte palce, dziwne dzieci i goli ludzie :-D Wracając do promocji to faktycznie trochę cienko że niczego nowego nie "rzuciliście", nie zostaje nic innego jak przejść na kartę :-) Pozdrowienia z życzeniami dalszych 7mln klientów! Raportuj

 50. mati play pisze:

  Sto lat! Raportuj

 51. facebook pisze:

  no to byly se kolejne urodziny play Raportuj

 52. Anarchy pisze:

  Ile mozna czekac na jakies info o promocji? Wystarczy nam tak bedzie cos lub nie nie bedzie nic i kazdy wie co ma robic. Nie robiac nic wzbudzacie tylko frustracje a to nie o to chodzi bo play jest dla nas klientow a nie odwrotnie !!! Raportuj

 53. qwerty pisze:

  .

  " Niech jednak nasi klienci pozostaną czujni. Wiosną wieje cieplejszy wiatr – mówi tajemniczo Gruszka."
  To czekamy na wichurę w wykonaniu Play :)
  Raportuj

  • pemose pisze:

   Czyli jasne niema żadnych promocji urodzinowych ! Ale coś się niebawem wydarzy :P Moze VirginMobile pod skrzydłami Play zawita w Polsce ? Raportuj

  • luk pisze:

   "Nie planujemy oferty związanego z naszymi urodzinami. W ubiegłym roku też ich nie świętowaliśmy jakoś specjalnie – twierdzi Marcin Gruszka, rzecznik prasowy P4, operatora sieci Play."

   Nic nowego ;/ A hasło żeby poczekać z przenoszeniem przewija się już baaaaardzo długo.

   Powoli zaczynam stwierdzać, że nie jest mi potrzebny abonament. Wystarczy karta, ile będę chciał tyle wydam, minuty mi nie przepadną, a telefon kupie taniej na alledrogo taniej niż w abonamencie. Raportuj

  • Poll pisze:

   Ten cieplejszy wiatr wiosną wieje rwczej ze wschodu. A co się robi gdy wieje wiatr ze wschodu??? Ano wieje się razem z nim. Raportuj

  • zzz pisze:

   Ja zawsze mam wiatry jak najem się gruszek. Raportuj

  • kfuliusz pisze:

   blefuje bedzie bez zmian :) Raportuj

 54. Gormar pisze:

  Moim zdaniem gdyby miała być jakaś ciekawa promocja to niemal na pewno ogłoszono by ją dzisiaj. Nie dość, że jest to dzień urodzin sieci to również oferty Fresh. Do tego za chwilę weekend i ludzie mieli by się o czym rozpisywać.

  Niestety wygląda na to, że jednak nic z tego nie będzie ;(. Raportuj

 55. JAcek pisze:

  up walić te urodziny i tak mam abonament w RBM za 49,5 lepiej mieć nie będę , Raportuj

 56. ralficki pisze:

  czekałem chwilę na te urodziny i już sam nie wiem czy poczekać jeszcze do przyszłego tygodnia czy zamawiać telefon na allegro, nie przedłużać umowy i przejść na prepaid. Raportuj

 57. pemose pisze:

  Coś mi się zdaje że nadchodzący tydzień będzie dość ciekawy :) T-Mobile 21 III ujawni szczegół podobno nowej sieci a i Play coś kombinuje, wiec możliwe że wprowadzi VirginMobile ! Raportuj

 58. siwy6891 pisze:

  Trzy dni weekendu, trzy pytania. Dzis pierwsze (gramy o tego po lewej ;)
  Jaką ofertę chcielibyście dostać od Play? Docenimy kreatywność i zwięzłość odpowiedzi :) – takie coś pojawiło sie na fb, czyżby coś się pojawiło tuż po weekendzie? Raportuj

  • pemose pisze:

   ja wrócą bonusy 30za10 itp to mi wystarczy !!!!!!!!!! To była najlepsza zaleta Play ! Raportuj

  • zzz pisze:

   Zaprzestać psucia tego co jest.
   Tańsze telefony.
   Lepsza jakoś usługi i obsługi.
   To by było na tyle, ale pewnie na FB pojawią się jakieś słodko-pierdzące poematy dla 5 zł doładowania :-). Raportuj

 59. Adam pisze:

  Ja chcę % od doładowania aby wróciły! Raportuj

 60. cbool pisze:

  Nie planujemy oferty związanego z naszymi urodzinami. W ubiegłym roku też ich nie świętowaliśmy jakoś specjalnie – twierdzi Marcin Gruszka, rzecznik prasowy P4, operatora sieci Play. Raportuj

 61. baba pisze:

  Wieszczono pojawienie się bękarta, rozczarowanie bo wyrósł dorodny i rezolutny pięciolatek. Powodzenia i satysfakcji z tworzenia czegoś fajnego. Raportuj

 62. Robert pisze:

  Przykro, ze rzecznik udziela takich informacji poza blogiem, a tu nic nie pisze na ten temat. W zeszlym roku przynajmniej bylo info, w tym czuje sie olany. Raportuj

 63. kfuliusz pisze:

  usuwaniem wpisów pokazujeta że odnosita do siebie komentarze :) a ja pisałem tylko o żołnierzach :) Raportuj

  • zzz pisze:

   To nie tak. Raczej system antyspamowy reaguje na dane frazy, a opiekun bloga (czy też sam Marcin), baluje i nie ma czasu zatwierdzać komentarzy. Raportuj

 64. P23 pisze:

  Niestety nie mają najlepszych stawek. Raportuj

 65. Adam pisze:

  Spoko to Aero2, które jest za darmo ma lepsze pingi ;) prędkości też Raportuj

 66. pemose pisze:

  Najlepsza oferta moze być 1 spory pakiet minut wymienny na smsy i internet np. 1min=1jednostka ! Zacząłbym od 250, 500, 1000 (do wszystkich sieci) Raportuj

 67. domsc pisze:

  @Adam dzieki za info o darmowym necie widze że jest coś lepszego od 3m : ) Raportuj

 68. rudylis pisze:

  Ta laska w okularach na zdjęciu to panna czy zajęta? :) Raportuj

 69. czekający na cud pisze:

  No i gdzie te urodziny????
  myślałem że chociaż na kawałek tortu się załapie….
  Nieeeeeeeee ma??????
  ;)
  a to pech….
  Grucha sam świętuje ????? :D
  a ja naiwny już wczoraj życzenia składałem…..
  ;(
  Piękna ''Tradycja'' nam zamiera…… Raportuj

  • rudylis pisze:

   Bądź człeku cierpliwy. Jak Marcin pisze tam komuś wyżej, żeby ten nie spieszył się z przenosinami do Orange, to wg mnie przemyca jakąś niewerbalną wiadomość, że urodziny będą (około 20go). Raportuj

 70. czekający na cud pisze:

  ale mi się teraz torta chce…..
  ;D
  czyżby fajerwerki na 1 dzień wiosny ???? Raportuj

 71. kot w butach pisze:

  Wie ktoś może czy Samsung Galaxy S2 zakupiony w Play ma możliwość aktualizacji do Ice Cream Sandwich ?? Raportuj

  • Piotr Paweł pisze:

   A aktualizacja to nie sprawa samego Samsunga, Play go musi wydać ? Jak to jest? Raportuj

   • kot w butach pisze:

    No niby Samsung. Problem w tym, że na forach ludzie piszą o aktualizacji tylko dla niebrandowanych słuchawek. Raportuj

    • Piotr Paweł pisze:

     To fakt. Takim nieszczęśliwym modelem był HTC Hero już sporo czasu temu. Niestety w tym wypadku kolejny raz okazuje się, że nie opłaca się brać drogich telefonów u opa. Nie dość że dopłacamy bo nikt mi nie powie że telefon warty 1800 musi kosztować w najwyższym abo prawie 800 bo minuty, mb etc. tak tak, raczej koszty utrzymania sieci i pracowników wyższego szczebla. A taki telefon ze sklepiku czysty i aktualizacja wychodzi i śmiga, a tu może się ktoś zlituje i przypomni że zapłaciliśmy te 719zł mu i pomyśli, żeby udostępnić aktualkę. Ech…
     Raportuj

    • ajmon pisze:

     Można aktualizować przez Kies kabelkiem USB Raportuj

 72. Piotr Paweł pisze:

  To ciekawe Play dostaje nagrodę za dodatki szkolenia etc a konsultant ledwo dostaję minimalną krajową, jeżeli w ogóle pracuje dla Play a nie firmy zewnętrznej. Widocznie wyżej zgodzę się w samych strukturach firmy jak szanowny Pan rzecznik dostają i to sowicie, ale ci najzwyklejsi, którzy niejednokrotnie zatrzymują klienta przed odejściem od sieci albo wręcz go do niej wciągają, raczej nie mogą na to liczyć. Więc nie wiem czy do końca sprawiedliwa jest ta nagroda zwłaszcza patrząc na pracowników salonów i konsultantów.
  Raportuj

  • Kamil pisze:

   to osoby w salonach odwalaja 80% roboty ale nikt ich nie docenia poza niektórymi klientami, regionalny znajdzie w razie potrzeby czy rozmowy o podwyzce 100 albo nawet 1000 chetnych na miejsce obecnego pracownika…. Raportuj

  • zzz pisze:

   Mnie też to zastanowiło. Nagroda jest dla Play, a przecież oni wszytko, chyba tylko poza zarządem i ekipą Gruszki ( :-)) outsourcują. Raportuj

 73. Anna pisze:

  w wiekszych miastach sa salony własne play oraz 3 linia wsprawcia telefonicznego jest również zatrudniona na taśmowej reszta to ludzie z zewnątrz i franczyzy Raportuj

 74. joz23 pisze:

  Jak to mówią "rząd się wyżywi". Wąska grupa etatowców i ewentualnie tych na kontraktach zgarnia cała śmietankę a reszta to niewolnicza praca. Dlatego nagroda za tak wąskie rozumienie firmy jest nic nie warta. W niektórych firmach pracownicy mając urodziny lub imieniny biorą urlopy aby ich nie obchodzić w firmie. PLAY też tak zrobił. Wziął dzisiaj URLOP! Raportuj

 75. JAcek pisze:

  pięknie mamy już 5 lat i 1 dzień Raportuj

 76. wkurzonynaplay pisze:

  Jak to możliwe, że firma oferująca tak godziwe warunki pracy nie jest w stanie zatrudnić kompetentnych pracowników BOK? Raportuj

  • Adam pisze:

   Tną koszty… :D, żeby prezesi mogli więcej zarobić. Raportuj

  • Poll pisze:

   A z czym znowu bidaku masz kolejny problem? Co, nieszczęścia chodzą trójkami? Raportuj

  • Gormar pisze:

   Niestety BOK Play działa na zasadzie zasobów zewnętrznych (outsourcing). Czyli aby nie robić swoim pracownikom zbyt wielkiego problemu ;). Teraz nie dziwne, że mają takie dobre warunki pracy. Sieci nie trzeba budować. Nowych promocji niemal brak. Zewnętrzny BOK wciska, że awarie to wina Plusa lub Orange, albo klienta itp :(. Tylko pracować i nie umierać ;). Raportuj

 77. Tytoń pisze:

  taaa,znów Taśmowa będzie się bawić:-) Raportuj

 78. bozon pisze:

  Może i play jest "top employer"… w końcu wasze biura obsługi są pod opieką innych firm. Gwarantuję, że one do cudów nie należą, co potwierdzi każdy, kto wisiał na telefonie i wyrabiał tam normę ;) Raportuj

 79. Moly pisze:

  Kiedy będzie rozwiązanie konkursu "Podsumowanie roku 2011"? Raportuj

 80. Łukasz pisze:

  to chyba jakiś żart!!! Raportuj

 81. Bogdan pisze:

  Jako były pracownik CC lubiący specyficzne poczucie humoru przypomniawszy sobie płace rekomenduję firmy zewnętrzne pracujące dla P4 również do przyznania im tej nagrody..LIDL nie ma szans w porównaniu z nimi. Raportuj

 82. chipo608 pisze:

  no i cóż z tego, że macie certyfikat? PTC i TP też go otrzymały… Raportuj

 83. Nadawanie tytułu Top Employers nie jest obiektywne. Do tytułu wybiera się tylko z grona firm, które zgłosiły się do programu (pewnie nie za darmo). Pozostałe firmy, nawet jeśli są wielokrotnie lepszymi pracodawcami, nie mają szans na taki tytuł.
  Cały ten program to czysty PR, nie mający nic wspólnego w prawdziwym rozpoznaniem rynku pracodawców. Raportuj

 84. Artur pisze:

  urodziny to raczej Play powinien dostać prezent od nas a nie odwrotnie , ale przecież żebranie w Polsce jest w modzie , pozdrawiam żebraków którzy za parę złotych by dali sobie ….
  Przykre to trochę ale lata komunizmu dały nam popalić , myślę że następne pokolenia zmienią mentalność naszą.
  Raportuj

 85. Janusz pisze:

  Na urodziny Play zaproponowała nam Jakuba Wojewódzkiego, który znany jest z tego, że polską flagę w psie odchody wetknął. Teraz ta znieważona flaga i kupa przylgnęły do Play – na zawsze. Należy uważać na to w czyim towarzystwie się pokazujemy, bo splendor lub prostactwo naszych reprezentantów spływa na nas obficie. Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty