PTM Player w wersji 1.0!

Wydaliśmy wersję 1.0 aplikacji PTM Player, której wersję beta mieliście okazję testować Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji, wasze uwagi sprawiły, że udało nam się wyeliminować wiele błędów.

Aplikację znajdziecie w sklepie Google Play:

Jeśli testowaliście wersję beta, należy ją usunąć przed instalacją wersji 1.0, oraz skasować jej katalog z pamięci.

Zmiany w stosunku do wersji beta:

 • Usunięto wiele błędów krytycznych, powodujących zatrzymanie aplikacji
 • Naprawiono błąd przeskakiwania do następnego utworu
 • Poprawiliśmy bug powodujący „błąd parsowania”
 • Usprawniono sposób autentyfikacji użytkownika
 • Naprawiliśmy błąd który skutkował wyświetleniem playera zamiast sklepu po powrocie
 • Stworzono możliwość dodania całej playlisty do kolejki
 • Zmieniono ikonę sklepu w liście gatunków

Oczywiście, istnieje możliwość że pomimo wypuszczenia publicznej bety że jakieś błędy jeszcze wystąpią. Prosimy wówczas użyć opcji „zgłoś raport”, zostaną usunięte przy następnej aktualizacji.

 

Komentarze

 1. Kuba pisze:

  Kiedy będzie dostępną aktualizacja dla nokii lumi 800?Raportuj

 2. Mizman pisze:

  A w ogóle to kiedy Nokia Lumia 920 w Play ? Kiedyś nowe smartfony były szybciej w Play, teraz inni mają a Play nie. Ot, nowa polityka. Znam osobę, która przenosi się przez to z Play do Orange. Ja zostaję, bo mam jeszcze rok umowy, gdyby nie to, to być może też bym się przeniósł. Teraz właściwie przy nielimitowanych połączeniach to tylko ceną i dostępnością telefonów można konkurować. Play o tym trochę chyba zapomina. Przecież należy do wielkiej 4.
  Pozdrawiam !Raportuj

 3. Większość telefonów ma kosmiczne ceny to jakaś porażka.iPhona jakos oferujecie w najniższych cenach a co z resztą tel. Może w formuła 4.0 dalibyście SGSIII co?Raportuj

 4. scepa pisze:

  Nie radzę tego instalować. Program żąda zbyt głębokiej ingerencji w pliki muzyczne użytkownika łącznie z przesyłaniem danych o tych plikach do centrali. Potem tylko czekać, aż Wielki Brat zapyta skąd to mamy i gdzie kupiliśmy.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty