Tako rzecze rzecznik Play

HUAWEI Ascend W1 w ofercie Play z audiobookiem w prezencie

Smartfony z Windows Phone 8 sprzedają się w Polsce bardzo dobrze. Czytałem gdzieś, że polskie i włoskie wyniki są najlepsze w Europie. W obu tych krajach urządzenia z nową windą na pokładzie przekroczyły 10% udziału w rynku. Co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem. Tymczasem do oferty Play wchodzi nowy model telefonu. Huawei Ascend W1 to pierwsza propozycja smartfona z Windows Phone 8 od chińskiego producenta. Wierzmy w Windows Phone i jesteśmy pewni, że nowy Huawei będzie się świetnie sprzedawał :-)

Dodatkowo do każdego zakupionego w Play smartfona HUAWEI Ascend W1 dołączony zostanie audiobook „[geim]” autorstwa Andersa de la Motte. Odsłuchajcie jej koniecznie! :-)

Huawei-Ascend-W1-1

Szczegóły jak zwykle w cenniku.

Komentarze

 1. Artur pisze:

  Warto zaznaczyć, że w Polsce smartfon będzie dostępny tylko w kolorze niebieskim.
  http://windows-phone.pl/ascend-w1-pierwszy-smartfon-huawei-z-wp8-juz-w-polsce/Raportuj

 2. olik pisze:

  Chyba jednak poczekam na lumie 520 :) Ascend W1 – raz że jest to Huawei, a dwa ma tylko 4gb pamięci, a po trzecie audiobook nie jest czymś co w dzisiejszych czasach przyciąga :) zdecydowanie wolałbym gadżet w postaci dodatkowej tylnej obudowy, która z pewnością zaraz się zrysuje a potem będzie problem z kupieniem nowej !Raportuj

 3. Peter pisze:

  LG Swift 4x HD to tylko jeden dzień był u Was w ofercie? Już się skończył? U mnie w salonie zdążyli wystawić atrapy na półki, a tu znów go nie ma! Wstyd! Ja na szczęście zaklepałem jedną sztukę.Raportuj

 4. Pier de Lony - Paris pisze:

  a ja kupilem tel na wolnym rynku bo w play bylo blah blah blah… ile zesz mozna o tym pisac, juz mi zbrzydlo :DRaportuj

 5. crusader pisze:

  Czy to będzie kolejny telefon widmo?Raportuj

 6. platini5691 pisze:

  W związku z bezpodstawnymi,rażącymi błędami,niedopełnieniami w należyty sposób zapewnienia usług telekomunikacyjnych[telefonicznych]sieci telefonii komórkowej PLAY,a także opieszałości,i kilkakrotnemu wprowadzeniu mnie w błąd[polegającego na nieprawdziwym stwierdzeniu pracowników biura obsługi],oświadczam że w najbliższych dniach złożę pozew cywilny[o zadość uczynienie,rekompensatę,oraz odszkodowanie tytułem nie możności korzystania przeze mnie z dowolnych usług w/w sieci,a tym samym nie możności korzystania z moich środków,które posiadam na koncie w waszej sieci[PLAY].

  Ni dopuszczalnym są działania które stosujecie! Błędy na moim koncie! Wprowadzanie w błąd klientów[w tym przypadku mnie] przez pracowników biura obsługi klienta! Bezprawne wstrzymywanie możliwości korzystania z moich środków zgromadzonych na koncie w waszej sieci na usługi związane z esemesowaniem pod wybrane przeze mnie numery[samowolnym blokowanie przez was moich usług Premium].

  Nie mam zamiaru się tutaj rozpisywać… Wszystko jest[mam]udokumentowane,w postaci rozmów telefonicznych przeprowadzonych przeze mnie z pracownikami biura obsługi klienta,posiadanym kontem internetowym w waszej sieci,a także zestawieniem wszystkich poniesionych przeze mnie opłat,i kosztów związanych z nierzetelnymi[oszukańczymi] działaniami na moją szkodę pracowników biura obsługi klienta.

  Na marginesie chcę dodać,że wasze[niektórych pracowników waszej sieci] nierzetelne,kłamliwe,oraz bezprawne działania na moja szkodę opiszę w blogach,i na stronach internetowych,przedstawiając szczegóły,dowody,itp,itd… tyczące się mojej sprawy.

  Z poważaniem
  Zbigniew JasekRaportuj

 7. BigDave pisze:

  Dzień dobry, dlaczego nie zamawiacie telefonów których domagają się klienci(Samsung S3 czy Note 2). Czy ww telefony będą jeszcze przez was zamawiane? Pustki w internetowym, tylko modele niszowe nie schodzą…nie zdążacie z popytem? Chyba chcecie żeby klient był zadowolony :) PozdrawiamRaportuj

 8. gregor pisze:

  Play wprowadźcie do oferty jeszcze Smsunga Ativ S :) PozdrawiamRaportuj

 9. xbot pisze:

  No to tera ja: Kiedy HTC ONE?Raportuj

 10. jojo pisze:

  super LG4xHD 1 dzien w ofercie… czy nie mozna zamowic wiekszej ilosci i sprostac oczekiwaniom klientów ? widocznie nie.Raportuj

 11. Rogi pisze:

  Warto też zauważyć, że przy 4 GB pamięci zainstalujecie pewnie jedną większą gierkę i za chwilę będzie krzyczeć o brak pamięci. Bolączka HTC 8S.Raportuj

 12. crusader pisze:

  jojo——Moja rozmowa z Panem z Bok kilka dni temu.
  -Kiedy będzie dostępny LG4XHD?
  Odp.Ma być jeszcze jedna dostawa pod koniec mieś.
  -No to pewnie do połowy maja już ich nie będzie(wtedy mogę przedłużyć umowę).
  Odp.Powinny jeszcze być.
  -Można poznać przybliżoną ilość telefonów którą zamówiliście do sprzedaży?(chodziło mi o sprzedaż przez BOK)
  Odp.20 sztuk.
  -przepraszam ile?!!!!
  odp.20 sztuk.
  Stałem podczas rozmowy wiec gdy już pozbierałem się po tym jak upadłem gdy usłyszałem tą niebotyczną ilość kontynuuję rozmowę.
  – No to na bank mi nie starczy.
  Odp.Starczy,starczy.Ten model bardzo słabo u nas schodzi.
  -Mogę zamówić już teraz,żebym potem miał w razie gdyby jednak zeszły.
  Odp.Nie może pan.Raportuj

 13. Jano pisze:

  Dziś bawiłem się trochę tym nowym Huawei W1, całkiem dobry telefon (w swoim segmencie i w porównaniu do konkurencyjnych modeli z tej półki)
  Huawei idzie w bardzo dobrym kierunku. Do tej pory kojarzyło się z antysmartfonem (Ideos U8500, z modemami i z dostawcą rozwiązań infrastrukturalnych – jako producent smartfonów nie błyszczał.
  W1 dobrze wykonany, świetnie leży w dłoni. Gdyby zakryć logo producenta na telefonach i położyć obok siebie W1, Htc 8S czy Lumie 620 (nie znając tych telefonów wcześniej) to można by mieć problem z przyporządkowaniem firmy do modelu bo W1 jakością nie odstaje od wspomnianej Nokii czy Htc. Duży plus za wykonanie. W1 zasługuje na uznanie w stosunku do konkurencji znacznie większą baterią (Lumia 620 1300, a W1 1900?). Przewagą nad 8S jest przednia kamera.
  Generalnie telefon godny uwagi bo nie jest gorszy od modeli innych producentów a nawet ma kilka zalet których jej brakuje. Mimo iż nie jest gorszy to ma kolejną i to dużą zaletę – jest znacznie tańszy.Raportuj

 14. Wojtek pisze:

  Witam, mam telefon Huawei Ascend W1 ale menu mam po angielsku, czy ktoś mi pomoże jak pobrać spolszczenie menu?
  PozdrawiamRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty