Nasz człowiek na targach E3 – co nowego?

To nie jest typowy wpis na blogu Play :-) Ale dzięki niemu macie trochę wglądu na Play od kuchni. Bardzo dokładnie i szczegółowo badamy rynki nowych urządzeń. Nie tylko smartfonów i tabletów ale również konsol i innych urządzeń, które służą do rozrywki :-)

Nasz człowiek odwiedził targi E3 w Los Angeles. Poniżej znajdziecie jego wrażenia wraz ze zdjęciami. Jest jakaś nowości rozrywkowo-konsolowa, którą chcielibyście zobaczyć w Play? :-)

Przeczytajcie relację :-)

Można powiedzieć że pierwsza hala to nie dwa a 3 imponujące stoiska Sony, Microsoft i Nintendo.  O ile dwóch pierwszych wygląda jakby walczyło o heavy gamersow i jest bardzo poważnie i czasami brutalnie,  o tyle Nintendo to pełna dziecinnych zabaw strefa z Mario Bros w roli głównej.

Druga hala to raj dla prawdziwych miłośników gier. 
Tutaj można spróbować takich mega produkcji
Ubisoft – Watch dogs, Assassins creed IV – black flag, the Crew
EA – Battlefield 4, Need for speed rivals, Fifa 14 oraz innych typu
Call of duty ghosts,  Diablo,  Destiny.
Ale w poszukiwaniu rzeczy nieco dziwnych dotarłem do stoisk
gdzie prezentowane są elektroniczne kostki do gry. Urządzenie które przy pomocy  technologii bluetooth łączy się np. z tabletem. Taka para to gotowy komplet aby stworzyć mini kasyno z grą w kości. 
Ale dalej idąc spotykam najdziwniejsze chyba stoisko.  Stoisko … Polska :) tak! stoisko które promuje polskie firmy zajmujące się produkcją gier. Dość ciekawy twór który jednak przyciąga zwiedzających.
No ale jest jeszcze coś „muzeum wideo gier”. chce ratować historię gier komputerowych.  Zaprezentował mnóstwo urządzeń do grania które osoby w moim wieku mogą doskonale pamiętać.  Znajduje tam komputer Atari z 1979 roku, konsole Nintendo na cartridge z 1985 i mnóstwo innych.
Akcesoria – to co mi wpada w oko sporo słuchawek
To tyle. Dla Play z LA ToKo

Tomku dziękujemy za relację! :-)

Komentarze

 1. Sebastian Witkowski pisze:

  Ani słowa o Wiedźminie 3 , który (podobno) dominował na E3 (poza nierówną walką XBox>><<PS4) :D ?Raportuj

 2. Tomek N pisze:

  Moze podpatrzycie tam oferty na roaming i rozmowy Miedzynarodowe bo lipa totalna u Was póki co.Raportuj

 3. Andrzej D pisze:

  A ta nowa wersja xboxa 360, pojawi się kiedyś w ofercie ??Raportuj

 4. Marcin84 pisze:

  pasjonująca relacja…jak ceny w sklepie play’aRaportuj

 5. Artur Wujek pisze:

  A jak w temacie smartphone’ów? Anglojęzyczne serwisy mówią o natarciu bardzo dobrych jakościowo słuchawek z Chin…Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty