Tako rzecze rzecznik Play

Woodstock tuż tuż…

Hej!

Ja ruszam w środę o świcie i wbijam się na Woodstock.

Play drugi rok z rzędu będzie sponsorem Woodstock – powiem więcej, nas nie da się nie zauważyć – będzie się wiele działo i będzie biało-fioletowo, co najmniej tak, jak rok temu.

Wiecie już, bo Marcin o tym pisał na blogu, a Jurek krzyczy w reklamie – znowu przygotowaliśmy super promocję – 4 dni darmowych rozmów do wszystkich sieci na Przystanku od 31 lipca do 3 sierpnia. Nasi klienci wybranych usług pre-paid i mix mogą wstukać i zatwierdzić kod *111*333*1# i już mogą dzwonić. Reszta może kupić magiczny starter za 1 zł w naszej strefie. Czemu magiczny? Zobaczcie na zdjęciu… Jak w książeczkach mojego 4,5 letniego syna Stasia – odszukaj na rysunku, gdzie jest starter ;)? To taka szarada, dla bystrzaków. (Dla tych którzy nie zrozumieli, do startera będzie dołączona praktyczna czapeczka, Gruszka)

A nasza strefa rusza od czwartku 1 sierpnia. Będzie podzielona na dwie części: relaksu i cienia. W strefie cienia każdy będzie mógł schronić się przed słońcem, w tzw. międzyczasie m.in. doładować telefon komórkowy, zresztą w tym roku dodatkowe punkty ładowania telefonów PLAY rozmieszczone będą na terenie całego festiwalu. W strefie relaksu będzie można się zrelaksować i odprężyć w przerwach między koncertami. Nasi goście będą mieli dostęp do WI-FI, będzie punkt metamorfoz, gdzie można pomalować swoje ciało na wszystkie możliwe sposoby – a oprócz tego transmisje koncertów, konkursy, niespodzianki, nagrody, jak to z nami, nie będziecie się nudzić.

W piątek ustanawiamy rekord Guinnessa – bądźcie o 14.30 w naszej strefie – będziemy walić, co sił w gigantyczny bęben. Pomożecie? – zacytuję klasyka …

Dla zbłąkanych wędrowców razem z Cocolab przygotowaliśmy aplikację na smartfony „Woodstock – Najpiękniejszy Festiwal Świata” –multimedialny przewodnik ze wszystkim o czym uczestnik wiedzieć powinien. Ze specjalną zabawą w zbieranie odznak za odpowiednie zameldowanie się w najróżniejszych punktach festiwalu. Na uczestników zabawy czekają super gadżety– a główną nagrodą w konkursie będzie… coś ekstra – możliwość zapowiedzenia koncertu ze sceny razem z Jurkiem Owsiakiem!

Ewa zapomniała wspomnieć o bardzo ciekawej czystej inicjatywie. Postanowiliśmy pomóc w organizacji strefy wody.  Zobaczymy co z tego wyjdzie na miejscu.

Do zobaczenia w Kostrzynie – szukajcie mnie – albo w strefie Play (rzecz jasna!) – albo w Pokojowej Wiosce Kryszny ;)

ewa

Natka

Natalia, nasza stażystka,  jedzie ze mną, w pełnej gotowości :)

Komentarze

 1. virgos pisze:

  no to już po części znamy gadżety :)Raportuj

 2. Trzymaj się dzielnie Ewo :)Raportuj

 3. Jan Garbarczyk pisze:

  Fajna appkaRaportuj

 4. vhfresh pisze:

  Pozdrówta ode mnie tego banana w żółtej koszuli.Raportuj

 5. Woda w klozecie pisze:

  Łoł, czekałem 3 godziny na komunikat o zleceniu aktywowaniu pakietu 100 minut za 5 zł a jeszcze mam czekać do 24 godzin na jego aktywację.

  Rzadko korzystam z rozmów głosowych, ale dosłownie zawsze doświadczam problemów, gdy wykonuję zlecenia przez Play24Menu w telefonie. Dlaczego do k.. tak jest? Przecież nie zawsze jest pod ręką Internet.Raportuj

 6. Kostrzyniak pisze:

  Czy promocja darmowe rozmowy podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą obejmują tez abonentów czy tylko oferty na karte / mix ?Raportuj

 7. Samuraj pisze:

  Aplikacja super :) dzięki!Raportuj

 8. ktry pisze:

  Te darmowe to z wszystkich nadajników Kostrzynskich,czy tylko tych specjalnych mobilnych na kołach.Wokoło imprezy.Raportuj

 9. Daw pisze:

  Super Marcin, moze Cie znajde. :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty